Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello, dt 125 lc2 höz keresek benzincsapot, km spirált csigával, fordulatszámmérő spirált, és olajpumpát.
kösz előre is
Valakinek?Protektor,termál,vízhatlan.
Keresek power motort, nem baj ha hibas, a fogaskerekek legyenek jok benne.
Írtam e-mailt.
Helló!80 dt-hez keresek kuplung konzolt!
mipénzért?
Képet raknál fel?
Yamaha Dt 80-om (LC vizes) szeretném teljesen felújítani hajtókar+dugattyú+komplett tömítésszett .Ha valaki tudna valami olcsó alkatrész beszerzési helyet nagyon megköszönném.
Dt benzin csap valakinek?
ahogy Neked a legjobb

csak majd írd le emailbe a címedet ahová küldjem
Povert megnézted?
Jól dolgozik?
Köszönöm válaszod!
Annyi problémám van vele, hogy az enyémbe nem ilyenek a csatlakozók, de a világért sem találom meg a fekete-kék vezetéket!
Hali az izzó az 2 pólusú mint minden izzó ,test meg 24v+
Hali.
Megtudná valaki mondani,hogy dt 125-nél a hátsó izzó az egy szálas vagy kettő?
Hali. A postaköltség ajánlott levélként utaljam? Üdv "D"
sziasztok!
2004es Yamaha DT 50-eshez keresek km/h jeladót,ha valaki esetleg tudna segíteni, akár információval hálás lennék érte:)
Szia! Elküldtem a számlaszámom, majd a válasz-emaillel elküldöd a pontos címet ahová a csomagot küldjem?

1800+ postaköltséget kellene akkor utalni.

Köszi, szép napot!
Esetleg próbáld meg másik böngészővel!
Eladó egy új kuplungkar.
Rendelték nálunk, de nem jöttek érte.
990-ért adjuk.
Bakker az miért van,hogy kitöltöm az adatlapomat,de az adatok nem mentődnek?
Bocsánat,az emailem talasgeza@citromail.hu
Szia. Részemről O.K.küldj egy emailt a számlaszámoddal és a pontos összeggel,hétfőn átutalom az osszeget. Üdv:"D"
Sziasztok! 2006 os dt 50 - re keresek komplett műszerfalat... Valakinek?
1800+postaköltség?
Szia. Köszi a gyord választ.Nem tudom mi az ár,ezért én visszadobnám a labdát. Mondj egy összeget,dobd meg egy postaköltséggel,mivel Debrecenbe kellene postázni.Köszi előre is Üdv:"D"
ha az index meg ilyenek voltak 5W-osak akkor az nem számít. Ha a háttérvilágítás, akkor sok az 5W, inkább 2-3 kéne max...
a 12V-os égő kevesebbet vesz fel ha csak 6V-ot kap, szal sokat nem befolyásolhatott. max negyed annyit világít mint a 6V-os égő.
Egyébként ha kell 5W, akkor ne rakj oda háttérvilágítást, és akkor több jut előre.