Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Kéne egy kis segítség:) Van egy 125-ös DT-m és ha nyitva hagyom a csapot, ha elzárom pár óra után miután beindítom nem pörög fel, csak dadog aztán leáll. Kiveszem a gyertyát és tiszta olaj, valószínüleg túl sokat kap a különolajozásnál (szerintem). Hogyan kellene beállítani, hogy megfelelő mennyiséget kapjon? Köszi
Sziasztok! Egy dt 80 mx-ről lenne szó arra lennék kíváncsi hogy a 80-as rd mx dugíttyúja jó e a 80-as dt mx-be.
Választ előre is köszönöm
Köszi! Azt hiszem, állítható a feszessége. Ha hazagurul a mocival a lányom, megnézem.
DT 125r eladóóó... vagy 4 kerék biznisz érdekel kis ráfizetéssel..
helo a dt-pover vezérlöért mit kérsz?
szia DEZSŐKÉM:) mér réges régen eladtam mindent:) üdv szia
Halo megvannak még a cuccok nekem kéne de rodhattul nagyon megvenném őket :DDD kell elérhetőséh háá még van méégg :D
üdv. Dezsőőőőő
A magasságon nem tudsz állítani, mert azt a teleszkóp hossza adja meg. Ha viszont állítható a rugó feszessége a teleszkópon, akkor azzal tudod változtatni, hogy ha ráülsz, mennyire süllyedjen lejjebb a gép fara. Nem állítható teleszkóp esetén sajnos semmit sem tudsz tenni.

Nekem pont az volt a bajom, hogy ha ráültem a motorra, akkor kb 10 centit süllyedt alattam, pedig nem vagyok egy nagydarab ember.
A teleszkópom szerencsére állítható, így feszesebbre húzva, most csak 1-2 centit süllyed le, ha ráülök.

G.
Dt 125R-be milyen méretű főfúvóka kell?
Valaki tudna segíteni!? Van egy 97es Dt 125r tipusu motorom. Amikor megvettem akkor még nem csak jóval késöbb vettem észre hogy nem müködik a power mert az elözö gazdája egy az egyben levágta a vezérlésröl. A kérdésem az lenne hogy tudja e valaki hogy hova kellene vissza kötni azt az 5 db vezetéket amiböl 2, a kis elektromotoré ami a bovdent mozgatja a másik 3 pedig egy potméteré ami az állását szabályozza. A bajom az hogy átnéztem az egész vezetékelést a motoron és nem találtam azonos színü drótot sehol sem! Ha segítene nekem valaki hogy mit hova kössek azt nagyon megköszönném!
Hali
Alkatrészt szeretnék egy 2006-os DT50-hez. (békés megye)
Idomszett, motor alkat. stb.
Illetve hogy a km órán hogy lehet átállítani az időt?
Hali!
Ha nagyon "magas" a dt 50 hátulja lehet valahogy középen a telón engedni rajta? Kéretik nem röhögni!
srácok (és hölgyek.. ) ma hidegen 1 hét állás után beindítottam a dt-t és 3.ra ment is!

és ez azért ilyen nagy szám mert emlékeztek kérdeztem nektek hogy indul stbstb..
és nekem kiderült a múltkor hogy a gyertya egy nagy kalap sz.r volt, de ki gondolná hogy egy ngk, szép és jól néz ki, hogy vacak?
megnéztem mint említettem a belső pólus körül szikrázott csak..
most vettem egy újat betettem és azúta táltos paripa, még a szaga is más esküszöm...


imádom a dt-t.

nem tudom a melegedés lehetett vacak gyertyától?
ezt még tesztelnem kell
hf tömi csere után..
yamaha dt125 91töl 99ig aszem power hengerfej váltó fötengely kuplung + lamella blokkfél hibátlan nagy szivócsonk tdr re is jó egy power szelep komplett gyujtás cdi olajtartály és olajpumpa hivjatok ha valamire szükségvan 06302738234
80-as DT-hez való SM szett eladó.....képet esetleg tudok a napokban feltenni ha rárakom a gumikat a felnire ha érdekel írj
ilyen a jelenlegi cdi ami benne van ennek a vezetékeit nem lehet úgy megbuherálni h a fojtás elszálljon?
előre is köszi
hello segítség kellene hogy lehet egy 50mx 83-88 évj. dtből a cdi gyújtás fojtását kiszedni? lehetséges hogy ezeknél is van a kipuban valamiféle fojtás?és ha nem lehet megbarmolni van e valakinek eladó fojtatlan cdi -e ehhez a típushoz
Mehetünk :D Mogyoródi 19nél várlak hétfőn 3 orakor xd de nekem sv 650kéne, 04nél fiatalabb, neked mit nézzünk ? :D
Nekem 16/53 az áttétel, ez a gyári. Jobb lenne rövidebbre, de mondom akkor meg aszfalton bőgne már nagyon nagy sebességnél, az meg hosszútávon bántó. Terepen meg csak nagyon kaptatós és ragadós talajon jön elő ez a lyuk, nem oly gyakori eset, hogy emiatt megrövidítsem az áttételt.
foto lemaradt!
cserélném aprilia sr 150 sport robógomat 1 yamaha dt 125
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
FACE: zsolti czeglédi ez a kép van kint!
Köszönöm szépen a választ :) sokat segítettél
Használj blokktömítő pasztát!
Én sem találtam tömítést a két blokkfél közé a DT-50-eshez való tömítéskészletben, aztán megcsináltam saját magam, de végül nem raktam be, mert a szétszedett blokkban sem volt "papír" tömítés, hanem csak paszta. Én is így raktam össze.

G.
És mi a kiszemelt gép?
Sziasztok segítségeteket kérném srácok támívtőszett kéne nekem Yamaha dt 125 Lc2-eshez olyan amiben benne van a blokk középtömítő is mert ott enged az olaj :S kösz előre is Dt-sek