Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellosztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy nem tudna vki nekem olyan ember e-mailját adni akinek feltehetően van YAMAHA DT 80 LC2es berugótengelye.. mert ma sikeresen letörtem..-.-
Légyszi segítsetek mert már pár embert kerestem e témában és senkinek nincs ... Ha új akkor se gond nekem megér annyit amennyi:D
találtam egy ilyet,ez állítólag jó hozzá.És meglennének a hiányzó részek is.De ,hogy lehet a munkahengerből kihúzni a dugót?
Jobb estét mindenkinek.Ismét kérdéssel zaklatom a bandát.Elkezdtem össze rakni az első fékem amiről egészen eddig azt hittem,hogy hiánytalan(bár még működni nem láttam).A gondom az első fék munkahengerrel van.két kérdés:Az egyik,hogy a képek alapján nem hiányzik belőle valami?vagy ott ahol a kar benyomja?Illetve,hogy tudom ellenőrizni,hogy nincs-e beállva?szét tudom szedni tisztítani?Esetleg felújítható?
Ahogy Levi is írta kulcsal meg tudod lazítani a csavart és utána meg kézzel is. Ha be van állva WD-40-t neki.
A dekni leszedésében még akadályozni fog a vízpumpa alsó csöve is, ami a kipufogó nyak alatt halad át a hűtő alá. A cső a blokkra van rögzítve, de csak a kipuff leszedésével tudod eltávolítani. (vagyis nálam csak így ment)
A különolajzásnál a bovdent, az olaj fogadó csövet és a másik kis csövet kell leszedned ami a karbira csatlakozik.
Ezek után kicsavarod csavarokat deknin, és egy kis kocogtatással leszeded.
Hello mindenkinek régebben 2-3 éve árultam egy 80-as DT-t alkatrésznek ma megyek a pincébe és megtaláltam az első teleszkóppárom akit érdekel ez még mindig eladó ! :)

továbbiak itt :

YAMAHA DT-80 LC Első Teleszkóppár Eladó 6000 Ft ( új Athena simeringekkel)

http://racing-bazar.hu/motorke...
igen, szerintem nem felel meg az elvárásaidnak, mivel a lamellák hátul /gondolom pl. gyertyacserekor/ meg vannak nyomódva.
3,5e +posta
Az állapota: használt, recék épek.
sziasztok ha valakit érdekel eladó.bejáratos minden cserélve lett
Vedd ki a csavart is :)))
Van, igen
jóállapotban van. 2000 Ft + posta
Ez már beteges
Na mire jutottál, meg tudtad nézni?
Én is eladom az enyém ha érdekel...Szép állapotú,nem gányolt......
Én most nem régen vettem bele :For Yamaha márkájút..7000ért,+ 3000ért prox tűgörgökosarat...És megy mint előtte a wertex-el....
majd jelentkezek érte, ha megkapom a napszámom mivel ma löktem bele az utolsó garasom a dt be
Majd kiderűl milyen lesz a végén.
a hegsztőtrafót elfelejtetted! nyélre tekerve azzal is le lehet vágni
na megnéztem a képet, tök jó formálya van, olyan mint a kereklámpás TDM 850 kicsiben
ez a csap ebben a nem tökéletes állapotban egy ezresért a tied
Berúgókar van? Ha van akko' mennyi kincs?
A berugókar mipíz, és milyen állapotú?
bonyolult egy szerkezet, 1 db csavar tartja ami ha jól emlékszem 17es normál menetes, ráraksz egy kulcsot elforgatod majd lehúzod a berugókart
DT 125R-ről hogyan tudom leszedni a berugókart? Nem jön le sehogyan sem... igy nem is tudom leszedni a deknit... Valami ötlet?