Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok van 80-as dt elsovilam kerek ,telo meg maga a nyak ha valakit esetleg erdekel ezen a szamon eler!06203757104 potom osszegert!
Üdv!Nekem van hozzá való relém!connan88@citromail.hu-n megtalálsz.
Üdv!Nekem van minden!connan88@citromail.hu-n elérsz!
Sziasztok
Yamaha dt 125 lc2 hol találok hozá alkatrészeket? Valaki segítsen!
Sziasztok! Világítótekercset keresek 80-as Lc2-es DT-be! Akár komplett gyújtás is érdekel, de külön a tekercs jobb lenne. Valamint ha megmaradt valakinek tömítéskészlete R-eshez arra is vevő lennék! Köszi előre is!
Bármilyen 12V-os irányjelző relé jó lesz neked, akár autóba való is, vagy más motorba. Valószínűleg azért olvasd el, mert nem az ajánlott értékű égőkkel van használva. Rá van írva, hogy 2x21+5W, akkor komolyan illik venni a 21 wattos égőket, és a visszajelzőnek az 5W-ját.
Sporttársak!

Még mindíg eladó ez a pár 80 LC alkatrész! Fontos, ez az 5 nél kevesebb lamelláshoz való!

Tudom, a 80as dt-hez nem kell pótalkatrész, de valaki hátha.

2.500 Ft
Telefonszám az adatlapomon.
én is boldog tulaja vagyok egy egész "szép és erős" darabnak
Este nyolckor reggel?
És igen van működő dt az országban pl. a sajátom
Jó reggelt! Van még az országban működőképes DT?Vagy már mindet szétbontottátok?
Sziasztok!
Van-e valakinek index reléje működőképes, jó állapotban? Egy 92-es 125-ös TDR-hez kellene, gondolom egyezik a DT-vel (Denso FZ249SD)!
Még nem adta meg teljesen magát, mostanában villogás helyett gyakran csak világít, a tekercs fölött valamiért megolvadhatott, gondolom túláramot kapott, látszik az olvadás, égés nyoma, valószínűleg ez befolyásolja a működését!
Várom mielőbbi válaszaitokat!
Sziasztok!

Ha tudna nekem segíteni valaki hálás lennék!
Dt 125r blokkjába mennyi és milyen méretű (_x_x_mm) csapágyak kellenek,illetve azok hová valóak?

Egy másik kérdésem,hogy gázadásra alacsony fordulaton eléggé krepegős hangja van,ami magasabb tartományban elhalkul.
A forgattyúsház mögül jön valahonnan,esetleg a balansztengely?
Atmero vagy szelesseg ?
Mekkora a Dt-be való legnagyobb kerék ami belemegy és még jó vele menni?
És azoknak mi a mérete?(első hátsó)
Ez egy Dt 80 lc1-es . Azt akkor még had kérdezzem meg, hogy ugye kiszedtem az olajszivattyút és kegyetlen módon lötyög a tengely az mennyire normális?
Hogy ha ez egy 125R én úgy oldottam meg, hogy levettem a deknit aztán az olajpumpa fogaskerekét csak simán kiraktam a polcra. Így nem hajtja semmi a pumpát ezért nem tud besülni és még az olaj sem folyik ki a blokkból mintha simán kivenném a pumpát
De hogy miért szereli ki mindenki a szivattyút... bezzeg az autóban a befecskendező szelepek helyett senki se tesz karbit...
ha a kimenő és bemenő ágat összekötöd egy csővel, persze úgy hogy a szivattyú is tele van olajjal, le van légtelenítve, és a cső is tele van, akkor azt az olajat fogja keringetni, nem fut szárazon, nem lesz baja.
Sziasztok! A mai nap folyamán kikaptam a dt-ből az olajszivattyút de a tengelye elég nagy mértékben lötyög és emiatt a probléma miatt nem is mér a fordulatszám mérő. Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ha tegyük fel vissza raknám a szivattyút az betud sülni az üresen való járás közben és ha esetleg igen akkor milyen károk keletkezhetnek a blokkba vagy esetleg a tengellyel mit lehetne csinálni hogy ne mozogjon?

Válaszaitokat előre is köszönöm.
és ez 3 ajkú lesz ?
Sziasztok.
Belefogtam egy yamaha dt lc2 125-ös motor felújításába. Sajna az esztétikus dolgokkal meg gyült a bajom mert hiányos az idom szettem.
Légyszíves segítsetek! Honnan tudnék beszerezni egy komplett ép szettet? Vagy ha van valakinek egy fölösleges az írjon legyenszíves.
Előre is köszönöm.
Szép napot mindenkinek.
sziasztok, valaki próbálta már a DT-t NGK Platinum vagy NGK Iridium gyertyával? És ha igen szerintetek melyik a jobb mert ugyhallottam h az Iridium nem 2T motorokba való, és a Platinum a jó? Egy angol 2T tuningos oldalon találtam, ha érdekel belinkelhetem. Köszi
Szia Apuci ! Köszönöm a segítséget ! Egyáltalán nincsen még későn ! Megveszem és neki esek ! köszi még egyszer !
Ernő DT-nek!
A vízpumpa szimmering mérete a DTR-hez: 10X31x13,5
És Itt tudod megrendelni...
Sok sikert, és bocsi a késői linkért.
Bár tudom még messze a tavasz!
családi okok miatt megválnék motoromtol. Dugattyú cserélve lett rajta új fékbetétek. megkímélt állapotba erős motorral . nem régibe tönkre ment benne a főtengely csapágy ezért ennyi az ára festése nem a legszebb. érd: telefonon ha nem veszem fel írj smst és vissza hívlak. csak komoly érdeklődők keressenek az ár fix.. okmányok nélkül