Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó 320as tárcsa + brembo 2 dugattyús féknyereg (mind2 TDR125-ről való) együtt 6 ezer forintért! SM építéshez, bármihez
hello!
yamaha dt125 motorhoz milyen gyertyát rakjak bele? Ngk, denson, bosh,
ajánlották nekem az ngk 3polusu gyertyát is
Sziasztok.Érdeklődnék hogy van-e valakinek DT 125 R jobb oldali akumlátor ill. bal oldali kipufogó takaro dekli
Ja az enyém krómozott
live08@freemail.hu
így néz ki
Akkor kérném a kart ha a Yamaha dt 125-öshöz való...
Adsz egy e-mail címet és küldöm a postázási címet...
Sziasztok!
DT 80 LC2-re KERESEK első FÉKTÁRCSÁT (normál állapotút), ha van valakinek megvenném!
Sziasztok!
dt 125 re keresek váltókart,ha van valakinek megvenném!
akkor senki nem tud mikuni 22 karbihoz súbertűt és tűszelepet? vagy más karbié jó ehez? help!
köszi
600ft + posta ajánlott levélként 350ft
Yamaha Dt 125-höz vennék (1996)
-fékpofát(hátsó)
-kuplung kar felfogatással
-km/h spirál
-fordulatszám spirál
És egy "láncvezetőt" ami a lengővillán van rajta, karamell színű, kis gumi anyagból készült vezető...
Hello
Nem érdekel a váz és a teló...
A kart mennyiért adod? Gyöngyösön áttudnám venni?
Üdv:Ricsi
Hello.

Valaki égette már ki az 50-es DT-nek a kipufogóját? Segített valamiben? Hangja mennyivel lett másabb? Mert nekem tele van már kokszal és holnap lesz kiégetve. Szóval valakinek tapasztalat?
utána nézek de nem igérek semmit! amúgy miért kéni h milyen márka ez? a súbertűt meg tudod nézni?
Igen ez a jelölés van rajta a hengeren!
nekem is mint ha ismerős lenne valahonnan de nemtudom h honnan:/
Azert mert most homokfujason es porfestesen van, es mire kezhez kapom ezeket az aprosagokat meg akarom venni h mar csak ossze kelljen dobalni a motort.
látom 80dt-van milyen hosszú a súbertűd?mert az enyém biztos nem bele való de nem tudom milyen kell bele!
hengeren van rajta ez? vagy min? Ismerős!
Hali!
Azt akarom kérdezni hogy valaki felismeri ezt a jelzést?
Mert én nem tudom h milyen márkát takar?
Sürgős lenne. előre is köszönöm:)
akkor mit csináljak?
Normális helyen perselyeztessem meg újra bronzzal és nézzem meg 3x is az összerakást hogy minden stimmel e?
A bronz SOKKAL kopásállóbb alapesetben. Anyagminőség függvénye is, gondolom nem egy betétes edzésű acél gyűrűt tesz bele.
Miért nem azt méred meg, ahova bemegy, és akkor van méret.
nekem van 1 hátsó villám eladó azon rajta van.Újonnan a yamahánál 100%hogy kapsz.De szerintem 1 mezei csapágyboltban is.
Vagy esetleg hol lehet ilyet kapni?
Sziasztok!
Az alábbi képen lévő műanyag perselyek lenne valakinek eladó? DT 125R hátsó villájából lett kinyúzva, a külső átmérője kb 30mm, de pontos adatot nem tudok mivel deformálódott.
Képről szerintem tudni fogja akinek van ilyen...