Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mifene monster matrica? :D Kapósabb legyen?
Köszi de rendszámosat akarok
a fórum keresőbe üsd be hogy TDR és ott egy srácnak ( mata23 ) van egy komplett rendszere! Remélem segítettem. Üdv : Kenéz
428-134
458-134
És hol vetted/honnan rendelted?
hello.
láncra lenne szükségem, de nem tudom pontosan hány szemes a yamaha dt gyári lánca.
Aki tudja kérem segítsen
Elvileg nem sérült sehol. De holnap ellenőrzés.
sziasztok. még mindig keresek yamaha dt 125-re kipufogót,rendszer,dob,minden érdekel. Ha valakinek van elfekvőbe akkor írjon,és az árát megbeszéljük!
Ahova felfekszik a szimering, nem sérült? A tengely? A ház?
első féktárcsa védő műanyag+féknyereg védő műanyag (piros)
és jó állapotú féktárcsa eladó, kinek mennyit ér...
Sziasztok!
Vízpumpa szimeringet már kb egy hete kicseréltük. Új olaj bele stb.
De ma megnézve, vagyis egy szinkron ellenőrzés alkalmával leeresztettem a hűtővizet, és a váltóolajat. A hűtővízben olaj cseppek voltak és a váltóolajba újra belefolyt a hűtővíz.
A szimeringet óvatosan két karton és egy fa segítségével ütögettük bele vigyázva meg ne sérüljön.
Akkor most hol az istenbe folyhat be?
Kész ideg vagyok. Üdv.
én gázolaj+ecsettel végig kenegetem 2x, hagyom állni egy kicsit, aztán karcellal jó alaposan végigmegyek rajta, hagyom megszáradni, befújom castrol láncsprével hagyom had kössön meg egy kicsit és voala, kész is volnánk...
Sziasztok! 80-as DT-re keresnék bal oldalsó idomot.
Én is koppintottam az ő "körömkefés" lánctisztítóját.
Nagyon szépen lemossa a koszt róla, áttörlöm hagyom kicsit száradni és láncspray .
És brigéciolos ecsetel végig kentem.Az ecset bemegy minden hova.Aztán forró víz és lánc spré.De én leszedtem a tisztításhoz.
Azért tedd félre nekem hátha nincs a Lacinak.
Ha nincs neki akkor majd felvesszük a kapcsolatot
Láncmosó néven van fent, Kawa550 a feltöltő
Holnap mutatok képet vagy itt a galériák között meg keresed kawa louisos lánc tisztitojának koppintását ;) két körömkefe összeforgatva, rákasztva a láncra és egy kis petroleum forgatod szépen és minden szennyezödést leold után brigéciollal leszórsz mindent aztán vízzel lemosod, ha megszáradt mehet rá a spray és első kör után megint vékonyan
Üdv!
Keresek Yamaha DT 125 ösre kipuff rendszer vagy dobot,legyen az gyári,tuning stb. várom az írásotokat és egy árat!
Nekem is van fölösben 1
A Lacit én is csak ajánlani tudom
Hogyan szoktatok láncot tisztítani?:)
Van valakinek valamilyen bevált módszere?
Én általában megpróbálom ronggyal letörölgetni, majd lánc sprayvel befújni, de a törölgetés eléggé időigényes.
ha érdekel, van főfékhengerem is
Szia, keresd Gróf Lászlót. 80 asokat bont.

06-20-910-4524

Korrekt, pontos eladó!