Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülj hogy kaptad!15 lett volna bontottan a 3 kábeles meg 20 de azt külföldröl importálják.
A "három" szót számmal simán "3"-nak írjuk. Bocsi.
Olyan 83-83 es évjárat.
Szerintem ez sima 80 as blokk henger alapján.
Sziasztok Urak!
Egyszer már kérdeztem, kaptam is válaszokat, ezúton is köszönöm!
Most megint infóra lenne szükségem:
Adott egy DT125R. power nélkül került hozzám -ebből is látszik mennyire (nem) értek a típushoz
reklamáltam, kaptam egy motort hozzá. ezen van egy 6-os csatlakozó. 5 vezetékkel. a motoron találtam egy két vezetékest, és egy szimplát.
Ugye jól gondolom, hogy a kettő közül hiányzik valami?
Előre is köszi a segítséget!
ui. vizuális típus vagyok, képet megköszönnék!
Természetesen tetszőleges méretben és mennyiségben ,számozva, egyenként századra pontosan kalibrálva.
Papa, simsonba és MZ be is csinálok rendesen kalibrált fuvikat.
A boltiakon van valami szám amihez valós méretnek rendszerint semmi köze.
Általában kisebbek, és akkor jön a meglepi...
Ez az. Egyébként szinte minden sarki motorosbolt (már, amelyik nem márkabolt) tart ilyeneket dögivel. Én a Zichy Jenő utcában vettem (Budapest) 150Ft- ért darabját, és van mindenféle méretben...

G.
Üdv!Hogy Raktad be a TDR kereket a Dt be?
Power elektronika van 15-ért.De a 3-om kábeles asszem 20.De csak 1 et tudtak szerezni ahol én kérdeztem annyira ritka :S
Kicsit kutattam és rábukkantam egy 120-as mz főfuvira:
http://www.mofaker.hu/termek/F...
Ez lenne az a bizonyos főfuvóka?
Hello mindenkinek.
sikerült beszerválnom egy öreg dt-t, már rég óta szerettem volna.
azt kérdezném tőletek, hogy milyen évjáratú lehet?
(eredetileg 80as volt, de ki lett cserélve a blokk 125ösre, amit megfúrtak)
mivel mind két fék dobfék sajnos, gondolom olyan 1983 körüli lehet...
Hahóóó MZ-ről van szó! Szerinted simsonba lehet kapni alkatrészeket boltban vagy csak neten?
Fúróval nem lehet meg különben is, azon kicsnenek századonként.

Ugan fúróval fúrom, de fúvókadrzsárral és kaliberrel méretezem, és számbeütővel számozom.
Lehet, nekem megmaradt.Ha nem kell senkinek megy a vastelepre.Jobbat nem tudok, de annak jobban örülnék ha valaki fel tudná használni őket.Mármint be tudja építeni és használni tudná.
Sziasztok.
Apuci nyújtott újra segítséget fúvóka téren. Köszönöm neki.
Írta hogy próbáljam meg 120 főfuvival (Mz M5-ös főfuvi) A kérdésem az lenne hogy ilyet neten tudok csak szerezni vagy minden motorosboltban sóznak ilyet rám?
Köszi.
te mivel méretezel fúvókát? szakmai kérdés nem kell válaszolj mert gondoltam veszek vékony fúrószárakat aztán megvan pár ezerből és utána nem kell mindig méretet hajkurásszak
Őőő, lehet hogy nem:)
volt ezekben szériában nicasilos?
Magyarul már vashüvely van benne:)
Sziasztok
DT125R-nek a váltókar szimmeringjét nem tudja valaki megmondani mekkora? Addig nem akarom szétszedni amíg nem vettem másikat.
A tetejére az van írva, hogy yamaha 34X a furatméretett csak mérőszalaggal tudtam megmérni mert nincs tolómérőm 57 mm.Picit rozsdás a belseje, ha ez számít valamit.
Bocs ha bunkó voltam.
Szerinted elromlott az power elektronikája? Meg lehet javítani vagy új kell? Vagy egyáltalán hol lehet ilyet szerezni.
Előre is köszi.
Van egy másik ember is a Vaterán, aki bontott motoralkatrészekkel foglalkozik. Most nincs felrakva, de van neki egy DT hengerszette új dugóval. " simsonkereso " néven van fent. Kérdezd meg tőle. Ja és Budapesten van, de postázni is szokott.

Üdv G.
Mégha DT henger lenne... méret sincs.