Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vedd meg inkább a motoromat, szükséged lesz még nagyon sok pótalkatrészre
Szeretem ezt az oldalt, valamiért nem hozza be soha. De mindegy már, megoldottam!
sziasztok olyan problémával küzdök hogy a dt 50 mx em 83-88 közötti kiadás cdi elektronikával van szerelve eltekintve egy pár apróságtól(kihagy a gyújtás üresben ha fel akarom pörgetni de ez csak valszinű a gyújtótrafesz ugyanis 6 v rendszerű a gép és a trafó 12v mociról való mind1) amikor megyek vele az istenért nem akar felpörögni 25-30-nál nem megy jobban .
a kérdés a következő ez lehet e a cdi miatt teszem azt fojtott cdi vagy valami más is lehet gebasz a a gyújtás jól van beállítva
és érdekelne ha fojtott az elektronika kilehet-é valahogy házilag iktatni ezt
előre is köszönöm válaszaitokat
404: Nem található
Sajnos az általad kért tartalmi elemet nem találjuk

Ez biztos jó lesz....
Hello! Supermotora milyen hátsó gumit ajánlotok?:) Én ezt néztem ki : Pirelli Diablo Rosso II 150/60R17 Tapasztalatok, vélemény?
pacsim ha jól látom Dt125 Lc2-es a gép olyan 5-öt ütögetve a 6-ot is beveri
yz450@freemail.hu
szia jó lenne valami elérhetőséget adnál h felvegyük a kapcsolatot mert kell!
helló a féknyerget már elvitték a vezérlő meg 7000ft
Szevasztok!
A képen látható dt-ről szeretném kikérni a véleményeteket h. mikori lehet, és kb. menyi az étvágya aszfalton ?
hali eladó 1 zsír új VARTA aksi dobozban van be sincs savazva 12v 4 am/h akir érdekel írjon 5000 péz sziszi0406@citromail.hu
hát 3 napja raktam össze.. hát így 170-es hengerrel és egy ehhez való arrow rendszerrel meglepően erős hát a 140 es mutatót megfekteti elég rendesen meg tényleg dt hez képest iszonyat sok erő van benne fogyasztást nem néztem de az lényegtelen énszerintem.. csak ugye a 26 os karbi kicsit kicsi a hengernek de fasza így is.
Karbi nélkül szerintem nem sokat...
Nekem nincs, csak kíváncsi lennék mit tud egy ilyen 170-es dt .
Mennyit, megy? Mit fogyaszt ha kened neki?
még mindíg eladó DT125 R hátsó supermoto kerék 17"-os, 150-es gumival jó tárcsával... faragás nélkül beilleszthető a gyári helyére
érdekel dobjál képet meg engedjél az árból a ketőért adok 10-et látatlanba sziszi0406@citromail.hu erre írj
üdv. D
hali. 170 es athena hengerhez keresnék 30-36 os karbit valakinek van írjon köszi
Hello

Még egy kérdésem lenne hogy erre a vázra felmegy valamlyik újabbnak a tankja ülése idomjai?

Válaszokat előre is köszönöm
hello
vettem egy új ngk-t.
megnéztem a szikrát és lám a jó helyen szikrázott.
a régi érdekes mert alul ment a szikra körbe a belső póluson...
hogy aztán most romlott el vagy eleve ezer éve így használtam azt nem tudni..
a lényeg hogy az új gyertyával pöccre első rúgásra indult :-)
és örülök vala :-)
Szia! Szuper vagy! Így már más a helyzet. Ahogy az én láncvezetőmet elnézem, marad a kókány, csak hasonlít az eredetihez. Nagyon köszönöm a fáradtságodat!
Egyébként egy tuningtól mentes dt50-től mennyinek illik kitelnie végsebességben, ha a motoros alig 50 kiló?
helló cdi nincsen powervezérlő az van ami a képen is látszik az 7000ft. féknyereg 5000ft
Szia igen Yamaha DT 125 LC2 pontosan, ilyen van nekem is
Hello

Szerintetek ez 125-ös váz?
Válaszokat köszönöm előre is!
diogabika@freemail.hu- ra irj :)
ha érdekel valakit indexrelé változtatható a villogása és független a teljesítménytöl

akit érdekel az a videó alatt van a srác facebookja

http://youtu.be/m0tZQCb-fYg