Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
a héten vettem egy yamha dt 50 et 2007 est nagyonjólment hét elején 110 volt a vége aztán szétszedtük megnéztük mindent részletesen kicseréltük a láncszettet elöre 1 el kisebb fogaskerék került!az aksiba vizet raktam mert nemvolt benne és merülöbevolt!Aztán mikor összeraktuk 103 volt a vége!másnap mikor beinditottam 90 et alig akart menni és nemtudom ,hogy miért félremérhet a merülö óra vagy hideg van és azért talán?
Vagy a rendes megoldás, hogy egy nagy lapos reszelővel ügyelve a szögekre, és más alkatrészekre síkba reszeli.
Sziasztok !

DT 80 - ashoz víz hőgombát keresnék. Esetleg valakinek van ?
Dt80LcII
Barbár megoldásként flex-el le lehet csiszolni a kikopott részt simára és akkor elmegy még egy darabig...
Az a kuplungkosár elég szarul néz ki(be van verődve rendesen),ha sokáig meg akarod tartani jobb kicserélni!
Szia,bontottat tudok adni 1500Ft-ért
Üdv
GP
Milyen DT-hez?
Ha más nem, akkor lehet kapni motorosboltokban membrán lapokat, amit aztán az ember méretre tud vágni a régi alapján...

Pl:http://scootershop.unas.hu/spd...
Valószínüleg túl magas a benzinszint a karbiban, vagy nem zár rendesen a tűszelep, vagy mindkettő egyszerre...
Üdv!
Egy 90 es évek beli dt 125r-hez keresek szívó membránt lapot.Ha valakinek lenne elfekvőben vagy tud róla,honnan szerezhető be,ne tartsa magában.Thanks
Sziasztok! Szerintetek mi lehet annak az oka hogy ha sztenderen van a motor vagy akár egy kicsit is balra dől akkor a karburátornak a túlfolyójából folyik a benzin?
be rugó tengelyen lévő fogas kerék kellene.Valakinek van esetleg olcsón?
most egyenlőre a berúgó részére mentem rá. A közlő fogaskerék perselye van szétmenve. Valakinek valami ötlet, ami bevált? csináltassak bele egy uj perselyt, aztán mehet tovább?
illetve lenne még egy olyan kérdésem, hogy a motor mellé van egy szatyor alkatrész, mert részben szét volt már szedve...
a képen a rongyon azok a gumidarabok hová mennek? egyet láttam a főtengely és a kuplung tengelye között...
plusz, mikor kivettem a kuplunglamellákat, az utolsó lamella mögé, gondolom be volt esve egy hézagoló. ez kell a tengelyre?
Helló!Yamaha dt 80-nál mi lenne az ideális áttét?
Elől 15-ös hátul 53-as van most de végre nem megy valami sokat és hamar ki is pörög!
Szét kéne borítanod a blokkot és belenézni nem-e látsz rendellenességet.
Sziasztok!

Dt 80 LC berúgó visszahúzó rugók eladóak! 2000 ft / db. Mind gyári bontott.
Posta is megoldható, vagy Budapesten személyes átvétel.
horvath.kristooof@gmail.com
köszi :)
Hali
Volna egy olyan kérdésem, hogy egy 2006-os Dt50-hez milyen kerékcsapágy kell?
Üdv!
hozzám került egy motorhibaás dt80 lc2-'96-ból.
kompresszioja jó, berugó közlő fogaskerék rossz, valószínű, hogy a kuplung is rossz. inditani nem probáltam, de ha üresbe tolom előre, simán megy, de ha hátra tolom, akkor mintha valami akadna, olyan mintha valamiben akadna.valamint ha a kuplungkosarat forgatom, akkor egyik irányban forog szépen, a másik irányban megakad.
a váltó a sebességeket veszi.
valakinek ötlet?
https://www.facebook.com/group...
itt a topik facebook csoportja. itt van pár videó szabi gépéről. és egyben ott tudsz tőle kérdezni, itt nem nagyon jár ezek szerint
én inkább a másikat néztem volna ki ha a helyedben lettem volna, a gianelli kipufogósosat
az úgy inkább rendben van ránézésre. meg az a kipufogó alsóhangon 50ezer rajta
szinterezés!Gyári minőség.Én is azzal csináltattam az enyém
Sziasztok!
Vaz homokfujasa utan mivel szoktak festeni a vazat? Porfestes v airbrushos v mivel?