Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Yamaha dt 50 x motoromhoz vennék leo vince v6 kipufogót azonnal kp-ban fizetek!
az nincs meg.......nekem gyári gumi csövön volt rajta szerintem.....
Sziasztok valakinek nincs eladó Főtengely csapágya szimering stb a gyújtás felőli oldalra! vagy esetleg valaki oldalt ahol lehet rendelni?

Komplett üzemképes blokk is érdekelne Yamaha DT 125 power Lc2
és meg van még a lég szűrő és a karbi közti gumi csöved ? mert nekem 26 os karbi van benne és a 30 as karbi már nem ment bele inkább szakadt hiába próbáltam tágítani :/
Arra tökéletes mert ez amúgy Yz karbi,34es sztem ,de vasárnap leszek otthon és megnézem..5be adnám...Van róla videó a videó galériában....
de nekem 180 as hengerhez kell de amúgy mekkora a karbi és mennyibe ?
Nekem van verseny karbim,de 1db fúvóka kell bele mert a másik eltört(de megvan) mikuni,nem tudom mekkora,de nagyon ment vele az enyém,van még cdi elektronikám,tárcsavédőm,tömítés garniturám..Dt125R-hez.....
Igen az . Megkapa a leveled ment a válasz
Az a felni az ami a fehér dt-n van ?:D
Adok egy e-mail címet inkább ott konzultáljunk :)

kovacsmartin14[kukac]citromail[pont]hu
Helló:D igen jól mondta, lenne egy fekete küllős:) van a galériában képem róla hogy néz ki, az első sajna már kampec egy kis kocc miatt, de a hátsó tökéletes:) a méretei 3"x17" egyelőre még benne van a motorban, nem nagyon foglalkoztam vele azóta hogy bejött a hideg:S
Bagyikát keresném, egyik kedves kollégánk javasolta, hogy van neki eladó tdr felni amit dt-be akár előre is beépíthetnék :)
Ha esetleg látogatnád az oldalt remélem mielőbb összefutunk :)
Hello van egy pár lábtartóm! Elvileg dt ha érdekel írj és meg egyezünk!
Eladó!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_80-6456996

32-34 es karbit keresek dt re ha valakinek akad egy működő darab akkor szóljon
Kézvédője nincs valakinek eladó?
Hát egy kicsit sáros, de a festék is le van kopva róla.
szerintem se 50-es.80-as lc I.
és nem is 50es
Ez yamaha blokk nem minarelli.
Viszont nem segíti a műszaki állóképességet, ha ilyen redvás a blokk..
Én nem tudom, hogy csak én nem látom, vagy ti sem amit feltöltöttem képet válaszként. De az adatlapon meg tudjátok nézni .
kicsit életlen a kép.
Nos. Ő volna az :)))
Oké
Holnap feltöltök egy pár képet a blokkról is , és a motorról is :)
Mondjuk egy képről, amit feltöltesz az adatlapodra. Már ennyi időt megspóroltál volna vele, ha egyből látni, hogy milyen motorod van pontosan.
És azt honnan lehet tudni, hogy Minarelli blokkos-e?