Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Urak!

Dt125R-hez keresek kiegyenlítő tartály fedelet.
köszi!
Ha 125r akkor csak a koyonak van hozza csapagya, kod utan r1 jelolessel, ez 1mmel keskenyebb mint a masik ugyanilyen kofu es csak ez jo a 125r fotengelyehez
valaki aki vett korábban karbon membránlapokat nem maradt ki egy kicsi? megvenném!
https://sites.google.com/site/... én itt vettem kuplungot nem tudom biztosra,hogy van e hengere de szerintem 99%
köszi a tanácsokat a csapágy marad a FAG kimerültem anyagilag már csak olajat és benzint vagyok hajlando venni!Tényleg a váltoba ti milyen olajat használtok?
Hellosztok, valaki tud Dt80LC2-höz hengert+dugót? vagy olyat aki ezzel foglalkozunk(pl bontó) telefonszámot e-mail címet szívesen fogadok :DD
A motorszerelés topicba fcbarca007 által hírdetett cuccokból választottam.ott találsz róla fotót is. Nekem azért nem jó,mert az én gépem 50-es a kézvédő meg 125-re való.üdv.
Feltétlenül szedd ki a porvédőket,ellenkező esetben nincs kenése a csapágynak és beáll.Üdv.
hello!
ha a főtengely szimering szar akkor nem sziv benzint?

yamaha 125dt-rol van szo 93evjarat.
mert csak akkor indul be rugasra rogton ha a hengerbe ontok benzit, amugy meg kb 30adik rugasra indul be de nehezen porog akkor is hebeg habog kb 5-10p jaratas utan fasza leallitom rugas es megy! 9hp mert az ismerosom! ero van benne mert 1,2,3 gazrantas meg emeli az elejet, karbi kipucolva. hengernel csorges halhato sztem tugorgo cseres
Ja és érdekelne a két átmérő a légszűrőnél, meg a szívócsonknál.
köszi!
Ha állod a postát, akkor érdekel!
dellorto 28?
8000 Mátyás!
Írj ha kell, ha nem
Hali!
Van valakinek elfekvőben mikuni "buzivizes" karbihoz levegő állító csavarja? Én sehol sem találtam a neten.
Esetleg 28-as karbit vennék occón, ha jó a 125-ös DT-re.
Köszi!
féktárcsa és féknyereg elkelt
bocsi
Valaki tudna gyorsan segíteni? 125R-nek a membárnházon a 2 határoló lemeznek egyformán kell állnia? mert nekem az egyik kicsit kintebb van hajolva mint a másik! esetleg nem tudja valaki az értékét hogy mennyire kell elállnia?
Vegyél belevalót! Ne porvédőset...
ha olcsón kell, itt még nem vettem:
http://www.lodixtrade.hu/modul...

ha pedig a tuti, kipróbált minőség kell: http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
képet nem tudsz rola?Mi nem passzol,hogy nem jó?
Igen az volt benne!DE hoztak FAG 6204 c3 2Z csapágyat meg se néztem csak utolag szerintetek kioperáljam a porvédöt belöle?
Hali.Ha rám hallgatsz,akkor koyo-t teszel bele.Azt mondják az a legjobb.Én is azzal szereltem most össze.Üdv.
Üdv ujra. fcbarca 007 meg tudja mondani milyen gépre passzol a kézvédő,mivel tőle vettem csak az én dt 50.es gépemre nem jó. üdv.
Sziasztok. Van egy pár fekete színű yamaha kézvédőm.Az én gépemre nem jó.Azt hiszem 125.ös-re jó.Ha valakit érdekel jelezze. További szép napot.
sziasztok ti milyen csapágyat javasolnátok a fötengelyhez?
Szia engem érdekelne az első féktárcsa
ha valami passzol rá 125ös tdr-ről akkor szólsz, van egy bontásra szánt darabom :D
alumínium vas perselyel, vagy alumínium nicasil réteggel (azt nem tudom hogy van-e benne persely)