Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze jó
okés!
Akkor ,ha holnap megdumáljuk a részleteket, az jó neked?
Eladóóó DTr 125 végdob, krauzer "fogó" része vagy vasa vagy minek nevezik. :DD
Olcsóóón, várpalota-veszprém körzetében a személyes átvétel megoldható.
5000+ postaköltség, ha küldeni kell. Pest közelében megoldom a szállítást.
na jó hír hogy a problémád megoldott, találtam erre a felnire 520-as lánckereket.
http://www.m0moto.hu/product_i...
ez lenne az, JTR853 a típusa. az új ára 6500, de nagyon sok yamaha típuson ez van, szóval megkockáztatom mégolcsóbban is találsz neten, bontókban.
http://www.jtsprockets.com/cat...
itt is meg tudod nézni milyen motorokban van.
és ha nekem csak a farok idom kéne.. az mennyi pénz ?
:-)) Mennyit? Árat még nem is írtam. Egyébként 25.000 Ft lenne a 4 db idom, ami a gyári ár töredéke. + postaköltség ha nem Pesten kéne átadni.

Üdv
Szia!

25.000 Ft a 4 darab idom és Pesten lakom. Amennyiben postázni kéne, a postaköltség még rájön.
ja meg pont ez a gáz, hogy járó motornál nem tudok fújni oda féktisztítót, mert nincs alapjáratom. kamikáze meg nem vagyok, hogy menet közben kapjam szét.
kompresszió az rendben van. igaz paraszt módszerrel néztem, gyertya ki, aztán ujjal befogtam, de simán lelőtte az ujjam.
szívócsonkot lekaptam, az rendben, membrán is rendben. a különolajzást lekötöttem, elfelejtettem ledugózni, de eszembe jutott, megcsináltam, úgy se jó.
nagyon bízok az alapjárati fúvóka dugulásában, csak anyira nem vágom ezt a karbi témát. főfúvókát néztem meg, azon át lehetett csulázni kb. De az alapjárati fúvókát nem tudom hol keressem a karbin.
Ugyanezt produkálja egy eltömődött alapjárati fúvóka is akár. Vagy egy szétrepedt szívócsonk. (vagy ha oda nyomja az olajat és ki van kötve de nincs ledugózva a betöltő)
Lehet látszik, de nem törvényszerű. Inkább levegőt szív. Nyomni kevesebbet tud ki. Mindenesetre ha van otthon féktisztító és járó motornál odafújsz a szimeringhez, és ennek hatására felpörög a motor vagy reagál rá akkor tuti szimering. Kompresszió milyen a motorban?
Na majd akkor bekukkantok a lendkerék alá.
Ott azért látszik, hogy valami nincs rendbe nem? Gondolom tol ki valamennyi anyagot.
jó...én is először írok, aztán olvasom mire válaszoltam xD
a gyújtás felől szokott farsot szívni, olyankor bőg fel meg megy el az alapjárat ha jól tudom.
oké, akkor holnap!
Na és mi van, ha a gyújtás felől ereszt át a szimering? Onnan nem szop be többlet olajat, hogy füstöljön.
sziasztok, nemtudjátok h 125ös R-es dtre mekkora légszűrő kell, ha sportlégszűrőt akarok rá tenni, 28mm es karbi amugy, csak a másik levegőszívő részét nemtudja vki h hány mm? köszi
okés, holnap késő délutánig nem is érek haza, utánanézni a dolognak csak akkor tudok. telószám ottvan a hírdetésben megtalálod. ha hívni akarsz 4 után hívj
Megnézem, köszönöm a választ, bár nekem nem ilyen karbim van, hanem ez a vizes melegítéses okosság.
De akkor füstölnie kéne elég rendesen nem? Mert ha már fordulaton van, akkor megy nagyon szépen, és nem füstöl, csak amennyire egy 2T-nek kell.
okés, holnap akkor vagy írok, vagy teló!
de majd ezt megérdeklődöm és megmondom pontosra!
okés. a postát most megnem mondom neked biztosra, de emlékszem hogy én anno egy komplett 21es kereket villástól asszem 1500-1800 körül adtam fel. viszont ezt csak 2 csomagban tudnám küldeni, nincs akkora dobozom amibe elfér mind2:S