Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Találtam itthon egy tönkrement DT 125 LC2 CDI dobozt. Szétberheltem, megnézni mi a baja, de találtam benne egy ősrégi mikroprocesszort, szóval szerintem ez a baja. Elhatároztam, hogy csinálni akarok egy vadi újat, mert már a piacon kaphatók is kitudja milyen régiek. Valaki le tudná írni, hogy a proci ami benne van az mire szolgálhat?
Hallod, pont nekem is ez a problémám, és nekem is ugyan ilyen a csatlakozás :D
stroboszkóppal.
Helyettesíthető ha átereszt, lehet venni olyan benzincsapot, amit a csőbe kell iktatni. Vagy meg kell javítani amazt.
Gondolom levegős DT50MX. Mivel nem írtad és az adatlapodon sincs semmi, pedig sokat segít... Rávaló gyújtást kapott? nem olyat ami más motoré volt, amelyiknek a lendkereke hátrafelé forgott? mert úgy nem lesz jó... Mert ennek előre forog a főtengelye. Ha rávaló a gyújtás, akkor fordíts az alaplapon óramutató járásával megegyezően 5 fokot kb. És próbáld. Utána megint. Állít, megint próba. Így működik... ha meg az alaplap fix, és a lendkeréken kell állítani, akkor a lendkeréken óramutató járásával ellentétesen állíts. Holtpont mögé lett állítva a gyújtás már alapjáraton.. akkor fordulaton meg mégjobban eltolja mögé..
sziasztok
van egy kis problémám most raktam össze a dt 50esem zsír új pollini hengerszettel meg minden viszont a gyújtásnál a régi kalapácsos helyett újabb fajta gyújtásvezérlős elketronikát kapott csakhogy a gyújtáspontom nagyon felsőholtpontra volt rakva ennek hála a motor hátrafele megy segítséget szeretnék kérni hogy induljak el a gyújtáskalibrálással?
előre is köszönöm
Majd várom a képet, és az árat! Köszi
nekem lessz 4 is mert cserélem ledesre.
Hali! Ha valakinek van indexe szóljon, vevő lennék rá!
2 pár
legolcsóbban komplett tömítés szettet 125R hez hol tudok venni?Vagy valakinek esetleg elfekvőben? Vevő lennék rá.
van 1-2 bontott cuccom 80-as DT-hez.holnap leírom mik de ha érdekel valakit vmi írjon éés válaszolom mennyi és hol tudja beszerezni olcsón ha esetleg nincs. :D
helyetesiteni nem igazán lehet.ha csak annyi a baja hogy csöpög akkor 1 tömítés a yamahánál 1000ft.de ha jó a tűszelep a karbiban akkor nincs gond.de ha nem akkor az 250ft.
Helló!
80as Dt-hez érdekelne berugó tengely kompletten rugóval, berugó kar nélkül! Akinek van írjon, sürgős lenne!
Megvan a kis DT nyűgje....az alsó gyűrűm elpárolgott...na most vagy bele esett a blokkba, vagy szétdarálta..mert szorulás nyom is van rajta, viszont enm szorult meg egyszer sem... mind1 is végülis....a lényeg, hogy szétment...csinálni kell
Azért csak mail mert:

1: lopott
2:Döglött
3: És még pofátlanul drága is
4: ezek tetszőleges keveréke:)
Már a CSAK MAIL is gyanút szít.
Szerintem azért, mert szar!
Ne vegyél szart!
Sziasztok.
Érdeklődnék hogy, innen a fórumról árulja -e valaki ezt a járgányt:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Ha igen/ vagy nem, akkor, mitől produkálja a hírdetésben leírt tüneteket?(Egyszer indul egyszer nem, stb...) A motort nem én venném hanem ismerősöm, és én felajánlottam neki hogy megérdeklődöm itt a dt-s topikban, hátha tud valaki valamit róla.
Előre is köszönöm.
Na ez a kuka kategóra.

Ki lehet egyenesítetni, csak nem szabad.
itt a problémás villaszár
az enyémbe azt hiszem 3 milit rakott egy ford s-max, simán kiegyengették ,olyan egyens mint a puskacső /nem a vidámparki :D/
Raccsing motorra kellene valami csinos kar, amiből van egyforma jobbos is meg balos is, (dobfék)lehetőleg jó hosszú karral.

Láttam valami taivani utángyártottat dt hez az csinos volt, csak nem volt a boltban párja, bár létezik.

Persze kösz, várom a további javaslatokat.
http://www.czencz-motors.hu/k%...

nézz szét a motor-váltó/kuplungban a konzolokért, meg a fékrendszerben a fékkarnál a bowdenes konzolokért... vannak kapcsolósorok is 4-5ért az elektronika/egyéb elektronikában

szerintem direkt DT-re valót max bontottan lehet venni.
Hombres!

Létezik dobféékes dt hez taiwani fék és puklung kar konzolostul olyat vajon hol árulnak?
De be lehet tenni. DT125R kerekeket. csak az első fékeddel kell szívni kicsit mert a kisebb tárcsa miatt nem oda esik a féknyereg felfogatása ahova kéne. De ez is csak a régi csővázas TDR-nél működik. Aminek küllős kerekei vannak