Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Köszi a gyors választ! ha szakadva nincs akkor érdekel 2ezer pénzt adok érte!
amit kitűztem célszámnak az már megvan /dr papírozása, meg monnnnyjuk egy teletank/ ,így most már nagyon szeretném kipörgetni a cuccokat, mert nincs hely a pincében :)

látom rajtad neked is kell innen valami, vásárolj!
Íme, az áru,
Üdv! Képet tudnál mutatni az ülésről mert engem lehet édekelne!A kék yamaha ülésről lenne szó! Vagy ide tedd fel vagy juhaszpeter5@freemail.hu előre is köszi:)
valahol valami áthúz ám, mert összeraktam elől halogének hátul ledes, ha jobbra indexeltem hátul a jobb erősen a bal halványan villogott elől felcseréltem az indexeket és ilyenkor ha balra indexeltem akkor a bal villog szépen és a jobb halványan kötsög dolog ez a led, valahol pici kóbor áram és mindenfelé világít
Kavicsokért megy a vásár? Az igen
belistáztam a maradék DT 125 R alkatrészt

Első komplett futómű 12.000 ft,
hátsó féktárcsa 3e
4db gyári irányjelző 3e
hátsó fékrendszer, (nyereg, cső, főfékhenger,folyadéktartály) 4e
h. féknyereg tartó alu öntvény konzol 2e
első főfékhenger 3.5e
hátsó lámpa 2e
gázmarkolat, kis fedél hiányzik 1e ,vagy több dolog vétele esetén ha kell ajándék
hibátlan szívócsonk olajzás csonkkal 3e
feszültségszabályzó 2.5e
sztenderkapcsoló 1e
kilóméter óra keréknél lévő meghajtója 1.5e
hátsó felni, tárcsa lánckerék nélkül 4e ,(tárcsával, lánckerékkel 7e)
57 es ,sunstart jó állapotú hátsó lánckerék 2e
lengővilla himbákkal 5e
komplett olajtartály 2e
tank, egyik oldalán apró sérüléssel, és egy nem teljesen 100%-os csappal 3e
kék gyári yamahás ülés, koszos, illetve repedezett bőrrel 2e
csomagtartó 1e
hengerfej ,termosztáttal, hőgombával 3e
gázbovden 2e
kuplung bowden 2.5e
kábelköteg, nem szétvagdalt, mindenhol gyári csatikkal, viszont az egyik akkura menő csati hiányzik róla ,2.5e
hátsó lábtartópár 2e
fékpedál 1.5e
oldalsztender 1e
légszűrőház+az a műanyag idom amiben az akkumulátor is van 3e
alsó láncvédő 1.5e
első féknyereg 2e
ez is kb olyan, megvannak az alkatrészek, és összekötöd a lábakat ahogy a leírás mutatja (nem kell panelt maratni neki), saccra 300FT egy ilyen kapcsolás.
áááá ez nem nekem való, segg hülye vagyok az elektronikához, inkább megmondom a boltba mi kell aztán hozzanak Köszönöm a segítséget
http://www.szocimotoros.hu/hu/... ehhez relé se kell, elbírja a terhelést.

http://www.bsselektronika.hu/i... ehhez se kell relé
hát őőő enyém 125 r a tied meg lc 1-2 én azt már nem tudom
mindjárt keresek neked egy kis kapcsolást... amúgy úgy szoktuk ezt, hogy veszünk (inkább építünk) LED-hez való, vagyis terhelésfügetlen villogású áramkört, amivel egy sima relét kapcsolgatunk... aztán a relét ha olyat veszünk elbírja a 60W-ot is, de a LED-del is elvan.
kell km/h-ra,fordulatszámmérő,meg vízhőfok.van egy kis gyári kijelzőm azt még bé tudnám kötni,de a km/h az tuti spirálos(szerintem az dt lesz,de akkor kell egy digitális ford/ víz mutitó
akkor jól látom,hogy az én kecsegémen nincs ilyen? lehet megtaláltam az első különbséget a blokkok között?
minden van itt
képed nincs róla véletlenül,mert nem találom a csöcsöt
berugó mechanizmusnál van a kihajtás egy kis menetes csöcs
és a fordmérő az honnan van meghajtva mert azt nem találom enyémen?
én úgy tudtam a spirál meg az óra ugyan az ,csak a kerék agyban az áttétel más.(állítólag)
én szerintem maga az óra jó rá csak lent a meghajtó nem oda való
És mi lenne ha egyforma indexek lennének ha egy rendszeren van...és inkább tartalék indexet vennél ha letörik?
az első yamaha dt
a második a tdr

azért gondoltam arra mert szinte minden alkatrészük egyezik.
na és hogy van meg adva egy relének hogy hány W-ot tud kezelni ?
nekem olyan kéne ami nagyon kevéstől nagyon sokáig hallotam olyanról hogy automata mert elöl pl halogénes hátul ledes index van, és tuti le lesz törve az indexem ezért kéne olyan relé ami tud mindent kezelni
A ledes indexekhez kimondottan ahhoz való relé van.Én mikor homasitában vettem ott volt külön hozzá való relé is.