Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

emzoli22357, igazából nekem csak útban van, szóval már annak is örülök, ha kapok érte valamit Ezuttal az árat a vevő mondja meg.
Annakidején a motoromat darabokban vettem meg és nem volt hozzá karbi. A boltos fickó azt mondta, hogy ez kell Dt 50-re és ettől jó lesz, de nem lett jó, mert kiderült, hogy a motoron 70-es henger van, ahhoz meg kevés, így vettem rá egy 19-eset használtan...

pistii70, Este előkeresem és lefotózom, te meg addig találj ki egy árat, amiért érdekelne és aminek én is örülnék. Előre szólok, hogy nem kell ötjegyű számban gondolkoznod.
Az e-mailom: gondenzator kukac gmail pont com. Itt megbeszélhetjük a részleteket.

Üdv G.
szia,érdekelne
Oszt mennyit szeretnél kapni ezért?
Szia, nekem van egy Dellorto (másolat, nem eredeti!) phbg 17,5-ös karbim. Szinte új, a nyáron vettem és csak pár hetet ment, mert aztán egy 19-es került a helyére. (A 70-es hengernek ez jobban izlik )
Valahol lent van a pincében becsomagolva, ha gondolod megkeresem, lefotózom és a többit megbeszéljük.

Egyébként ilyen ,és itt is vettem:
http://www.futarmotorosbolt.hu...

G.
Valaki tudna a dt 50 mx szerszámdoboz fedeléröl képet küldeni,a belső része érdekelne mert legyártanák nekem mivel venni csak szökőévente egyszer lehet.
mindkét belső oldalrol kellene kép vagy rajz is megteszi,
Hali!
Ha a berugótengely felőli oldaldeknire gondolsz az van,ha a válto felőli kuplungház fedelére gondolsz az nincs és karburátorom sincs sajnos.
igen igen, van refi is.
Van reflektor is ? Azért kellett két relé? Mert az 5 lábú az a 30-ast alaphelyzetben zárja 87b-re, behúzva kapcsol át 87-re.
elírtam bocsánat.! csak*
szia,kuplung blokfél kellene,karbulátor,
sziasztok.yamaha dt-50 1986 levegöshöz keresek karbulátort!és alkatrészeket,ha valakinek van jeleze
Az az ötödik lelógó testrész, nem a csaj lába!
micsuda? nem volt 5 lábú csaj?

Hali
Dt 50-emre szeretnék kézvédőt.Valami normális árfekvésűre gondoltam. Ki milyet ajánl? Csak esztétikai kiegészítő lenne nem szeretném erdőben használni a motorom.
a bekötése, mivel autóelektros vagyok, meg van rokonom ott volt velem, nem volt nehéz...annyi hogy aksiről működik az egész. Kerestem egy szálat amiről jön aksiről áram..2 relé lett beiktatva hogy ne a kapcsolón keresztül vegye fel a sok áramot mivel amikor ízzik kezdetkor akkor sokkal többet vesz fel mint amikor már teljesen beízott a xenon..szóval két relé húzza be kapcsolórol, lehetett volna egyel is csaj nem volt 5 lábas relé...így két négyessel oldottam meg. Test-et kerestem a szálak között, de egyik se volt elég erős hozzá, így a fejidom alatt a vázhoz van csavarozva...mivel nem akartam annyira szétvágdosni az egész kábelezést így nem gyujtás kapcsolós szóval ha nincs rajta a gyújtás de feltolod a kapcsolót akkor fog világítani...de nem is bánom, mert ha a következő gazdája vissza akarja alakítani csak kiköti meg vissza be a régi foglalatot és ennyi....Tömören ennyi..de majd keresek képeket, lehet van róla kép hogy csináltam..
Sziasztok.

Tud valaki segiteni? 2005 évj. dt 50-hez keresek légszüröházat, és az ülés alatti oldalidomokat.
6K xenon.. akkor már értem miért világít ennyire.. hogyan építetted bele, nem volt nehéz?:D nincs kedved felrakni egy galériát?
tudom, csak félreértettél most.. küldte a képet és azt hittem azt te küldted :) nem figyeltem a neveket :D
én neked írtam endre hogy sztem az a 80-as gyári fényszórója nem pollisport fejidom. nem kevertél össze csak véleményt nyilvánítottam!
igen 80-as gyári fejidom, 6K xenonnal....
igen mostmár látom, összekvertelek titeket véletlenül :)
de most már csak azt kéne megtudni, hogy halogén-e az .. mert az én világításom az olyan sárga mint ez a smiley kb
sztem 80-asnak a gyárija.
krumpli lopás?
még nincs kész a motor csak rá van rakva.Ha úgy látom hogy kicsi arra gondoltam hogy itt megkérdezem ti mivel csináltatok nagyobb fényt! :D
meg ez Halogén izzó? nekem 35/35W van benne, de BA20D foglalatú... :)