Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha dt 125-ömhöz,elől tárcsa hátul doboshoz keresek, 2 hátsó oldalidomot,féklámpát,gyújtás alaplapot tekercsekkel,benzincsapot,lábfékhez tartozó féklámpajelzőt,ha valakinek van e-mail vagy telefonszámot kérnék szépen,árban megegyezünk :)
Yamaha DT125R és Aprilia RX125-ön milyen henger van? alumínium vagy vas, vagy alumínium vas persellyel?
Szia.
Volt az cserélve?
Nem igazán emlékszem már, asszem egy éve volt már.
Ha volt cserélve, (már nem tudom mit hazudtam ) akkor lehetséges, hogy kezdődő szimmeringes, és elkajálja.
Cseréld le, és sűrűbben nézegesd a szintet, a fékpedál alatt.
Szeva Apuci!
Az én Dt-m jól dolgozik még mindig mióta rendbe raktad. Viszont ma hajtómű olajat cseréltem és kb 3-3,5dl olajat engedett le... A többi eltűnt... Mi lehet az oka?
yamaha tdr 125 bontódik!
ha érdekel valakit valami alkatrész akkor írjon
TDR125, de át akarom fűzni mert elől 18as, és elég vékonyka is
Neked milyen felnik vannak a DT alatt?
vigyed az enyémet! :D
Vagy a dugattyú, vagy a hajtókar kopog.
Amúgy mindegyiknek van egy kemény kopogó járása....
hát ebben katalizátor nincs az biztos
max a gyári fojtás a rezóban...
hali
Az újabb fajta, utolsó szériás dt-kben van katalizátor mint pl az enyém, de kopogó hangot én nem tapasztaltam, inkább ilyen szipogó hangot alapjáraton, mert ugye a kipugázt visszaszívja a légszűrőbe és ezzel csökkentik gondolom a káros anyag kibocsátás.
katalizátor lehet benne, a 2000+ évjárúakban, de hogy attól kopogjon az elég gyenge duma:D
Szeretnék erről a motorról véleményeket!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Nincs.
Heló! Néztem egy DT-t amit megvennék, a tulajdonos megemlítette a telefonba hogy: " Van egy kis kopogó hangja neki, de ez az miatt van mert a kipufogóba még benne van a katalizátor."
Ilyen van? :D
vasperselyes
Helló mindenkinek, azt szeretném kérdezni h a dt125r nek gyárilag nikaszilos v vasperselyes-e a hengere ?
Eladó!


- Széles krosszkormány, merevítős.
- Yamaha DT125R csomagtartó.
- Hátsó rendszámtartó lámpával.
- Yamaha DT125R rezonátor (gyári)
- Yamaha DT125R első sárvédő (gyári)
- Yamaha YZF 250 (hegyes) sárvédő (DT-re egy az egyben felmegy, mert egyeznek a lyukak a felfogatásnál)
- Yamaha DT125R fejidom

Akit érdekel valami közülük jelezze emailben.
Olcsón adom őket, mert nekem már nincs rá szükségem.
Ááá az biztos nem jó hozzá! :(
92-es 125R-é nem jó?
Nekem kéne egy első sárvédő, és egy tank idom a yamaha dt-m re (2003as) ha lehet akkor kék színű.
connan88@citromail.hu-n megbesz mindent.Nem 1 horribilis összeg nyugi!
és el is árulod hogy mennyit kérsz érte?
Ezekkel a benzincsapokkal lehet valamit kezdeni, hogy könnyebben lehessen kinyitni, elzárni őket? Valamikor teljesen jól működik, máskor meg tök nehéz kinyitni, aztán megint rendesen működik...

G.
benzincsapom van.