Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam mailt.
2 napja elajándékoztam.
Üdv. Az ülésről kaphatnék egy képet?! juhaszpeter5@freemail.hu
köszi:)
Sziasztok!


Eladó egy eredeti gyári krómfelni pár szinte új gumikkal.
(21"-18") Yamaha DT 125R -be valóak, hibátlan karcmentes állapotban eladóak! Egyben vagy külön is elvihető, illetve értelmes dologra csere érdekel!
Érdeklődni Emailben lehetséges, minden nap 2x olvasom az emailjeim.




ÜDV
köszi
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy esetleg valaki nem tudna egy eladó dt80-as blokkot :) ?
Mind poweres,de sokan kikötik,kiakasszák nyititt állapotba,de akkor kis fordulaton baszakszik....
Az nincs....
Kilométeróra is van eladó?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy dt 125 r esben vannak power nélküli változatok is vagy mindegyik poweres?
LC2 DT80hoz ELADÓ:Komplett,Henger dugó karbik,membrán szívócsonk stb.....
Yamaha Dt 125 R Fehér tank 2000Ft , szép ülés 2000Ft , oldalidomok ingyen és pár apróság ( gázkar) elvihető. 06 30 738 8462 Hely: 3744 Múcsony
Hátha ez segít:
http://www.askanowner.com/_upl...
(A Yamaha Razz majdnem ugyanaz, mint a Mint...)

G.

PS: http://www.motorscooterguide.n...
Heló csak érdekelne hogy meg van e még a Gianelli Kipufogórendszer.
1 cső betáp azon pumpálja a benzint a szivattyú a tankból.(Általában vastagabb )A másik túlfolyó cső szerintem..De látni kéne...
Sziasztok!
Azért írok, hogy valaki nem-e tudna segíteni abban, hogy a yamaha mint-nek a kalbiját, hogy kell bekötni van 2 cső amit nem tudok, hogy hova kell dugni
aki tudja azt megkérem, hogy segítsen nagyon fontos lenne
előre is köszi ToMesz
írj majd vissza minnél hamarabb ! ! nagyon kell a karbi
már láttam róla videót volt fent :) de írj az e mail címemre azt ott beszélünk! :)
Hát nem nagyon motorozok mostanság, mert vettem 1 Nívát és a haverjaimmal szoktunk tetére járni off road -ozni...Nem tudom feltölteni a dt-mről a videót.(
Ez gondolom mostanság készült!?
Mentek mostanában ki? Mert az én haverjaimnak vagy szar a motorja, vagy fázik! Egyedül meg nem olyan a motorozás sem! ;)
Igen oda a patakhoz-és a homokbányához, de arra már tájvédelmi körzet lett...
Akkor tetére szoktál kimenni?
Vagyis videót teszek fel....
HA ,Teszek fel képet ide a sport motorra a videók közé az jó?
jó de akk biztos h 34 ? am az email címem : csendavi@freemail.hu és köszönöm hogy írtál :)