Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Van egy 80-as DT-hez való hengerszettem. tamasitibor95@citromail.hu ha érdekel valakit, külön is eladóak a cuccok!
Na igen.... ÉN Debrecenből elmentem vakon megnézni egy Dt-t Siófokon! Tudtam hogy egy kalap foss lesz de a rendszámon volt a hangsúly...Rendszám nélküli lelakott szar DT-kel tele van a net persze 200.000-huf meg hasonló:))) Vicc komolyan mondom.
Van még egy 56,50-es Priston dugattyú +igény esetén Top Racing tűgörgővel (ez is új) A dugó kb 5 percet volt motorban,méret hiba miatt eladó!
Üdv Mindenkinek!Van egy 80-as LcII Dt-be való hátsó kerekem eladó csapágyakkal patent állapotban.Akit érdekel írjon.Kicsi pénzért eladó!
Sziasztok!
Nemsokára itt a téli szezon... Már most tervezem a téli dolgokat a DT-n. Értem ez alatt a lánckerekek, lánc cseréjét , teljes karbi pucolás, esetleg fékbetétet hátra...
De az első fékkel nem vagy meg elégedve... Ez az egy dugattyús kivitel nekem nem jön be. Szerintetek meg lehetne valósítani olyasmit hogy egy kétdugattyús brembo nyerget aplikálni az első tárcsára? Javítani fog a fékhatáson, vagy csak nagyobb tárcsával működne a dolog igazán?
És milyen árakon mennek az ilyen brembo nyergek?
De stilus? Forma ? Hanykerekut ? :D
Szisztok! Tudja valaki, hogy mennyi normál állapotban a dt 50 MX rugós tagjának a hossza? Talán 290 milliméter, de lyukközéptől lyukközépig?
nem benned van a hiba
Így igaz, ahogy mondod!

G.
Mellesleg nekem nem volna gond foglalkozni egy olyan motorral, amiben látok rációt.
Jön a tél, szívesen makkolnék rajta a garázsban, meg persze tudnám is, min ülök, ha bejön a tavasz.
De amíg a fosokat relatíve annyi pénzért adják, amennyiért (azt hinné az ember) hogy normális motort kap, addig persze eszi az ember a kefét.
Többet megnézel, felsorolod az embernek a motor hibáit, és nem azért hogy szarrá alkudd, megmutatod ezeket a tulajnak, és Ő csak annyit mond, hát ez ilyen, én is így motoroztam vele.
Rohadjon meg az összes, ha nem tudja azt a minimális összeget rákölteni a motorjára, hogy legalább biztonságosan tudjon vele közlekedni.
Legalább olcsóbban odaadná, akkor én rászánnám az időt, és a pénzt.
De mit hisznek ezek?
Hisz már November van!
Mennek lefelé az árak.
Ha a világ végén laknék, és lejönne egy idióta motornézőbe, és látnám hogy van pénze, meg a motorszállító trélert is húzza maga után, én biztos nem engedném el.
Bár lehet nem ők a balfékek, hanem én vagyok az.
Lehet rossz nevelést kaptam, mert nem állok be a sorba, és nem akarok átbaszni senkit sem, ha motort akarok venni, akkor nyakamba veszem az országot, és nem mobilom akarom az adás-vételt lebonyolítani.
Én ezzel a stílussal érzem magam különcnek.
Megfordult a világ, régen másképp volt.

Ez szomorít el a legjobban, meg ha hülyének néznek.
Hááá monnyuk......
Fater !

Olyan sajnos csak a mesében és a dílernél van.
Vagy olyannál aki szerelmes belé és egyszer rászánja magát a cserére .... ezzel belekényszerítve magát az eladásba.
Rohadt ritka. Külsőre patika, belül roncs .... szétkapni meg nem lehet őket a kapuban.

Sokáig árútad a DT-t .... valami ilyen jöhetne már helyette, mi ?
http://www.kepesmotor.hu/husab...
NORMÁLISAT, ami nincs lelakva.
Kétséges.
Értem, köszi az segítséget.
Apuci milyen motort akarsz venni ?
Köszönöm,holnap megpróbálom,remélem használni fog.
Én nem adnék egy forintot sem ezért.
Ez olyannak érné meg, akinek van egy ilyen motorja, alkatrésznek.
Még én sem adnék egy forintot sem érte, pedig nekem ingyenbe lenne a javítás.
Ebbe felesleges locsolni a pénzt.
Inkább kurvázd el.....
Szia, itt vannak a képek a motorról.
én a gerecsemotortól rendeltem dolgokat, köztük azt is, egy ezredes volt mindenestől...
Tudja valaki hogy egy 1985-ös dt 50-be milyen kondi kell?
Nincs képem sorry, tapasztalatból írtam.
Aki nálam többször szedte szét a karbit, az festi magát....
Egy képet tudnál dobni? Ez a fajta nekem kimaradt eddig.
Mikuni karbiban is gumis a hegye a tűnek....

Ja nagyra mennék..
Jövök msn-re Fecsu....
Üdv DT-sek! Ide írok mert a TDR fórum nem valami élénk! 125-ös '92-es TDR-hez SÜRGŐSEN keresek jobboldali (rezonátor mögötti) power fedelet O gyűrűvel és ha valakinek van, ne tartsa magában!