Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van bontott 125 R re való karbim, egy két oldallal előrébb tettem fel ,képpel árral.
Igen arról való. a 110-es hengerhez kaptam.
3500+posta
a karbi az 125 ös ről való, nemde?
mennyit kérnél érte? van valami baja?
Sziasztok!
Van néhány fölös DT cuccom.
Akit érdekel az írjon e-mailt.

Ui: sokat olcsón
hm...erre nem is gondoltam. Köszi!
Sziasztok!
A 80-as Lc1 és Lc2 hengere között van valami különbség?
Kitágul a műszer rugója a melegben.
Sziasztok! 80-as gépem van és az utóbbi időben a következő "jelenséget" vettem észre: A gép jellemzően 6 ezres fordulaton 70-et ment (full gyári a kipurendszer) Ezt azért is vettem észre, mert ugye ebben a tatományban mindkét mutató szépen egyenesen állt. Viszont mostanában a már említett 70-et kb. 6500-as fordulton viszi, ami ugye nem a világ vége, de akkor sem értem. Meleg van? Szar a benya? Próbáltam állítani a karbin, de semmi eredmény. Egyébként szépen húz, 80-at bőven viszi, de érdekelne a véleményetek. (levegőszűrő, gyertya ok)
Yamaha Dt 125 r re kellene komplett láncszett...
Első hátsó fogaskerék+ lánc.
Valaki tudna esetleg eladót akár újonnan, akár olyan 90% os állapotban.
Első lánckerék mérete: 15 fogas
Hátsó lánckerék mérete: 59 fogas
Aki tud kérem segítsen.
KERESEK!
DT 125r hátsó lenckereket. 52-53 fogas legyen.
Marad ugy ahogy van.
Azt írtad, hogy nincs az az erős rántás, mikor nyit a pover.
Nem azt, hogy nincs pénz benzinre?
Most valójában mit akarsz?
El kéne dönteni.
Esetleg ezt! tudnám ajánlani........:)
De ha meg állítok a tűn, vagy cserélek főfuvokát akkor többet is fog kajálni nem?
Hello azt megköszönném ha lemérnéd és elküldenéd :) de ugye nincs kiszörösödve vagy megtörve a végeken?
Skcok,van 3db eladó Cdi-m!
125-ös TZR/DT

a cdi 10k/db

illetve van egy komplett elektronikám,lendkerékkel gyujt. kapcsolóval,kábelköteggel,minden benne van.
Eladó DT 125 R Karburátor!

28-as síktolattyús Mikuni

6.000 ft

Elérhetőség az adatlapomon
Szia, bizonyára a telószimeringek mentek tönkre. A koppanást lehet az olaj hiánya okozhatja, ha így van semmiképpen ne használd, mert a teló belsejét a benne lévő olaj keni, ami elképzelhető ,hogy a tiedből már eltűnt.
nekem van egy DT 125 R bontott kuplung bowdenem, ha akarod lemérem neked, 2.000 ért a tied
igen az enyémnek is ott van a típushibája, van ott ilyen vas kanna, vagy tartály izé, ilyen fekete meg van rajta ilyen matrica d meg t betű, és én mindíg rakok bele benzint, már több száz ezer forint értékben de mindíg elfolyik belőle

mi lehet a baj ,segícccs léccii ves


nekem van hűtőm, vagyis hűtő rendszerem, tehát csővek, tágulási tartály. Csak kompletten eladó, megnézem az állapotát.
A povert úgy állítsd be, hogy leveszed a kipufogót, mert az a tuti.
Ha ez oké, akkor valszeg kisebb a főfuvi, vagy nem jó helyen van a tű.
Könnyű alkatrészbeszerzés, nincs típushiba.
Sok motor GányGézák kezében van, ezért nehéz jót venni.
Sok a hulladék M.O-n.
Röviden ennyi.
Nyitott szemmel vásárolj.
Amit meg meg kell nézni, u.a. mint a többi motornál.
Valaki meg tudná mondani , hogy a Dt125 kuplungbovdenje jó e a Tdr 125 ömhöz mert hogy elszakadt és beragadtam 3 masba:(
Üdv , sztem igen a szimeringek szállhattak el de nemtom mennyibe fájhat majd.
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az első teleszkópból (egyszerre a bal és a jobból) nekiállt jönni pici olaj..
Letörlöm, megyek vele, másnap ismét olajos egy kicsit. Ez gáz.. igaz?
Szimering szállhatott el benne? Első fék behúz - lenyomásnál a végén "ütközés" hangot ad. Eeez természetes így?
Ilyen állapotban lehet még vele közlekedni?

Ha tényleg szimering, akkor mennyibe fáj a javítás egy teleszkópolajcserével egybekötve?

((Galéria felkerült :DD))