Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.
Minél szélesebbet teszel annál jobban megterheli a lánckereket és megnyújtja a láncot. Unokatesómnak 80-as mtx-én hátul cross volt. A fogak kihajlottak, a lánc pedig jóval előbb megnyúlott...
De ha már cross akkor 110(120)-90-18. De szerintem a lényeg hogy milyen talajra is van tervezve.
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni, hogy cross gumiból milyen méretűt vegyek hátra egy 125ös lc2-be? Kinek milyen tapasztalatai vannak e téren? Előre is köszi a válaszokat!
http://www.kepesmotor.hu/yamah... sziasztok eladó lett a szekér
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy mennyi olaj kell a teleszkópba száranként?! (Dt125 2003-as enduro)
hali
most már jó a motor, biztos a karbival van a baj, vagy legalább is nem a gyújtással, nem kap elég levegőt mint mondtam, most csak annyit csináltam, h a légszűrő ház tetejéről levettem az a pipát, majd most hétvégén ki takarítom a légszűrőt, meg a karbit, és próbálom álligatni
40 rugóból egy szép küllős SM szettet.
Mi van nálad is elgurult a gyógyszer?
Ne beszélj már zagyvaságokat, mert holnap nem fogod tudni, kitől hallottad........

Mellesleg Te odaadnád 40-ért, ha 3 hónappal ezelőtt vettél volna rá 25-ért új gumikat?
Azok akik 1 forintért szeretnének venni innen valamit, azok akasztják az emberre az irigy jelzőt, közbe csak szimplán ők nézik a másikat hülyének.
Erre a fórumra inkább ez a jelző adatik.
Ezért nem is írogatok.
Dugót mennyiért tudtok?
Eladó lesz DT125R-be vagy TDR125-be hátsó 17-es kerék(3"-os, fekete eloxált), esetleg érdekelni fog valakit?
Sziasztok fórumlakók!
DT125R-be dugattyúszett és a velejáróak mennyibe kerülnek?
A vicc hogy ha okosba csinálod kb 40ezerből összeraksz egy szép küllős sm szettet csak nem erre a topikra kell beírni mert itt kb csal irigy emberek vannak, és ami nem az övé az szar. Inkább facebookon keress dt csoportot kicsit normálisabbak az emnerek mint itt.
endurót tudok kompletten 40-ért gumistól felnit is tudok neked 17-es sm-t ha gondolod
Hello.
Sikerült valamit alkotni a témában?
a google a barátod. Bármelyik mezei tekercselő műhelyben megcsinálják csak vidd el úgy ahogy van hogy meg tudják számolni a rézkábelt meg hogy milyen vastag.
csap nélkül 1000?
kicsit visszábblesel, ott listáztam az árúút, 2.500 ft a tank
Tudsz adni elérhetőséget, hogy hol tekercselik újra?
A cosmoét már megvettem!
5eft-ért újratekercselik és olyan mint az új!
Sziasztok

Tönkrement a töltőtekercsem, a neten találtam egy komplett alaplapot tekercsekkel ami DTR -é volt szerintetek talál az LC2 -re?
Volt ilyen tapasztalatotok? Vagy ha valakinek lenne eladó akkor érdekelne.
nekem nem DT villám van. okés köszi.
A felni nem csereszabatos a DT-be.
Ha az lenne, szerinted csináltattam volna hozzá tengelyt, meg távtartózást?
Ha csak felni kell, keresd a TZR fórumon Cosmo-t.
Pá!
hát igazából ami kéne az csak maguk a felnik tárcsával:SS baleset miatt kuka lett a küllős TDR kerék, aztán most olcsón kéne kijönni hogy legalább gurulni tudjak... esetleg így nem tudunk megegyezni?
Üdv:
Az enyémet viheted.
Még benne van a motorban.
Adom hozzá a féktárcsa adaptert, a hátsó tengelyt a távtartó konzolokkal, egy hátsó fékmunkahengert (2 dugattyús, TZR-ből való) , meg a bukógombákat csavarokkal.
Ha hozol egy első tengelyt, akkor azt is odaadom hozzá, hogy beszerelhető legyen a bukógomba.
A gumik nyáron kerültek rá, szinte még újak.
Tömlő nélküli, Contitwist SM.
Ez összevissza 80 ropi, és grátiszba kapsz egy SM sárvédőt is előre.
Nekem többe van.
Gondold át ha kell, az adatlapon a számom.
Fél óra beépteni, és ez egy kiforrott átalakítás.
pici pízír jöhet! :D Ha nincs Gittelve!Mert az enyémnek is annyi baja van hogy gittelve van és a porfestőnél 180fokon égetik rá a festéket és a gitt ezt nem igazán bírja. :D