Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

magyarúl szopni fogok a bekötéssel :D
Nem jobb, csak más rendszer. :) Talán a megfelelő technológiával jobb a hatásfoka, jobban kitölti a teret. A sok kis tekercses úgy működik, hogy a fogyasztók mind az akkuról mennek, és nagyáramú töltőrendszer tölti az akkut menet közben. Mint az autókban. Gyújtótekercs lehet ezeken is külön.

A pár nagy tekercsesnél meg külön van a gyújtás, külön a világítás, meg külön a töltés és az akkuról csak a kifejezetten egyenáramot igénylő fogyasztók mennek, amihez nem kell nagy töltés.
Eladó jó állapotú Dt 80 henger, dugó, hengerfej. Ha érdekel írj.
Én most azt tenném bele, csak az a baj vele hogy 0,5es lépcsővel van. nekem meg 0,25 kellett volna
TKRJ tejesen jó.
15 körül van tkrj HA ugy adja ki neked a méret, de egy jobbacska dugó pl wössner 27 csapszeg nélkül, az még 2-3 ezer. 30 ezret számolhatsz a dugócserére, gépműhely ártól függően
nemtudom mennyire használt, nekem még jó volt, biztos hogy még van benne sok km... a szélességét nemtudom megmérni, nincs tolómérőm
hát, mit értesz használt állapot alatt? mert az enyémet is lehet mondani használtnak.. :D meg tudnád mérni a szélességét a leg kopottabb pontján?
Üdv.! DT 125 r 96' olcsó dugattyú szettet keresek... hol érdemes szétnéznem? + milyen ártól kezdődnek?
Szerintem is ugyanaz, használt állapotban van...
3000 Ft + posta
első féktárcsa milyen állapotban van, és mennyiért adnád? :) másik kérdés, hogy a 125 LC2 változatra is jó-e a féktárcsa. (Volt 80asom is, úgy emlékszem, hogy ugyan az az eleje)
Ami a 3. képen van szívócsonk az jó 125 MX-re?
küldtem mailt.Szerintetek a vízhűtéses ötvenesre felmegy az a 110-es henger?
Mikuni karbi van rajta gyárilag.Az etanolra való átfúvókázáshoz van valakinek ötlete?Mármint,hogy hol rendelhető be?vagy esetleg tapasztalat?

A gyújtás kérdésre tud valaki válaszólni?miért jobb a sok kis tekercs mint a két három nagy?

Azt tudja valaki milyen anyagból van a hátsó lengő villa?Mert lehet tudok hozzá szerezni pitbike aluminiumot.
Igen,lehetséges mert ott van mellette.hülye voltam mert a generátoron kerestem a helyét.köszi
Sziasztok!

Bontom a 80-as Dt-m. Esetleg valakit érdekel valami? Van egy 110-es polini hengerem is hozzá, csak megszorult benne a dugó..

Elérhetőség az adatlapomon!
Nem az üresjelző?
köszi karbira most nincs szükségem csak érdeklődtem, de egy 125r benzincsap lehet érdekelne
ez meg a másik vége
Sziasztok!meg tudja nekem valaki mondani,hogy mi a különbség a kettő között?úgy értem,hogy jobb ha több kisebb tekercs van mint két nagy?most rakom majd össze a gyújtásom és elég gányoltnak néz ki és gondoltam rá,hogy veszek egy jobb forgó részt.A második,harmadik képen az enyém van.Meg tudja valaki mondani,hogy a baba kék kábel hova megy?mármint,hogy hova kéne legyen rögzítve?És mivel elég sok gányolást találtam egy kosárból össze rakott motoron érdeklődnék,hogy normális-e a hét kimenő kábel(mármint ,hogy ennyinek kell lennie?
ami volt ezen a bontotton azt benzinnel nem próbáltam ,de levegőt belefújva zárt helyzetben egy nagyon nagyon picit át ereszt, a nyílt helyzetek kifogástalanok.
igen arra gondoltam én is, mert a családban már volt 2 dt és azok kör tolattyúsak voltak
amúgy benzincsapod nincs normális? (nekem ilyen szar membrános van nem normális aztán alig folyik a benzin...)
amit én hirdetek az való a 125 R -re, bár azt hiszem létezett kör keresztmetszetű tolattyúval ellátott verzió is
olyan az original karbi a 125r-eken?
mert nekem is olyan van, csak most valaki bezavart hogy nem ilyen az eredeti karbi.
De most megnéztem nekem a szívócsonkom is gumi és a másik rá se menne...
vagyis 15 hozzászólással ezelőtt