Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
Ha ilyen dt125x-et szeretnél akkor tudok róla mondani pár dolgot mivel nekem is ilyen van, am tök mind1 ,h az új vagy a régi dt-ről beszélünk mind2-nek azonos a blokkja, kisebb eltérések vannak, mind2-ből 30 le körül lehet kihozni.
sziasztok DT-sek! egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Elhatároztam magam dt vásárlására, és az lenne a kérdésem, hogy a 125-ös új dt-ből mennyire lehet kiszedni a fojtásokat ? előre is köszi a segítséget!
Ott az adatlapomon, ha nem venném fel akkor dolgozok, írj sms-t és majd visszahílak
9.200 + áfa
képet nem tudsz feltenni v email cím jobb lenne
v keress meg facen Dezső Dávid öcsdöd
power vezérlő árdekelneee és nem számítanál be VARTA 12v 4amh órás aksit? zsir uj dobozban van besin savazva, meg egy aprilia tuareg, dt hátsó féknyerget elég jó fékbetétekkel (légtelenítő+banjo megvan)
valakinek nincs eladó hátsó oldalidom elfekvőbe ? vagy komplett idomszett
Ez 4e volt,de attól függ milyet szeretnél.
első nyereg 4000 , power vezérlő 10000 , ülés is van meg kell még néznem milyen állapotú
Hali!
mennyibe fájna?
Szia féknyereg meg van még ? érdekelne
Sziasztok Dt-sek!
olyan kérdésem lenne h a yamaha dt 125lc2-nél a powermotort mibe kell bele kötni? külön power vezérlő egység kell, vagy a CDI-ből?
MEG KELLENE NEKEM EHEZ A GÉPHEZ CDI, ELSŐFÉKNYEREG, ÜLLÉS, HÁTSÓ LÁMPA, INDEXEK, TÜKRÖK, ME HA POWER VTÉRLŐ EGYSÉGGEL MÜKÖDIK AKKOR AZIS KÖLL! VÁLASZOKAT KÖSZI ELÖLRE IS!
DE AM EGYBE VAN A GÉP xDDDDDD
Köszönöm Apuci! azóta nem kis átalakulása volt, kapott új csapágyakat meg dugót stb...most sztem még jobb mint akkor.
nekem is eladó a gép.
Reméljük
Reméljük az akasztói rendőrség alkalmazottja nem olvassa eme épelméjű hozzászólásaidat ezen a nyílt fórumon.
Annyi eszed van amennyi egy vákuummal telt nejlonzacskóba szorult.....
Ez 3-5 év börtön.
volt egy Aprilia Rx 50esem, azon volt biztosításom, de akármikor megállítottak nem kérték el sohasem.
Nem azt mondtam hogy ne kössetek rá, hanem hogy én még nem kötöttem...
Hát elég nagy hülyeséget írsz, már meg ne haragudj....addig ok, hogy a 125 matricát levszed, hogy ne legyen szembetűnő, de ha már megállít a rendőr, mert miért ne állítana, akkor általában alap, hogy kéri a biztosítást, mert egy kismotornál mást úgy sem kérhet, és akkor rögtön megszívtad. Sok az az évi kb. 3-4000 a nagyobb nyugalomért ?
Ha meg szarsz az egészre, és merészen nyomod, nem állsz meg stb, akkor meg minek reszelgetni a 125-öt?
hengerbe ne üttesd bele a 49ccmet, úgy sem hiszik el, mert nem domború... inkább csak kapard le a 125 ccm-et meg a matricát hogy 125r vagy akármi, biztosítás meg fölösleges, kitörölheted a seggüket vele. Én biztosítás nélkül rohangálok, nekem is le van köszörülve a hengerről a 124 ccm és voala.
Nem kell őrültködni, meg meg kell állni a rendőröknek. Én így állok hozzá, ha megfogadod akkor megfogadod, ha nem nem.
sziasztok,nagyon közel járok ,hogy vegyek egy Yamaha Dt125-öst de mivel csak kismotorra van jogsim és a motor is okmányok nélkül van arra gondoltam ,hogy 'megcsinálom' 50esre.És nemtudom ,hogy ha leszedem rola a matrickát hengerbe beleüttetem hogy "50cc" és megcsinálom rá az 50es biztositást akkor már készivan vagyok vagy kell e még mást csinálni ,hogy ne legyen akkora kockázata a dolognak.
Az a kis 80-as, majdnem annyit tud, mint a 125-öm.
Pedig az sem pite.
Nem egyszerű kis technika.
Egyszer versenyeztünk, 2km-en ha fél métert lemaradt, akkor sokat mondtam!
Igaz utána kiköpte a gyűrűket a kipufogón, de nekem leesett az állam!
Sok sikert az eladáshoz Energy!
Ja közben megtaláltam a kérdésemre a választ.
Egy telefonszámot adnál? Kellene 1 2 cucc.
Nekem a vödör kéne....
Került hozzám egy vödör 80LC blokk alkatrész, blokkfél, kuplungkosár-agy, váltótengelyek, egy két fogaskerék, kuplungdekli, vízpumpa fedél, hengerfej.

Ha valakit érdekel valami adatlapomon az elérhetőség