Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tud valaki eladó DT125R első villát? csak a teleszkópszárakra lenne szükségem(féknyereg felfogatása végett)
küszi
köszi a választ marci93!
majd kipróbálom!
ezt sem nekem szántad :D
tömítés garniturám még meg van,,,,karbi nincs meg...
cső!Vaterán te írtál karbi meg tömítés ügyben?
Heló eladtam,itt a fórumon,ha vissza nézel 2-3 oldalra,ott látod....
Szerintem az a 2t olaj visszajelzője lehet . Ha üresben van akkor világít , de ha fokozatba teszed el fog aludni ( ha van benne elég olaj)!
amugy köszi a választ
ezt most komoly? csak ennyi a baj? ezért nem lehet kapni bontottat sem? egy kis hegesztéssel simán meg lehetne oldani szerintem
Mert folyton kilyukadnak.
Az enyém is eresztett, mert végig volt repedve, aztán vettem egy bontottat, de az is lyukas volt, a cső és a rezo dob csatlakozásánál. Valószínüleg már mindegyik elöregedett és a bontottak sem bírják sokáig....


G.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:
Nem régen vettem egy Yamaha Dt 125-ös motort, 2002-es évjáratút!
Szeretném megtudni hogy a kijelzőnél mit jelez a pirosan világító gomb?Mikor beindítom akkor világít pirosan a gomb és azt nem tudom hogy most ez baj-e vagy természetes!
(A gombon kancsószerüségből csöpög valami
valaki mesélje már el nekem hogy mi a helyzet a 80as kipufogókkal? sehol sem lehet taláni, szinte minden bontott 80as gazdájánka irtam és mindehol már el van kelve. miért fogynak el leghamarabb a kipufogók? valaki tud adni rá értelmes magyarázatot?
helló!
Engem érdekelne a karbi!
Megvan még menyibe kerül?
na ez engem is érdekelne!
Már a 3-ik közlőt zabálja meg.
Igaz használtan vettem a fogaskerekeket de nagyon is jó állapotban voltak!
Gyanakszom a tengelyre az eleje stimmel teljesen rárakom lehet kicsit kopva van és belibeg és azért darálja nekem meg
az nagyszerü lenne. kérem szolj mihelyst megvan. köszi
Valószínűleg nemsoká lesz 1
hello. igen, ugy lenne az igazi.
komplett kipu kellene?
hello. nincs senkinek elfekvőben dt80as kipufogóka?
Nincs valakinek eladó 50-es hengere ? 2000 elötti évjárat kéne.
Konkrétan nem volt nagy műszaki hibája.
Együtt mentünk, s kiégett a hátsó helyzetjelzője az esti gurulás közben.
Vagy valami nyavajája volt, lényeg, hogy nem világlott....
Félreállt a kúton, s csak ketten álltunk félre vele.
A többiek mint a huzat, úgy elhúztak.
Senki nem jött vissza, hogy miabánat van?
Győzködtük, hogy a hátsó helyzetjelző, még nem a világ, hisz konvojban motorozunk, fel sem tűnik.
Bestresszelt, elkapta a remegés, szinte maga alá vizelt....
Najóvan akkor közrefogunk, oszt hazakísérünk.
Nem a hibával volt nekem sem a gondom, hanem a stílussal.
És akkor másnap a galériában megkérdik, hogy miért maradtunk le....
Összetartás.
A Magyar társadalom oylan amilyen.
Sok ember van, aki felfelé nyal lefelé rúg, és nem csak a munkahelyen, de magánéletben is.
Ezenk ívül van egy csomó surmó, aki spotból nem tart be semiylen igéretet, sortból átbasz mindenkit.

A motoros társadalom meg a teljes társadalom lenyomata pontosan uygan azokkal a problémákkal.

Nem könnyű, de olyna társakat kell találni akikkel érdemes gurulni.

UI: ha valakinek oylan motorral van pofája egy talira elmenni, aminek nyilvnvalóan kilóg a bele, na az oylat úgy ott hagyom az út meleltt szopni mint a huzat.
Az iylen hozzáállás is tipikus és valami elképesztően pofátlan.
Ezért is kell normális fejek között forogni, mert ilyet is csak a gyökerebbek csinálnak, hogy a hulladékukkal feltartnak más embereket.

A normál műszaki hiba az ersze más tészta, az brkinek lehet, ahhoz a nromális ember megáll én is.

Volt, hogy 190 kilométert mentünk úgy,(simson) hogy ez egyik recege már pesten elkezdte a cirkuszolást végig szoptunk vele folymatosan vagy hatszor kellett megállni szerelni, hol ezért, hol azért. Visszefelé dettó.
Pedig ez egy jó állapotú motor volt, csak éppen azon a 300 kilométeren jött ki minden hasfájása ami az elmúlt 30 évben keletkezett:)
Megálltunk, szereltünk, továbbmentünk.
A végén már a gazdája annyi exkuzálta magát, hogy nekünk volt kellemetlen.

Egy szakadt szar az első után otthagytam volna.
Sziasztok.
Eladnám DTmet 1125-ös power szelepes jo állapotu.
Irányár: 130.000 Ft Tel.: 06-20/323-2680
OK!örülök hogy jó lett,ez kiszolgálja a dt-t...nem lesz vele probléma....
dehogyneeeem :D egy citadellas talalkozora csak felgurulsz beszelgetni :D