Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a Polisport? ez milyen fajta? nekem közel ennek a negyedét világítja... :/
nekem így világít...35W....még itt nem volt beállítva.....
Számomra gyenge a fényereje.. :) igazából csak kipróbálnám a gyárival.. jobban tetszik, de sötétben szinte semmit nem látok vele. Ahogy mondták, ez csak arra jó, hogy lássák, hogy jövök szembe velük, semmi másra. Milyen izzóval használod?
miért cseréled le?Én eladtam a gyárit és vettem 1 pollisportot! XD
Hello!

Van valakinek eladó komplett Gyári fejidom DT125R-re?
hello mindenki
keresek komplett fejidomot dt 50 80 ra még régi szögletes formájút
akinek van felesleges eladó kérem írjon rám
thisisabullcrap@gmail.com címen köszönöm
Faikek megcsinaljak szerintem, vasarter melett
Hátha érdekel valakit...

Motoros, sisakra szerelhető bluetooth-os headset készlet (2db) eladó, részletek itt:
http://auto-motor.vatera.hu/al...

A termék nem az enyém, hanem egy barátom megbízásából árulom.
Egy autóversenyen használták egyszer, sofőr és navigátora közötti beszélgetésre. (merthogy arra is alkalmas)

G.

Ha jó látom most is kínait vettél.Ez a blokk egy kínai AM6-os blokk!
Jó fajta olaj kell neki amitől nem tapadnak össze a kuplunglamellák.
Így lehet kapni ezt a blokkot occóér:
Lenne egy kérdésem.
Szekszárd közelében, hol van olyan műhely ahol fúrnak 50-es hengert, igényesen? Semmi extra nincs benne mert egy simson hengerről lenne szó..
Előre is köszönöm
Kuplung kiemel rendesen?
Esetleg nem olyan a váltómechanizmusod hogy egy kis darab vasrúd köti össze a váltófejet? Mert ha az meglazul akkor van "holtjátéka" a váltásnak...
Akkor roszul kkövetted:)
Sziasztok!
Vettem egy YAMAHA Dt 50-est, Minarelli am6-os blokk van benne. Ezelőtt csak egy kínai robogóm volt, de most ez az első értelmes motorom. Az a problémám, hogy nem veszi vagy nagyon nehezen veszi az üreset álló helyzetben járó motornál, minden más helyzetben könnyen be lehet rakni üresbe. Állítólag a blokk kb: 3 hónapos. Mit csináljak?
SZiasztok. 80as dtnek attol lehet nagyon NAGY a fogyasztása hogy 130 főfuvi van rajta, ha nem várom a tippeket :D
kicsit retkes de azért kivehető a lényeg.Valakinek esetleg?
Én csak a te okfejtésedet követtem utóbb.
nekem is ennyit tud a kisDT. :) gps-el volt 108 gia cső...
neked van tán?:D vastag vagy vékony csöves?
már sokszor dumáltunk végsebességekről meg stb. Energy15 80lc2-je, gianelli vel eddig is tudtuk ,hogy nem gyenge, de tegnap együtt mentünk elég sokat, ő a dt vel, én meg a dr el, először is az órák 5kmh+- pontosak. árpád hídon szélben ami inkább szembe szél volt, befekvés nélkül 100, 11 es úton itt ott 100-110, enyhe emelkedő pvörösvár előtt /pest felé/ 90+. Szóval a DT 80 gia csővel tényleg 100+ végsebességet tud.
Nem vágod, hogy az "alkalmatlan" nem rokonértelmű, nem komplementer szava a "méltó,érdemes rá" kifejezéseknek?
Dt 125R gyári kipu dob valakinek?
Halihó!
Jó hogy minden másról van szó itt a fórumon csak arról egyre kevesebb a szó amiről kéne beszélni...
Szia irtam emailt neked!
"A hála kifejezésére alkalmatlan." Erre gondoltam, nem arra, hogy ő méltó-e. Ha elolvasod, mire írtam, egyértelmű. Amúgy végre egy kifejtett gondolat! Ennek igazán örülök! Köszönöm! Az érzelem kimutatása egy készség, az, hogy ki tudja mutatni pedig egy képesség. Mint írtad, ha valaki rendelkezik ezzel a képességgel, készséggel, az egyfajta kompetencia. Ha erre képtelen, akkor inkompetens. Bár igaz, hogy a tartalom és a forma, ahogy írtam nem teljesen fedi egymást.
Az képességfelmérés.