Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de már indul aksi nélkül :D
szétszedtem a karbit volt benne egy kis homok meg az egyik fúvóka volt eltömődve kitakarítottam összeraktam és csak szívatóval megy
Hello mindenkinek! DT125 R 1992 megmaradt alkatrészek eladók ! Elérhetőség: repsol1989@citromail.hu
Akkor ott tűszelep gondok vannak! Karbipucolás!
Köszi! de nekem nem nagyon akar elindulni annélkül :/ meg ha el is indul párat pöffen és leáll meg a karbin folyik a benzin kifelé :/
Sziasztok!
Eladó egy eredeti gyári krómfelni pár szinte új gumikkal.
(21"-18") Yamaha DT 125R -be valóak, hibátlan karcmentes állapotban eladóak! Egyben vagy külön is eladó, illetve értelmes dologra csere érdekel!
Érdeklődni Emailben lehetséges, minden nap 2x olvasom az emailjeim.

http://www.kepesmotor.hu/felni...
Igen, működik, de úgy tudom, hogy olyankor a power nem úgy "dolgozik", ahogy kéne!
Sziasztok egy kérdésem lenne: vettem yamaha dt125r-t és hogy akkumulátor nélkül tud működni?
Sima öntapadós.
Légy kreatív!
Köszi!
amit te csináltál, milyen matricából készült? nekem is kéne a kawára vmi, csak vagy horror áru, vagy csúnya!
oké rendben!
az a baj hogy nincs akkora dobozom amibe mind2 belefér, meg ha egyben menne túllépné a súlykorlátot, és nem lehetne standard csomagként feladni, ami gondolom drágább jóval:S azért akarom küldeni hamar, mert közbe jönnek alkatrészek még a motorhoz, és azokra kell a pénz
Üdv.
Egy részét én, a yamahást vettem.
Ha LC2 366cm3/szár, ha DTR 495cm3/szár.
Szia Apuci! Anno a dt-re a matricákat magadnak csináltad, vagy csináltattad?
Ha tudod küld egyben nem sürgős nekem! húsz 99 tizekilenc 116, ajax79@ freemail.hu
http://dt125.de/
-Werkstadt felül
-Elektr. Drossel III. jobb oldalt

Használd a Google fordítót, ki lehet spekulálni.
A pover bovdenei párhuzamosan futnak?
A pover-nyelv helyesen áll?
helló! tudnál adni egy telószámot? elvesztettem véletlen a tied.
megvan a postaköltség, ha minden igaz 1800ft lesz egy, holnap már valószínüleg fel is adom postára, minimum az egyikat(nem tudom hogy állok nagy dobozokkal).
email-ben vagy sms-ben megadom a számlaszámot ésatöbbit és jöhet a zsé is
DT80LC csapágy-szimering méretet tudja valaki.? Nagyon megköszönném.! 53V motorkód.
Sziasztok!

Van pár alkatrészem eladó, ami a motor eladása még után itt maradt, akit érdekel emailben érdeklődhet nálam.
Olcsón adom őket.
Akkor azt feltétlenül meg kell venni. Sajnos nekem csak Gyári van és ezek is újak. A csomagolást csak a fénykép kedvéért bontottam ki.
2006-os DT50 hez keresek szerviz könyvet, (workshop/service manual) valamint kapcsolási rajzot. Valaki tudna segíteni ebben?
Sziasztok le tudná nekem írni valaki hogy 125-ös DT villa szárába mennyi olaj kell száranként?
Sziasztok!
Egy olyan problémám van a Dt 125 r-el, hogy 7500-nál többet nem akar a világért sem pörögni! Most volt szimering cserélve, mert eddig 7000-nél sem pörgött többet, meg ezen a fordulaton össze-vissza ment a motor. De most beáll pontosan, de hallom rajta, hogy még pörögne, de szerintem az elektronika nem engedi! Olvastam valami olyasmit, hogy a fejidom mögött le kell testelni egy szálat, és jobban pörög utána! Pontosan melyik szál az, vagy mit csináljak vele? Ja, a mot'r 96-os, ha ez érdekes!
Válaszotokat előre is köszönöm: Martin