Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát 42 az utolsó (nyolcadik) túlméret... boltban nem fogsz kapni... már körüljártam, én anno vettem egy bontott hengert 3 pénzért, és megfúrattam. Prox dugóval került 15-be... 25ért meg van 65ös henger, 45ös átmérővel...
Rákérdezek egy két ismerősre,hogy jó-e bele! Addig is,ha tudsz egy pár képet küldhetnél róla! Üdv : Zsolti
Köszönöm.
Mikor írtam, úgy akartam írni, bár nem akartam hülyeséget.
És nem is lett volna hülyeség.
Arra meg fáradt voltam, hogy utánakeressek a google-n.
Végülis a mondanivalón volt a hangsúly.
Nem baj.
Jó pap, holtig tanul.
Hali! valaki tudna segíteni, honnan tudnék 43-as dugattyút az én kis DT 50 MX-be? Nagyon hiányzik már a gurulás...Megszívtam mert sajnos csináltattam egyet és a belső része nem passzolt a hajtókarra.Köszönöm annak, aki tud valami megoldást.
Csak ingerenciát éreztem belekötni. Ki mint veti ágyát, úgy arat!
Remélem, azért sikerül differenciálni értelmi és formai hiba között
Az igazából szavatolod, és nem szavatotlod Amúgy igazad van
HA viccelődni akarnék:

Szavatotlod, hogy az egyik villa nem csereszabatos a másikkal:)
Bocs, de szabatos.

A szabatos szó jelentése tiszta, jól megfogott,, jól körülírt.
ebben az értelemben pedig: egyenértékű, azonos, felcserélhető (vmivel) helyettesítő

A szavatos teljesen más, azt jelenti, vki garanatál vmit, jót áll valamiért, szavatolja annak műkődését.

(nem g'cizés, csak sokan használják rosszul)
Nem csereszavatos.
Cserélni kell a villákat is, mert azon 320-as a tárcsa.
A hátsó féknél meg a komplett nyerget a felfogatással.
Nem úgy van, hogy csak áthajigáljuk oszt kész.

Nem okoskodom, csak mielőtt szétkapnátok a 2 motort....
engem érdekel,de nekem a dt ben, első21-hátsó18 neked az jóóóó?
Sziasztok! Esetleg valaki nem akarna velem cserélni?Yamaha TDR Brembo kerekeimet ( nagyon jó állapotúak ) odaadnám fűzött felnis kerekekért! A lényeg hogy ne valami hulladék legyen,mert az enyém is most lett homok fújva és szinterezve! Gondolom valahogy bele lehet tenni a Dt kerekeket a TDR-be :)
Ha kell küldök róla képet is!
Nem hát... semmiféle hangot nem ad ki semmi mostmár..kattogott...csattant egyet...elmúlt a hangzavar és érzik, hogy belül fogja valami....nem az, hogy beleakad valami valamibe... holnap lekapom a hengert...több mitn valószínű, hogy egy gyűrű törött....végülis már majdnem 10ezer van a gagyi tájváni dugóban...nyélgázon közlekedve...
Nem nézlek annak. Bár én nem lennék ennyire biztos hogy semmi nem ér bele semmibe, a semmi nem ad ki hangot, főleg nem akasztja meg az egész blokkot. De a Te motorod
Milyen olaj? miért nézel ekkora baromnak? nem repedt a dekli, nem ér bele semmibe
Kéne bele olaj True story
Nézd meg még a lendkerék tájékát. Nálam járt motor, aminek kirepedt a fedő oldala és hozzáért a lendkerékhez, ameddig bele nem akadt jobban.
Mi baja lehet a gépnek? Tünetek: olyan mintha valami visszafogná..menni megy rendesen egy darabig..aztán rájön...nem akar menni...mintha húzná valami vissza. Na meg mint mikor sokall...gyors az alapjárat...alacsony..csak gyorsan pötyög.. arra gondoltam, hogy összetört az egyik gyűrű..mert kattogott mint egy dízel autó mostanában..aztán csattant egyet..megállt...beindítottam és semmi ilyen




semmiképp, az már családi ereklye
tényleg a pumpa nem eladó?
Miért nem gyártasz hozzá? Csak két A4-es papír kell. A hengerfejhez meg egy nagyon vékony alu lemez, azzal lesz a legjobb. A szettes hengerfejtömítés amúgyse ér semmit.
én azt hiszem a vaterán láttam fent.De hogy megvan-e még vagy fent e-még azt nem tudom.
Vagy esetleg ajánlanátok olyan boltot, ahol van raktáron? Köszönöm!
Sziasztok! HA valakinek van DT 50 MX-hez tömítésszettje Nagyon megköszönném!Sehol nincs raktáron, nekem meg már vérzik a szívem, ha meglátok egy motorost. Akár egy ezressel is többet adnék érte, csak meglegyen. Mindenkinek köszönöm.
Nekem az a ruszkiszínű pumpa tetszik
engem később lehet érdekelne majd a csomagtartó és a hátsó lánckerék
de most papucsra gyűjtök, valamin gurulnia kell a szamárnak