Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézem, amit írtál huszasért mindenképp kell! mennyi lenne a pósta?
szia! Holnap ,aki szereli a mocimat megnézi, hogy milyen lánckereket lehetne rárakni! Hogyha az oké , akkor megveszem a kerekeket!
A pósta/futár milyen tétel pestre?
Engem is érdekelne, és nagy kincs az ilyen állapotú, de egy darab műanyagra nem tudok ennyit rászánni.
http://www.kepesmotor.hu/felni...
SM szett eladó! utolsó ára 20ezer, vigyétek!
heló engem lehetséges hogy érdekelne árat tudsz írni? meg h merre fele laksz..?
Sziasztok! Van egy pár idomom DT-re. Új alkatrészek. Ár megegyezés szerint.
Az sem biztos, hogy karbi baja van.
Lehet hogy szimmeringes.
Hali!
Nézd meg hogy a karbi oldalában lévő pöcök ami a súbert fixen tartja nincs e kikopva,mert ha mozog a karbiban ,akkor nem tartja fixen a subert és oldalirányba elmozdulhat és felakad.A motor meg ordít vagy ha beesik akkor eggyáltalán nincs alapjárat.
Lásd a mellékelt képen.
Ha nem ez akkor akkor passz!
Beférni befér, a lanckerek ránézésre olyan lyukkiosztású mint a gyári, de majd jobban megnézem.,amúgy eredetileg ezek yamaha TDR125R kerekek
Egy bizonytalan pont van még, az a lánckerék felfogatása a felnire! Az lenne a kérdésem, hogy milyen motorról származik a felni? Illetve a hátsó keréknek hány centi a szélessége, hogy beférne-e?
..igen azok,vissza olvastam a fórumot este és kihámoztam hogy az fűtés cső...furcsa ez nekem mert minden túlfolyó cső össze van kötözgetve egymással
kihámoztam azt hiszem hogy csak egy gyári össze kötés van a többi csak kókány volt,a fűtés csöveket sajnos nem tudom hova kötni mert nincs meg a helye..így ledugózom
Akkor mi a picsát kéne kezdeni a közlő fogaskerékkel mert az sem állapot h havonta cserélgessem ami 3e-be kerül!
Szeirntem azok a karbi "fűtés" csövei lesznek amiben a motornak a hűtővize kering, emlékeim szerint a hengerfejnél kéne lenni valami olyan csatlakozásnak ahova rálehet őket dugni.
Dellorto 32 Ár alkuképes

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni,most újítottam fel egy 125 dt-r..és a karburátorján van 2 darab cső kivezetés vastagabbak mint a túlfolyók 6-os benzinslag megy rá..azt össze kell kötni vagy azok is túlfolyók?
A kipufogó alatt vannak sajnos nem látható...
Üdv eladó vagy cserélném más 50-es motorra!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_tzr-6223758
IGAZ!Én tévedtem...bronz volt az!
Próbált már valaki belül spirálisan "bemart" perselyt tenni oda? Legyen kenése. Vagy felszabályoztatni a tengelyt és úgy perselyezni?
Egy réz perselynek sok időt nem adnék. Inkább legyen az bronz, amit mondasz! És akkor az kopásálló.
Akkor elég puha anyagból van ez a fogaskerék ha csak ennyit bír ki....
Igen arra gondolok, de ez már hegesztgetve volt meg egy seeger gyűrű hiányzott belőle és emiatt volt neki kotyogása. és emiatt belöl teljesen megette a fogakat.
Köszönöm a választ
Vaterán láttam oldal idomokat
Hát igen!
Mi arra gondoltunk hogy ahova fel kell rakni a közlő fogaskereket az talán egy váltó, az eleje nincs kopva de lehet ha teljesen fel kerül a helyére ott egy kicsit kopva van és lehet belibeg és ezért eszi meg.De bontókba néztem ha igazam van csak kompletten lehet kapni váltót és az kb 15e + új tömítés
Hali.
Véletlenül nincsenek a dt 125 lc2 röl müanyag idomok?