Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

34? nem tudom pontosan,Helyileg Monor-on lakom..A karbiba kell egy fűvóka mert el tört benne az egyik de meg van,és minta alapján kapsz hozzá motoros boltokban....Tudok róla képet videót is küldeni,haa írsz emailcímet..
mekkora a karbi és helyileg merre vagy található ?:O
Írtam :)
Üdv nekem van mikuni karbim,5000ért odaadom....125R en volt...
Írj mailt!connan88@citromail.hu
Eladó egy DT de szerintem RD-re is való hengerszett! 80ccm Új dugó, hibátlan henger, hibátlan főtengely, a fogaskerék is jár hozzá még a csapágyak és a szimmeringek is jók de azokat ilyenkor szerintem érdemes cserélni. Csapszeg, seeger tűgörgő membrán szóval egy teljes szett, csak fel kell rakni és megy! tamasitibor95@citromail.hu
DT 80 LC2höz keresek eladó Giannelli rezót!
Eladó gyári Yamaha hajtókar szett DT80LC2-be való. Vadonat új. Érdeklődni e-mailben: skylinegtrr34r35@citromail.hu
Sziasztok!
Engem érdekelne olyan 125-ös dtr aminek vannak valami papirja és elcserélné 2009 es generic triggeremre meg valamennyi pénzre.
Ha valakinek van ilyen az legyen szíves irjon:)
előre is köszönöm
nekem terepen, nyélen evett 8litert 100kmen
de kövesúton kevesebbet eszik.
Sziasztok!Lehet hogy képtelen ötlet a kérdésem,de azt szeretném meg tudni,hogy dt 80-ban a motort helyettesíteni lehet e 125-ével?
Valahogy be lehet e szerelni a nagyobb motort?
igen a rezóba volt fojtás meg találtuk márt csak egy karbi kéne lehetőleg győr moson sopron megyén belül.
Persze az elejétől a végéig abból áll az egész
Viszont vannak olyan rezók amikbe gyárilag nincs fojtás, jó volna tudni milyen számozás van beleütve a rezódba. Én egyszer vettem egy 3rm jelzésű rezót és abban nem volt fojtás, de végdob mindig szét van fojtva, ha ki is heréled a rezót a végdobbal is érdemes volna kezdeni vmit.
yamaha dt 125 r rezonátorba is van fojtás ?
Bazdmeg tankold a motoromat akkor és rájössz majd :D
Köszönöm a válaszokat! :)
Nekem rendszámosan átlagban 5 liter, kétszeméllyel is. Nyilván kétszeméllyel finomabban megyek, mint szólóban. Terepen természetesen több. A 80-asom is megevett ugyanennyit, és még a szemét is ki kellett nyomni.
Ha valakinek fut 50-esként írna tapasztalatokat a rendőrökkel?Könnyen beszedik hogy 50-es?
7-9 liter?
akk te hülye vagy XDDD
nekem 2 személlyel 100 és 130 km/h közt 6l-t zabált eddig ez volt a plafon, többet még nem sikerült kihozni
Nekem 7-9 liter között szokott fogyasztani..
Üdv Srácok!Valaki akinek tényleg van egy normális 125-ös DT-je leírná mennyit fogyaszt?Mert valahogy nem bírom elképzelni, hogy 9-10 litert egyen!
Eladó a 80-as DT-m.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_80-6456996
nagyon jó kis motorok a 125ös dr-ek, bátyámnak az volt, rendszámos.
Nagyon szerettük, csak sajnos el kellett adni, ami hiba volt.
Olyan fehér DT-je pedig a nagybátyámnak volt egyszer, azóta várom hogy legyen nekem is egy dt-m
Köszi mindenkinek.
Amiket én nézegettem, annak mindnek grafit színű a blokkja, tehát akkor ezek kicsit öregebbek.
Nekem nem szimpi a 4T, tehát a Dr kilőve. Más alternatíva esetleg?