Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lenne tippetek miért köp sűrű olajat a dt a végdobból? Az olajzó nem lehet, mert azt már kiiktattam, arra gondoltunk még, hogy a váltóból szívja a olajat esetleg, de a váltóolaj szint nem változott. Mi lehet még?
90ert vettem!az egyik elso telo szimeringes motorikusan semmi baja!gyari festes elol tarcs hatul dob!kuplung picit csuszik lehet a regi olajtol majd most meglatjuk!amugy rendbe van!Majd ha gepnel leszek dobok fel kepet!
szerintem kurvára mindegy milyen olaj van benne csak a kuplung ne csússzon tőle
a másik olaj a 2t olaj a tartályba, ha működik az adagolója
lehúzod a karbiról az a vékonyka csövet aztán meglátod nyomja-e
de ne alapjáraton nézd mert akkor alig nyomja
mennyiért vetted? lassan nekem is kellene valami ilyesmi a gyereknek...
Baszki tenyleg rajta van:D 550ccm kell bele! En 15w40est vettem bele!akkor ez ezekszerint nem jo!Kell ebbe mas olaj meg?
nincs rajta a blokkon?
nekem a 80asba 7deci kellett a 125ösbe tuti több kell
de nem kell ám azt sűrűn cserélni, csak ken itt nem hűt az olaj
a 80ast kedveltem iszapban mászkálni, csak a homokba nem bírta a súlyom
Nem nem az lett hanem DT!arra jutottam hogy egy 600as turazasra valo..na olyan nekem meg ritkan van! Es mennyi olaj kell bele?vagy van valahol nivo?
no...... csak nem lett 600as?
nekem a 80asba ilyen olaj volt
evvel az üreset is meg lehetett találni álló helyzetben
Sziasztok!
Friss DT tulaj lettem! Vettem egy 88'as Dt125 ost poweres vizhuteses motort!kerdesem az lenne hogy mennyi olaj megy a blokkba?illetve ki milyen olajra eskuszik,illetve haa valakinek lenne szervizkonyve ehez a tipushoz azt megkoszonnem mailba: andrushh@gmail.com!a valaszokat elore is koszonom
El van dugulva a főfúvóka.
Csináltass egy normális hengerfejtömítést egy ezresért kb csinálnak.
sziasztok kérdés
yamaha dt80lc2-öm van szivatoval beinditom és tökéletesen jár a motor
de ha viszanyomom a szivatot felpörög mint állat és utánna leál
ennek mi az oka
segitsetek légyszi
aha, és mit tegyek oda hogy jó legyen , ez a hőálló szilo vagy micsoda jó oda ?
Nézd meg a testelést is!
Igen, azokat értettem ezek alatt.. csak siettem és hirtelen nem jutott eszembe a neve. Néztem, hogy fordítva raktam-e be, de nem. Majd ezt a módszert amit írtál holnap kipróbálom, köszi!
Feltéve, ha a normál alatt a tompított, fényszóró alatt a távolságit érted. Ha a normál a helyzetjelző, a fényszóró meg a tompított/távolsági, akkor is ugyanaz a teendő, csak más kábeleket kell megcserélni.
fordítva raktad a foncsorba a foglalatot vissza, nem? Amúgy olyan nincs, hogy megcseréled a két kábelt és ugyan az, ilyen nem létezik, valamit elnéztél. Úgy próbáld ki, hogy csak az egyik szálat kötöd be, és úgy kapcsolod hogy azon legyen az áram, ekkor megnézed hogy világít, ha nem jó akkor a másikba teszed. akkor jónak kell lennie.
Hengerfejtömítés, vagy hengertalp.
valami ötlet ? forr a víz de nem benzines se nem olajos keringtet rendesen hengernél nincs szivárgás lapátok jók és nem tudom mi lehet valaki ötlet ?
Szerintem a dekni hiányzik. Így kifolyik az olaj :-)
Mennyiért adnád el? milyen állapotban van?tudnál képeket küldeni?
Üdv.
Esetleg nincs valakinek eladó első felnije ?
Jó lenne kisebb méretben (17 es kellene).
Ha van valakinek, az kérem jelezze,árat mindent :D
Előre is köszi :D
Üdv :D
Valaki kért gyári indexeket.Ki is volt az mert már vannak.
Hello!

Olyan problémám lenne, hogy a múltkor a lámpám egyik kábele elszakadt és kicseréltük. Azóta ha fényszóróra van kapcsolva akkor világít normálon, normálon pedig fényszórón van...
A kábeleket ugyan úgy kötöttem vissza.. de már próbáltam azt is hogy megcseréltem a kábeleket és semmi...
Valakinek valami ötlet?
Lehet hogy nem ide való.
Eladó Yamaha DT80 lcII.
Képek a profilomon, ha valakit érdekel bármilyen kérdésre válaszolok emailben: gerencser.daniel@freemail.hu