Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs valakinek egy kipufogó végdobja feleslegbe? nagyon kéne, megvenném!
Sziasztok! lenne egy kérdésem, 80as dt tulajokhoz.

Azt szeretném kérdezni,hogy megéri e még foglalkozni 80as dtvel,úgy hogy "50es"ként szeretném használni. Csak itt vidéken, városba nem akarok vele menni. Nos nemtudom eldönteni,hogy megéri e, van aki szerint ha normálisan megyek akkor nem lesz gond, de van aki szerint ha megnézik az alvázszámot akkor kiderül hogy 80as és megbüntetnek+oda a jogsi. Volt 2éve 80as dtm akkor nem volt gond vele, de azóta gondolom jobban figyelnek ezekre. köszi az infókat előre is. sziasztok!
Persze, hogy szólok.
még enyém is végtelen köbcentis 29.éig kiderül mi hogyan lesz, de ha ráérsz majd szólj már
Hát nagyon remélem meg tudom oldani, de őszintén szólva nem sok esélyt látok rá :S Lakhely miatt. Meg nyári gyakorlat és meló is lesz. Már az is jó lenne nagyon, ha vizitre tudnék csatlakozni második nap.
ezekhez nincs közünk csak kéne valaki aki nagyjából körbe vezet Kecskeméten meg a cuccunkat tudjuk tárolni amíg Kecskemétet bemutatod
Hátha addigra valamelyest rendbe tudom tenni a gépet, elég ótvar kinézete van szegénynek. Szakadt az üléshuzat is már -.- Pedig be van ígérve, hogy csinálják.
maradjá máááá

29.én megyünk hozzád ha tetszik ha nem
Főúton le se lassítok 70-re se amúgy, meg lehet csinálni azt az átlagtempót. Talán a körforgalomnál, ha vannak autók benne, akkor vigyázok. Nem akarok én aláfekvőt csinálni a motorból.
A fene, akkor feltaláltam az örökmozgót vagy mi a csuda Én végig nyélen megyek a géppel, van amikor 85ig felkúsztatom, mostmár csak kímélően 70-75, mert 21000km után kezd a főtengelycsapágy miatt rezonálni, csörögni üt egy kicsit a lendkerék. Kijött rajta. A hajtókar még tartja a gyári normát lógás tekintetében, dugyattyú csapszeg-tűgörgő is olyan, mint mikor beletettem... dugón sajna találtam pár mély karcot de nem a gyűrűk felé, tán gyertyacserénél nem figyeltem. Lerakódásokat kitakarítottam, helyre raktam a dolgokat a dugattyún, már megy is a kisgép tovább. Szóval nincs széjjelhajtva. Két koyo lesz 4000Ft, az még belefér a 20 000 alatt Nem hiába ugyanaz a blokk, mint a 80as... na bocsi, csak büszkélkedek már kicsit, megérdemli a gép.
nem érdemes áttételt variálni,mert ha hosszabbat raksz rá akkor lehet megy többet végre viszont még rosszabb lesz a gyorsulása...
a 70-es átlag azért nagyobb végsebet kíván! 50ccm-el nem fogsz menni 70 átlagot!
Csak tudnám, miért mondja ezt szinte mindenki... Ha én úgy tudok menni az 50-essel, hogy mire a kocsik átérnek félútra a következő lámpához, én már rég ott állok a pirosnál (mert jobban haladni persze nem lehet a piros miatt) és utánam jóval érnek csak oda az autók, akkor miről beszélünk? Nyilván nem Budapest belvárosa, csak Kecskemété, de akkoris. 70-nel átlagban szép kényelmesen lehet mászkálni, hosszabb, jobb úton még gyorsabban is.
akksi nélkül power nem működik.fékek,gumi.láncszett kopottsága!teleszkópok jól csillapítanak-e.világítás,csörgés-zörgés,váltóhátsó telo tartóinak lógása.Így gyorsan ennyi
Apuci...!
Talán emlékszel még rám... :))
Holnap megyek két DT nézőbe.. az egyik egy R-es másik LC2. 125..

Tudnál esetleg mondani valamit tapasztaltból, hogy neked mik mentek eddig szét a DT-den... meg, hogy mi az amire feltétlenül figyeljek DTR esetében? Nincs benne akksi.. anélkül meg se tudom nézni, hogy jó e a power nem?
köszönöm a hosszászólásod... örülök,hogy te is ráérsz másokon szórakozni...
cserélem érte az yz-t. nagyon nem akarok költekezni, csak az a lényeg hogy egy megbizható motor legyen eljutni a-b-be meg alkalmanként kicsit motorzgatni haverral... nincs idóm az yzvel motorozni...
Tudnánk beszélni emailben?
a berúgó közlő fogaskerék mindkét oldalán kell lennie hézagolónak a seager gyűrűk mellett ?
hehe
Az attól függ, milyen lukból jön........
lukoil Motor 2T olajat szerintetek érdemes rakni a dt-be?Ásványi olaj
Én azt szeretném kérdezni, ha veszek egy DRZ-t azon hol vannak a fojtások, mert mindenképp ki akarom szedni.
Ha nincsenek már benne, én akkor is kiszedem.
Ne okoskodjon itt senki, mert ha nincsenek benne, én majd rakok bele, s kiszedem azt!

Bár még nem vettem semmit, de majd ha lesz............vagy nem.
mennyibe kerül, amit kinéztél?
értem, hát nekem szaladozni kell, néha kimenni a határba. amit leirtál az nem kevés pénzbe van. nem igazán ér annyit egy 50es.