Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha dt-rd 50 (13n) váltó főtengely deklikkel eladó 5000ft
yamaha dt- rd 50 nicasilos henger dugóval 10000ft
yamaha dt airsal henger kb 60ccm eladó 0km es dobozával eladó 18000ft ( bolti ára 36000 ft )
érdeklődni 30 512 9874
DT 125 MOTORIKUS CUCCOK ELADÓK
-hengerfej 2000ft
-hőgomba 2000ft
-membránok 2000ft/db
-vákumdobozok 1500ft/db
-2rh régi tzr henger dugó nélkül 57.00mm es 5000ft
-4dl motorblokk ( csak a motorfelek benne váltó és főtengely ) 13000ft
-4dl motorblokk rossz főtengellyel 8000 ft
- gyújtás dekli 2000ft
-kuplung dekli olaj és vízpumpával 3500ft
-termosztátok 1500/db
-fesz-szabájozók 3000ft
-FŐTENGELY 6000FT
-power tengelyek 32 és 35 mm es is van 6000ft /db
-trafó 3000ft
TZR 125 4DL KERÉKSZETT SZUPERMOTÓ ÉPÍTÉSHEZ 16000FT
ÉRDEKLŐDNI TELEFONON 30 512 9874
Viszont, ha törődsz vele, meghálálja! Én személy szerint inkább a saját kezem munkájában bízok, mint a hirdetésekben leírt "teljes felújításban, meg garázsban tartott, keveset futott, mindig minőségi olajjal járatott" klisékben.
300ba megvetted volna az enyémet az rendbe van rakva megy szépen semmi baja megbízható
ilyentől megy el a kedvem a motorozástól
én nem tudom ez milyen blokk de valaki magyarázza el nekem , hogy miért kell mindent kokány módon megoldani ? ez egy katasztrófa kicseréli a gyerek a fötengö csapágyat de nem dugózta de a kompresszió egyenlő a nullával , jó tudom válság van meg minden de akkor is mindegy majd lesz valami belőle
Hátoldalát nem láttam. Ez is "tuningolt" blokk akkor.
ne is mond buzerálja a pofámat a varrás szúrkálja a cérna vége a bőrt
akkor az lesz az , akkor ezek szerint nem para ha nincs ott semmi
nem a kiegyenlítő tengőnek kellene kikukucskálni ott?

Van amelyik mina blokkban nincs csaka helye.
1978as 125-ös yamahán s volt már önindító:)
most kajak ? sztm a 88 as vagy hányas évjáratoknál még azt se tudták mi az az önindió , elhiszem csak ojan hihetetlenek hangzik
önindító
Azok a fogorvosok...
na gyerekek innen mi hiányzik ? mert nekem itt nincs semmi de tudom hogy kell itt lennie valaminek
Biztos. Ha nincs meghajtása, akkor nem mozog, így szét se kopik.
Írtam mailt a tnorbi88@freemail.hu címedre...
már megoldottam úgy, hogy a kis fogaskereket kivettem, de akkor így biztos nem lesz gáz?
nemtudom, keresztapáméba is csúszott a 80w90 es asszem motorex olajjal, aztán a 10w30assal nem, de ez bármitöl lehetett. NEkem akkor se szimpi a 80w90

karbihoz meg még nem nyúltam, hogy megnézzem hol ejti lassan a fordulatot és nem is tudom megnézni egy darabig mert nemetudok bukót húzni hogy bemelegítsem a motort
Nagyon szívesen írnék e-mailt ha kint lenne. Írj te 1 e-mailt és megbeszéljük.
Mennyiért adnád a dobot? Az enyémen teljesen ki van herélve és nem azért hogy ez miatt panaszkodjam de elég hangos. Szóval írj már egy mail-t vagy hívj hogy mennyiért adnád. Meg ha másnak valakinek lenne fölös gyújtáskapcsolója dt 50 MX-hez arra is vevő lennék, többek között...
Nem rosszak, de ha komplett blokkot kapott, akkor gyanítom, hogy a 40ezer forintos kínai másolat am6 blokk került bele. Járj utána.
ugyanaz a viszkozitás Rengeteg olajt úgy árulnak, hogy 10w-40 és 80w/90es motorokhoz. adalékolása más
mittudom én direkt váltó olajat is 10w30ast szoktam venni, sok nekem a 80w90 rosszul is hangzik