Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egész jó ötlet köszi!
Amúgy nem tudom, hogy szabad-e sötétített szemüvegben motorozni, nekem még nem szóltak érte.
Miért? "Csak" 200°C alapból egy halogén külseje. És ez még nem emelt fényű. A polikarbonát 230 fokot kibír, pedig az a legellenállóbb hőre lágyuló polimer, a PE 130°C nál már olvad.
Nem tilos véletlenül este sötétített szemüvegben motorozni? Amúgy kár lenne elvakítani mindenkit ezért, megnézted, hogy jó helyre szórja-e a fényt? Meg szétégetni se kéne azt a kis foncsort a lámpában, bár lehet kibírja azt a párszáz fokot. Lefogatáshoz gyárts egy jobb féle lemezből egy kis lapot, amin akkora lyuk van, hogy az izzó háta belemenjen, meg legyen két füle, amin egy-egy lyuk van. Ebbe beleraksz rugót, és odahúzatod. Így hátulról húzza a foncsorra az égőt a gallérjánál fogva.
a H4-es is 12V-olt viszont ha az a polisport fejidomnak műanyag foncsora van nem biztos hogy bírni fogja a nagyteljesítményű izzót.
Hello!

Szerintetek hogy lehetne megoldani, hogy a sima 12V-os Izzó helyett H4-es Halogén izzót tegyek a motorba?:)

Sötétített a szemüvegem, és sajnos esténként nem sokat látok. Ebből a sima izzóból erősebbet nem tudok már rakni, de Halogénből kipróbáltuk ezt a +90% fényűt és tényleg nagyon jó... de sajnos sehogy nem tudom berakni. Van egy műanyag gyűrű hozzá ami átalakítja és belemegy a foncsorba, csak nem tudom lefogatni. Valakinek valami ötlet?:)

Fejidom a képen.
Köszönöm szépen.
Akkor nem készletet fogok keresni, hanem egyenként veszem meg a szimeringeket. Most készülök lecserélni a négy sebességes blokkomat egy öt sebességesre és azt most szétkaptam, mert pár dolog hiányzik belőle, amit majd a másikból fogok átrakni. (berugótengely, váltókar, gyújtás alaplap, meg a motor többi része ... ) A csapágyak jók, de a szimeringek cserések, meg van, ami hiányzik is.

G.
A vizes készletből csak egy ami kifejezetten hiánycikk, de azt is árul külön:
Jobb oldali főtengely:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
http://motoroswebaruhaz
.hu/spd...


amikor anno kérdeztem az eladótól, azt mondta, hogy ugyanaz a kettő, mindkettő viton anyagú és két tömítési irányú, ami kell bele.

Bal oldali főtengely: 20x35x7-es sima porvédős szimmering, simson méret, bárhol vehetsz, csak viton alapanyagút vegyél, a többi szét fog olvadni, főleg amennyire kisipari sz*rokat sóznak rá az emberre.

Kuplung kinyomórúdhoz méretben csak ez passzol: http://www.szimering.com/advan...
Bár nem a legideálisabb, de megteszi. Amúgy se szokott azzal ott gond lenni, ha nem kell ne cseréld.

Berúgóhoz meg nem tudom a méretet de az se egy ritka méret ha jól emlékszem.
Ha nem készletet keresel, akkor lesz hozzá minden. A vizesé nem jó. Mindjárt keresek neked.
Üdv mindenkinek.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék szimering készletet venni a léghűtéses DT 50-esemhez, viszont mindenhol csak LC (vízhűtéses) -hez valót találok.
Jó e a vízhűtésesé léghűtéses blokkba?

Link:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

G?
Köszi, máma beújítok egyet. Ja és faszán jártam motorostalálkozón, lelopták az oldalidomom, ha látsz véletlen használtat szólj.
van egy jó trükk rá :D kb 40-60 centiről le kell ejteni az izzót és utána megint megnézni, akkor már tuti kibújik a szög a zsákból amúgy az hogy ránézésre egyben van a szál még édeskevés, van hogy elég a vetető a szál előtt, van hogy elpárolog a volfrám a szálból és úgy tűnik, mintha ép lenne, de ha megpöckölöd, akkor látszik, hogy elrezonál nagyon.
A fékezésnél világít, tehát nem az égő, mert megnéztem az izzószálakat és mindkettő egyben van. Más valami okosság?
nagy a valószínűség rá
Sziasztok!
Olyan gondom lenne hogy folyik a motoromból az olaj a váltókar felől,lehetséges az hogy hogy a váltókarnál kiment a szimeringem és onnan engedi az olajat? Választ előre köszi
kiégett az égő?
Hali! nem tudjátok véletlenül hogy miért nem világít a hátsó lámpám, csak fékezésnél. Válaszotokat előre is köszönöm
NSZK jobb nem?
NGK BR9ES
Köszönöm : D

Lenne egy körkérdésem minden DT 125 tulajdonoshoz..
Meg tudnátok mondani ki milyen gyertyát használ? Márka-pontos név kéne. Előre is köszönöm, fontos lenne.
az van ráírva ,h: NOK BR3976F 6
van hogy a három méretet csak a 3 különböző harmadára odabiggyesztik
hnap leírom neked, de most mondom, h ilyen pl: 20x45x7-es számozást nem láttam rajta
Az tökéletesen megfelelne : D
sajnos szimmering méretet én se tudok mondani, max azt tudom megmondani mi van ráírva a gyári szimmeringre
valaki mondjon már vmit, megegyezhet a két típus krómszára?