Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alugyá
Képről nézve az első guminak jó a vezetési iránya, akkor a tiéden a hátsón van fordítva a minta? Képről nézve azon is jónak tűnik a középső elvezetés. Bár tény, hogy alig látni.
Nekem is fordított a minta a Supermoto gumin......
köszi a cimet
Sztem meg csak későn lett észrevéve, hogy a másik oldalon van a tárcsa. Gyakran előfordult már :D
de izé a hátsón úgy elsőn meg amúgy van a minta nmááá fail, kamu...
A gumisnak nem lett volna szabad így felraknia, valszeg gyártáshibás és fordítva nyomták a nyilat bele. Olyan gumi nincs, ami a kerék alá középre nyomja be a vizet, hogy még jobban felússzon.
Ha hiszed ,Ha NEM,Ennek ez a forgás iránya,én is csak néztem mikor felrakta a gumis,.A nyíl előre mutat.....
így még jobban, logikát ne keress abban hogy ellentétes az első meg a hátsó mintája 3 műszaki diploma kell ahoz hogy észre vegye az ember
Tapad esőben az a gumi egyáltalán így fordítva?
Egyszer márt furttak nekem ott hengert az elég jó lett..csak kiváncsi voltam hogy van e valakinek mostanság tapasztalata a munkájukról.Túlzásokba vitték az árakat?
ELADÓ!150e
Én hallottam jót is meg rosszat is. Annyi biztos, hogy egy ideje nagyon elszálltak az árakkal. Tudtommal elég jó gépműhelyük van.
Sziasztok.Van valaki aki fúratta márt a hengerét Gyöngyösön a Omega motornál?milyen munkát végeztek?
nekem is a 125R-nek kellene a villaméretei, mivel ha passzolna, akk az R-es villaszárait raknánk bele és akk olcsón megúsznám
Ha nekem jott akkor most nem tudok kepet felrakni kulfoldon vagOk, de ha haza erek rakok fel de gugliba beirod hogy yamaha dt125r 2000 akkor kiadja hogy milyen szin, karcok vannak rajta, uj uleshuzata van de szvsz szep allapotu nem beszelve arrol hogy a lelakot rendszam nelkuli szarokert kernek 2-300ezret...
Ha nekem jott akkor most nem tudok kepet felrakni kulfoldon vagOk, de ha haza erek rakok fel de gugliba beirod hogy yamaha dt125r 2000 akkor kiadja hogy milyen szin, karcok vannak rajta, uj uleshuzata van de szvsz szep allapotu nem beszelve arrol hogy a lelakot rendszam nelkuli szarokert kernek 2-300ezret...
kép valami?
Te hulye vagy xxd:D:D
erdobe nemtudom :) en 18000kmer vettem, 28nal eltort a gyari dugon a gyuru, 32korul elment az olajzasom kapott 3. Dugot most tokeletes de nincs kulonolajzas, 7 liter korull zabal de nagyon besokall, 5liternel megall kb a fohmgyasztas. Enyemet megveheted... Ara van de egyben van, 12eves friss muszakis rendberakott blokkal ha erdekel... Igaz en utcan hasznalom :)
Esőben és tűző napon is. Bocsi :D
Idoben es literben kerem
Sokat, keveset :D