Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg ha nincs fagyálló elég benne télen, És úgy rugdalja az ember.
Szerinted minek írtam fel?
Unatkozom?
Itt még a hülyékre is gondoltak...........anya sincs, csak 2 seager...
Estére felírom neked, ma jön a láncszett a Balázs motorjához, és akkor megnézem pontosan.
Nem akarok rosszat írni!
Dehogynem törik el a lapát...

CSak a papafáj fogóval rá kell fogni hogy ellentarts az anyának:)
Be kell állítani a karbit, vidd el szakértőhöz ha nem megy, kell hozzá a rutin, hogy jó is legyen, sajna . Olajat nem kaphat túl sokat?
tényleg uj. söt van nekem másik ki cséréltem arra ugyan azt csinálta. és kurvára füstöl szimering is jó pedig nem sziv farsot
Akku nélkül nem működik a power. Utána járnék annak az új gyújtásnak... gyanús
Doszika adj már valami elérhetőséget magadról állitólag van szekszárdon néhány új dt
valaki meg mondaná mi a faszbaja van a dt nek én igy vettem de fel ujitott uj gyujtás power motor power henge dugó stb. megyek a motoral 7 ezertöl tovább nem forog. alacdsony fordulaton néha még durran is és le is fullad és picsa erő van benne. mi a faszt csináljak a poweral hol nyit hol nem elvileg akumlátor nélkül is kéne mennie a generátorol nem?
váltókar szimering és a fogaskeréknél lévő szimering méretét tudja valaki?
minden bizonnyal megegyezik mivel 89-től 06-ig szinte semmi változtatás nincs a blokkban
És ez a méret passzol a 125R-hez (99-es évjáratú)?
Mert akkor nemsokára meg is rendelnénk.
Kell a henger vagy nem?
10x31x13,5 KS 2100,- volt tavaly az ára.
Minek tengely meg ilyenek?
A lapát nem törik el.
Rendeld meg innen!
2000, és még párszáz forint.
Felhívod emberünket, megkérded a pontos árát, és Ő elküldi neked.
Olcsóbbat nem találsz!
Sziasztok.
Beigazolódott. vízpumpa szimering volt a ludas. Ha itthon nekiállok kicserélni, figyelve ne karcoljam meg az öntvényt akkor gondolom én is meg tudok oldani egy szimering cserét.
És a másik kérdésem, hogy néztem szimeringeket, javító szetteket. Volt simán szimering 6 ezerért meg teljes javító készlet 6 ezerért (szimering, a tengely a lapátokkal és egy tömítés.)
Ti milyen ajánlotok, árban, fajtában? Konkrét válaszokat is szívesen fogadok.
Üdv.
Na majd akko' jössz ha ráérsz
eléggé bebszott pár dolog, motort se láttam má' egy hete
Az fasza.....és latyakmotorra?
hétfőn, olyan 6 körül... de megyek is, 6 körül
Megvagyok... Mikor jössz?
álleszfett...
nálad, homokvári?
Mivan veled Ducibuzi?