Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez elég ostoba gondolat, hogy mindig a nyomatékcsúcson járatva fogyaszt a legkevesebbet, de ha így érzed, akkor forgasd csak, "takarékoskodj"
Rosszul latod :D 8-9korul van a dt nek a max paci es max nyomatek talalkozasa, ha ott mesz vele az a legoptimalisabb a fogyasztas szempontjabol meg motorelattartam meg minden szempontbol. Az egy faszsag hogy kis fordulaton kevesebbet eszik, tobbet fog mert erolteted a motort, meg a rezonk is valahova 8-9koze van hangolva ott a legoptimalisabb a toltes :D:D
Ha beraksz egy kölcsön CDI-t és azzal nem csinálja, akkor tudhatod. De ha akkor indu,, ha benzint öntessz a hengerbe, akkor lehet, hogy karbi gondod van. Pucold ki alaposan. Ja, és cseréld ki a gyertyádat, hátha csak az a baja...
Sziasztok! Miből lehet tudni h CDI baj van ? A motorom egyszer jól indul egyszer csak ha benzint öntök a hengerbe egyszer van szikra aztán meg csak gyenge.
Na ezt nem értem . Magasabb fordulaton több anyaggal megy nemde? Lehet én látom rosszul csak a dolgot...
Ha forgatod 7-8fole akkor kevesebbet eszik mintha 5-6korul jarkalsz vele ;)
írj mailt.
Sziasztok

Dt 125R-hez kellene nekem henger.!
Hy, nem tud valaki 125 Mx-be első villát? Vagy esetleg olyat ami belemegy még.
a DT-n JT lánckerekek vannak, és szerintem nagyon jó minőség. Van már bennük pár méter és még elég okésak, én legközelebb is JT-t fogok venni. Merem ajánlani.
sziasztok!

keresek dt125R-hez kipufogó összekötőt, és ha valakinél karburátor bontódna, levegő csavart.
köszi!
Yamaha DT LcII-esre vennék oldalidomot (jobb, ami az akksit fedi) szín mindegy :D
Szia! Én innen vette egy hete. Nagyon korrektek voltak és a cucc is jó. A dt 50 Mx-re ezeket vettem.
Itta link: http://motoroswebaruhaz.hu/spl..., http://motoroswebaruhaz.hu/spd..., http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Sziasztok.
Eladásra kínálom motoromat,90 es 125 r megkímélt állapot.
160 ezer ft az ára.
Akit érdekel,hívjon.
06303454467
Hali mennyit ér egy kitűnő állapotú yamaha dt 125lc amin minden működik és rendbe van és esztétikailag is szép ? köbö 180-200?
Kérdésem lenne, honnan érdemes lánckerekeket,láncot venni?
A "JT" márkájúak jófajták?
A télen csere lesz....
Már 2 éve eladtam.
Az R-esem 4 ha nem tegezem szét. De ha nyelelem neki akár városba akár terepen megeszik még a 6-ot is.
Sziasztok! Yamaha DT 80 MX-hez vennék karbit! 23-as beömlővel és 33-as csavartávolsággal!Ha esetleg nem találok eladó karbit és Ti sem tudtok segíteni, akkor megválnék DT-mtől. Remélem tudtok segíteni! Előre is köszi!
35 ezer körül azt hiszem, de szerintem ez annyira lehet gyári érték hogy semennyire... bár kb. ennyi szokot tleni az ilyen gépekben szolva meglehet hogy valós.

Kormány csapágy, hátsólánckerék kuka. Fékek gumik, jók. 1-2 hónapja van nálam csak. Blokkhoz nem nyultam. Keveset eszik, megy is elég jól szerintem. Cserben nem hagyott még.
90-100-as tempóban 3,7 liter körül ~
Szia!
Hát ez függ jósok mindentől. De ha a fúvóka mérete közeli a gyárihoz, gyári dob van rajta és nem téped neki hanem szép 80-90-es tempó akkor (elvileg) 4 literre vissza lehet szorítani. De ha pörgeted rendesen 120-130-as tempóval akkor benyal simán 6-7 litert... Ez inkább használattól függ. De ha vegyesen közepes tempóval (90-95) szépen használva, szerintem 5 liter körüli lesz a fogyasztás... DE! Ez nagyon sok mindentől változhat! Ez motor és egyénfüggő
helo!Milyen állapotú a gép és hány km van benn?
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy a 125 ös dt k mennyit esznek normál használatnál?
Sziasztok !
milyen méretű dugatyút vegyek ha a hengerem 56.5-es? és kuplung lamellája nincs valakinek? v ilyen dugatyúja?
üdv.D