Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dt80-asom is közlő kerékkel küzd állandóan elkopik a bronz persely!
egy csávó direkt ezekre van ráálva azt mondta acél perselyből csinálja a közepét és sokkal továb tart mint a bronz! igaz lenne ez?
Sziasztok
érdekelne engem egy jó állapotú komplett kuplung és egy berúgót közvetítő tengely fogaskerékkel ha valakinek van az írjon előre is köszönöm
Sziasztok azután érdeködnék hgy motort vásárolok egy 96 kiadásu yahama dt 125 r néztem ki magamnak mire kell figyelni vásárlás elött..?
hátsó teleszkóp,csupasz váz de teleszkóp befogókkal együtt,ha érdekel meg egyezünk
hello! csak a kar van,felfogatás nincs,törve van
oke a kar is erdekel es kompletten is a felfogatasa is jo lenne....
mennyi lenne?
merre laksz szemelyes atvetel...
esetleg mas alkatreszeid vannak?
Dt80-anhoz van valakinek berugó tengely végén lévő fogaskerék eladó?
Érdeklődni szeretnék hogy yamaha dt 80-nak a blokkjába milyen olajat ajánlotok?
Persze, hogy van, amíg meg nem veszed. Utána meg kiderül, hogy még a fél blokkot ki kell cserélni...

Ha tényleg csak egy kb 200Ft-os szimmering a baja, akkor miért nem csinálja meg maga a tulaj és így jóval többért el tudná adni a gépet?
Még egy kérdés utána nem zavarkodok elcserélném a motoromat egy 125ccm dt-re de a csávó azt mondta hogy kiment benne a szimering indul de füstöl és nem nagyon veszi a fordulatot,ilyen van?
Új power motor és hajtókar van benne
Ja valaki tud Mikuni 22mm karbihoz felújító készletet vagy súber tűt és tűszelepet?
Erről az a véleményem ha bátor vagy akkor használd!
Amúgy haveromat is megállították de nem tudtak semmit csinálni mivel 49ccm ütöttünk a hengerbe!
De akkor is meg büntette ezt figyeljétek! Rá nézett a blokkra és azt kérdezte mi az a olajbeöntő izénél 750?
Mire a haverom annyi olaj kell bele, rendőr na ne nézzen hülyének és a kezébe nyomott egy 20e csekket azzal a címszóval hogy kopott a gumi és nincs világítás, ahhoz képest hogy vadi új gimik vannak rajta ! Alkot a POLICE
Helló!Nekem is van egy ha csak a kar érdekel!
Hello!

Meg van még a kuplungkar?
Ha igen mennyi a postaköltség?

Üdv
Egyik haveromat megfogták 125/50-el.A rendőrök szajkózták,hogy 125ccm-es, a haverom meg hogy 50ccm. Azt mondták,hogy akkor hatósági vizsgára vigye be.Mondta,hogy oké,de ha szarul rakják össze,akkor fizetni fognak.A rendőrök tanakodtak,és megbüntették inkább azzal,hogy nem volt világítás.Elvileg ha tényleg kiderül,hogy 50ccm-es,és behívják vizsgára,akkor a rendőrségnek kell fizetni,és kiadást meg nem akarnak.Amúgy így is úgy is talál hibát,hogy büntessen,ha akar.
Szerintem az a rendőr, aki megállít, az tudni fogja, hogy mit keressen.
Lehajol és megnézi a blokkon a 125-ös feliratot, ha meg nem találja, akkor berendel téged a motorral együtt egy hatósági vizsgálatra, ahol aztán kiderül a turpisság...de te tudod.

G.
Sziasztok,
Véleményeteket szeretném kikérni ,hogy egy 125ös Dt-t szeretnék használni 50-es ként.És ,hogy mennyire észrevehető hogy nem 50ccm ,tehát ha igazoltatnak akkor azt esetleg ki lehet e "magyarázni" esetleg rá se kérdeznek vagy van erre valamiféle műszer amivel megállapítható(Mindenféle szerelés nélkül. Pl:a kipufogóból távozó szennyező anyagok mennyisége)hogy hány ccm a motor.
Helló!
Szerintetek jó lenne e egy 125ccm dt-be
http://www.formula3000.hu/shop...
Olcsón hozzá tudnék jutni. Nálunk a boltokba csak azt a szar 800ft NGK-gyertya kapható kb 70Km után elfárad,motorból kiszedem nem mocskos stb.. csak egyszerűen szinte semmi szikrát nem ad, de itt szinte mindenki ezzel a bajjal küszködik
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Apuci neked mióta van Sajtos úr féle dugó a motorodba ? Mennyit mentél vele azóta? összerakásnál mire figyeljek ? Mert 1 év alatt ez lesz a második dugó cserém. Előre is köszi.
Yamaha Dt 80 lc1-esem van ez kimaradt az előző kérdésemből
Sziasztok! Milyen olajat kell tölteni a blokkba?
Rendben, megírtam. Köszönöm!
Makesztem? D:)
Köszi Zoli-bá.......
N látom azrt csak volt valam hasznom e:)