Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nem rég vetem egy 125 dt b kategoriás jogsim van. Rendőrők menyire hiszik el hogy 50es?mik a tapasztalatok?
80 LC alkatrészek:

a képen látható összes alkatrész CSAK EGYBEN eladó 3.000 ft-ért,

érdeklődni itt, vagy inkább telefonon ,ha nem veszem fel írj sms-t
125 R alkatrész végkiárusítás! a képen látható DT alkatrészek eladóak CSAK EGYBEN 3.000 ft-ért, ha eljössz érte és nem kell a postázással @@@@@-nom akkor 2.000 ft

-lengővilla
-ülés
-első féknyereg
-hátsó láncvédő
-utaslábtartók
-csomagtartó
-műszerfalkonzol

Érd
eklődni itt, vagy telefonon. Ha nem veszem fel írj sms-t!
Nincs képem nagyon róla csak a mociról... ezen a barátosnőm ül:)
1770ft :D
toljál több képet erről a DT-ről kíváncsi vagyok rá
úgy látom még egy SM-el van dolgunk
de a postaköltsége nem lesz olcsó, a doboz is nagy, meg az a lengővilla csak magában vagy 10 kilo
sziasztok yamaha dt 50-hez levegös,keresek alkatrészeket föleg blok érdekel ha valakinek van jeleze köszönöm
Üdv!Én vinném az egészet 3e-ért!
Hátsó féktárcsa ÓCÓ!

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...

Maradt még lengővilla, ülés, csomagtartó, első féknyereg és egy két apróság, mondjuk az egész dobozt odadnám 3.000 ft-ért valaki elvinné? Nincs szívem elvinni a méhbe, de foglalja helyet.
Vízpumpa szimmering csere is lesz. Köszönöm a választ.
ha kuplung oldali akkor le kell vegye a kuplung kosarat meg a fotengely fogaskereket
Minek vetted le a deknit?
El kell dönteni jobb oldalra, és egy hegyes csavarhúzóval kifordítod a helyéről.
Megtakarítod a tengelyt, és a házat, azután mehet be az új.
Jah azért a váltókart vedd le.
Sziasztok
Váltókar szimmeringet akarok cserélni, mivel csepegteti az olajat. A blokk a vázban van, egyenlőre csak levettem a kuplung oldali deknit. Valaki cserélt már esetleg, tudna segíteni merre induljak?
Figyi én vettem egy DT-R-t 122-ér... Vettem rá egy fékmunkahengert , Karbit kipucoltam vettem egy új légszűrőt, és van egy mocskosul jó mocim.
Ahogy írták már odormotor...
De amit 24 ezerért rád akartak "sózni", na az a minőségi...
Értem ez alatt prox, wössner stb. Jó ha nem gyilkolod agyon, mindig kap olajat akkor elmegy a 10 ezres dugóval is, valameddig.
Ez motor és egyén függő.
Sziasztok lenne még 1 kérdésem! A műszerfal nem működik a yamaha dt 50 X emen (digitális műszerfal) mit tudok tenni? űreset mellete jelzi megminden!
Szia
odormotor
Hazudsz :D:D:D a kipufogo :P :D csak szemetkedek :D:D
hát a főtengely bírni fogja mikor vettem egypár embert meg kérdeztem hogy nekik hogy bírja meg mi is ezzel foglalkozunk... de mind1 apuci de ha kell jó enduró akk szólj mi japánból szoktuk hozni az endurókat rendes vám papírokkal minden mikor behozzuk nagy szerviz és utána adjuk el na azok tényleg faszák.. jól emlékszek nem azt írtam hogy a 180 as henger felven szerelve hanem csak hogy van hozzá...
Szeretek gépészkedni, szó se róla.
De olyan a felhozatal, hogy sajnálok kihajintani 3-400.000.- forintot valami fosra, aminek majd nálam szakad be a szelepe a blokkba.
Olyan motorokat árulnak, hogy sírva tudnék fakadni....többnyire.
Néha csak a határáig jutok...
Az nem motor , hanem valami elfuserált utánzat olyna embereknek, akinek fogalmuk nincs mi a motorozás értelme.
Kb mint a bmv kabinbigyója
Minden annyit ér, amennyiért elviszik.
Nekem spec a feléért sem kéne.
Sokáig nem fog muzsikálni azzal a hajtókarral a 180-as henger.
Há-ja.
Ezt látni a felhozatalon.
Lehet feladom a normális nem széthajtott enduro vásárlását.
Veszek lehet egy burgonyát....