Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg suzuki dr 125 a képen az az enyém volt,és 50esnek elment,fogyasztása fele mint a dt-nek,,nyomaték 6sebesség,jó hang,,bár nem egy vadállat....
Nekem volt mind kettő és ha újra választhatnék én az R est választanám...Bár testileg kissebb egy picit az lc,,,(10éve motorokkal foglalkozom125-1000ccm ig)tehát nem simsonos múltal rendelkezem.....
önindító van már R-es verziókban is, de nem lehetetlen berúgni sem.
125 MX, Lc, Lc2, R, Re/X ( ha jóltudom így vannak)
Mx a legöregebb, az Re és az X között szerintem csak a kerékszett a különbség, az utolsó háromnak nagyjából megegyezik a blokkja.
Vannak akik azt mondják, hogy az Lc2 erősebb mint az R, még nem volt szerencsém kipróbálni.
az R-es szériával kezdődően tárcsafék van elől-hátul
az Lc2 csak elől tárcsafékes.

Ennyi jutott hirtelen eszembe, de ha valaki kitudja egészíteni akkor nyugodtan
eladó dt 50 bontott alkatrészek,am6 blokkos,2000-es évjárat
Köszi a választ.
Még nem tudom, hogy 125R-t akarok-e, mert azt sem tudom, hogy az melyik! Nem tudom mi a különbség az egyes típusok között. Pl melyiken van már önindító? Stb...
Ha 125R-t szeretnél, van pár dolog ami segít belőni az évjáratot.
a blokk színe, pl grafitszínű vagy ezüst mint az enyém( grafit az öregebb)
ha gyári a fényezése és a matricázása akkor az is segíthet.

A vásárlásnál azokat a dolgokat érdemes megnézni mint általában minden motornál.
Talán a powert érdemes megnézni hogy jól működik-e.

Remélem segítettem és ha valaki tud jobban javítson ki bátran.
Sziasztok.
Dt 125 vásárlásán gondolkozom itthoni csapatáshoz.
Tudnátok pár tanáccsal segíteni, hogy a vásárláskor mire kell jobban figyelni? Mik lehetnek a típus hibák, vagy amik jobban zsebbe nyúlósak? Kb 180e Ft-ot szánok rá, milyen évjáratba gondolkozzak? Hogyan tudom megállapítani a valós évjáratot?
Előre is köszi a segítséget...
Sziasztok
Valaki aki képben van 125 R hengerfej tömítéssel kapcsolatban,leszedtem mert tömítő pasztával volt össze rakva és belerobbant a víztérbe,van ott gyárilag o gyűrű? van egy nút..az az o gyűrű helye vagy a pakolás fel peremezett része tömít ott?
Hol lehet pakolást venni?..mennyibe kerül? mi van a tömítéshez?..esetleg ha van ott o gyűrű akkor az is?
Lánc szett is kellene,hol vegyem?..esetleg valakinek jó állapotú?
hőfokmérő valakinek?125r-böl való de szinte mindbe jó.Dt125X Dt50 ezekbe biztos nem!
Csáó! hogyne lehetne! de kicsit vékonynak is találom!
Telefon lemaradt. 06-20/323-2680
Sziasztok.
Van egy 125-ös dtm amit eladnék.LC2-es jó állapotban 10 éve használom, illetve használtam. minden jó rajta csak az akksija döglött.
140.000 forintra gondoltam ha valakit érdekel telefonáljon.
Bár ez dt forum van még egy 125 Honda mtxem is ilyesmi körüli áron, ez is jó kis gép. Képet rakok fel késöbb ha valakit érdekel, bár mindenki tudja milyen motorok ezek.
Addigis Minden jót !
lehet nekem is az van
Sziasztok!
Azt kérdezném tőletek , hogy DT 80-ra hátulra fel lehet-e 120 széles gumit ?
Választ előre is köszi.
Rendben, köszönöm szépen! :)
a km órából ki lehet húzni alulról az izzót.Nem kell szétbontani érte az egész órát.Azt vidd be és adnak 1-et kb 150ft-ért.12V W5W ez van írva az enyémre
koszos volt az alapjárati fúvóka volt eldugulva és qva nehéz volt kitakarítani.De most már úgy ketyeg mint a zsebóra! Egyébként engedte a benzint + bele volt rohadva a levegő csavar (síktolattyús mukini)
A tűszelep nem jó, koszos. Mit takar a felújítás?
Hello! :)

A kilóméter órában kiégett a világításom. Nem tudja véletlenül valaki, hogy milyen izzó kell bele (típus szám) vagy hogy hogy kell szét szedni? Múltkor lecsavaroztam az alját, de nem találtam meg ott az izzókat.. :/

Boldog Karácsonyt! :)
Heló! Érdekelne Érvényes okmányokkal rendelkező 125 ccm-es DT! 89-03
mishikeace@gmail.com
Dt125R Frissen kárpitozott műbőrrel 0km-es :) Eladó de csere is érdekel.
Vagy csere valamire?
4000-ért viheted!
karbi felújítás után az alapjárat hol felpörög hol annyira leesik hogy le is fullad.Dt125 R ötlet?
hello mennyiért adod az ülést ? az érdekelne nagyon