Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15korul tudsz venni barmelyik 50es supermoto kerekeit, 2,5 es 3,5 rafokkal amik jok a dt-be, egy kullozes kb 200ft a kullo es a kullofej na most nekunk van 72kullonk :) es meg erre gumi is kell ;) vagy 50es sm kerekeket komplett beletudod tenni ha van jo esztergalOs ismerosod aki raerne 1 napot hogy kiserletezzen veled hezagolokat gyartani ;)
Azt megkoszonnem!meg kuldhetnel ide kepet a forumba!
Szevasztok!
Nagyon elkezdett érdekelni az endurozás, és mivel nem nagyon motoroztam eddig, lassan de biztosan belefogok és megveszem életem első motorját.
Most gyűjtöm az infokat milyen motort érdemesebb venni, autóra van jogsim tehát mindenféleképpen 50ccm-es gépre lenne szükségem amin megtanulhatom a motorozás alapjait.

Egyenlőre nagyon megtetszettek a DT-k abból is az elől hátul dobfékes 94-95-ös évjáratú 5 sebességes mocik.
Na most az érdekelne milyen gépek, ahogy néztem nem vízhűtéses és talán nem külön olajozású.
Lóerőben viszont a hirdetések között itt is van szórás 3-7 lóerőig minden van most ebből melyik igaz?
Alkatrész ellátás?
Kényelmesen elférnék rajta 173 cm-es magasságommal?

Na mit gondoltok?
Köszi!
Szia, nekem lehet ,hogy van hátsó lámpám. Ha érdekel megnézem meg van e- még
sziasztok nekem van egy yamaha super yog-z next zone-ém kéz alol vetem és nincs meg a papirjai de kéne a gyári beálitásai karbinak stb meg köszöném
A Ráf szerzés nem nagy gond mert kozel van hozzam a Veszpremi piac is meg a Devecseri is:)Lomis piac szoval a Ráf nem gond!talan az agy sem!mar csak a kullozesnek kell utana kerdezni!
igen az is megoldás, és akkor nincs gond a fékkel, km meghajtással meg távtartókkal se. viszont a ráfok nem olcsók, és a küllőzés sem:/
mindenképpen járj utána az áraknak. (a küllőzés engem is érdekelne )
Meg Arra gondoltam hogy szerezni 2gyari kereket vagy csak agyat meg 2db 17" os Ráfot es bekulloztetni!akkor minden stimmel csak kisebb a kerek!
az ilyen 3küllős öntött felnis sm szettek viszonylag olcsón kijönnek. de szerintem a rendes küllős az igazi:)
Meg hatsolampat keresek vagy csak burat!jo lenne az univerzalis is!otlet hogy honnan?
Azt azert sejtettem hogy az MTZ kereke nem megy bele...:D szzoval akkor draga!akkor nem lesz valoszinu...!
Nekem olcsón kijött tudod az egész szett!kerekek,sárvédő,fejidom
Vóna nekem két jóképességű kerekem ócsósiba (12)
Gilera sp1ről való.
nah igen:D hát 60 alatt nem jösz ki belőle...attól függ milyen cuccokat szerzel a végösszeg lehet a csillagos ég is
meg még mondj egy árat is mert szerintem elijesztő dolog az is
egyébként TDR és TZR(4DL/4FL) kerekek belemennek de faragás nélkül semmi! a problémát az első keréken lévő tárcsa okozza. kell egy konzol a féknyereghez hogy jó legyen a nagyobb tárcsához
traktor kerék nem megy bele
bármilyen kerék belemegy, kérdés menyi pénzed van rá
No meg még 1 kérdés..csinált már valaki itt a fórumon DT-ből SuperMoto-t? milyen kerék megy bele?
annyira picit csuszik hogy amikor bekapcsola a PWR olyan mintha robogó lenne..mintha röpsulyos lenne..Remélem semmi komoly! Másik kérdés teló felujitás! Problémás dolog?az egyik szimeringes
Mr látom! ez nekem nam kicsit nagy...
Mekkora és mennyi? :)
Ne add el!
1 jó tanács.Mivel már elég régi gépekről van szó ezért nem is csoda hogy csúszik picit.De ha rám hallgatsz akkor ATF (automata váltó) olajat raksz bele.De ha gondolod zongoráz végig vagy 5-6 olaj fajtát mint én. :)
továbbra is eladó sajnos
http://www.kepesmotor.hu/kross...