Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én más motornál a kevés levegő miatt tapasztaltam a "tiltást" ezért indultam el a a légszűrő felé. De biztos jó ennek a kisebb fuvi? A rezó miatt raktam bele pont nagyobbat, de a 120-assal is letiltott bár akkor még nem takarítottam légszűrőt, a levegő csavarral áligattam még de nálam azonnal, fullad ha nincs tövig csavarva, majd gyertyát is nézek.
Hello mindenkinek!
van egy "kis" problémám.
arra lettem figyelmes, hogy folyik a blokkból a víz.
azt hittem hogy hengerfejtömítés, de észrevettem hogy megrepedt a blokk az égéstérnél és a víztérnél :SS
szerintetek meg lehet hegeszteni, vagy kuka?
maradék alkatrészeim eladók
Próbáld kisebb főfuvival.
120-assal először azután mehet a 115.
Az lesz szerintem.
Ha a DT tilt, akkor általában sokall.
Hy all!DT 125 LC 2be mennyi teló olaj kell?Elfosta magát a szimering igy cserélni kell szóval cserélem az olajat si! Választ elöre is köszi
Egyébként vedd ki és szagold meg a gyújtótekercset, az enyém szó szerint bűzlött.
Ma lett betéve az új gyújtás alaplap (előző már tekercselve volt).
És úgy néz ki, hogy az, amit eddig is mondtam..

Ilyen szikrát az előzővel még sose láttam : O
És menet közben nem adott tiltóhangot se, gyönyörűen végig kihúzta, ameddig lehetett
hali
még mindig bajok vannak a dt-vel...
ha a pipa fent van a légszűrőházon, akkor középtartományban teljesen használhatatlan(darál), és nem mindig forog ki, ilyen tiltó hangot ad, ha le van véve a pipa valamivel jobb akkor mindig kiforog de ha szép lassan húzom a gázt akkor alacsony fordulton szépen megy majd a fordulat növekedésével el kezd darálni, majd egy bizonyos gázkar állásnál abbahagyja a darálás és kilő, a tűn álligattam még de nem lett jobb, a légszűrőt is kitakarítottam, a karbi pedig 3ezer km-el ezelőtt volt kinyalva
a motorról még annyit, h giannelli rendszer van rajta, 125-ös mz főfuvi és a gyertya is új

ha valakinek van tippje mi lehet a baj az írjon, köszi
gumi nelkul, de mibe kerul manapsag egy 17es gumi ? Fillerek... Es pont ezert nem irok en sem ide mint amiert te, meg mert mindig minden szava ki van forgatva az embernek... Nemsokat er mar ez a topic.
Yamaha DT 125 R, 1993, 2013.04.01-ig műszakival,2 személyre vizsgáztatva,1 Kw van a törzskönyvben és a törzskönyvben is.Csak átiratva eladó!
Több kép :link
Rendben.
Figyelj, 2.500 forintnál kevesebbért nem adom oda ezt a tankot elvből. Így is kb ingyen van. Ha valaki megveszi a tankot, akkor odaadom hozzá ezt a nem 100 as csapot, mert én nem sokat tudok vele kezdeni a tank jövendő tulaja meg hátha örül neki.


Többet nem koptatnám a billentyűzetet veled a témában, ha kell írj egy e-mailt és ott befejezzük a bizniszt.
Csap nélkül pedig azért kérdeztem mert ezzel lenne 4 csapom.Épp 1 25R újítok és ezért szeretnék minden forintot megfogni.Tudom hogy van sok Kulák itt a fórumon de én sajnos nem tartozom közéjük! Ezért is kérdem hogy Csap nélkül mennyi lenne az ára?De ha csak csappal együtt tudunk megegyezni úgy is jó.
a Stárt konkrétan neked írtam nem pedig Muminak.Ezt is csak azért mert sztem elég beképzelten beszélsz mindenkivel.És nem nézek hülyének senkit.akinek nem inge nem veszi magára.Tisztelet pedig annak jár aki megérdemli.
Ha valaki nem hagyja magát hülyének nézni, akkor már sztárnak tartja magát, meg beképzelt is egyben?
Gondolkozz már Te is, miket beszélsz..........
Én aláírom hogy ez egy fórum, de én megadom neked a tiszteletet, és azt is elvárom visszafelé.
Ha ezeket a szabályokat nem tudod betartani, akkor vagy ne fórumozz, vagy számolj az esetleges következményekkel.
Peace.


Már lefoglaltam a szállást malibun /persze nem ilyen ócska vikkendház, 16 szintes száloda, egyben kivéve, jó kaják, "hostess" hölgyek meg minden/, és már csak ez az összeg hiányzik, szóval ezért nem akarom odaadni 2500 alatt. Gondolom megérted
8.700 ft, csap nélkül

csappal 2.500 ft
húha ilyenkor hova kell szarni? Egyébként meg sztem te vagy itt akinek vissza kéne vennie az arcából!
Hozzád sem!
A jelzőidből meg vegyél vissza!
Kicsi ez az ország.
Ne legyünk már ekkora beképzelt F...szok kérem.Elhiszem hogy nálad nagyobb Stár nincs az égen de azért ennyire... ugyan kérem. A kutya nem szolt hozzád...
Mennyiért adod csap nélkül?
http://y2s.free.fr/bac%20et%20... valaki megcsinálta már ezt a fajta "tuningot" gyári motoron?Ha igen milyen a tapasztalat?
köszi a segítséget
Te is mekkora egy sóher vagy!
Jó drágán adod azt a tankot!
Biztos jövőre abból akarsz menni Malibu-ra.....

Azé azt hiszi az ember, innen már nincs lejjebb.
És mégis van.
Eljön még az az idő amikor lelőnek majd egy ilyen tankért.
És akkor visszasírod ezt, mikor csak hülyének néztek......
495ml/szár.