Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy milyen motoron?
Vagy autó, vagy helikopter?
Hi aLL!

Váltóolaj szintet lehet látni, hogy meddig van a beöntő nyíláson? Azért kérdem mert kezdek gyanakodni hogy kevés olaj van benne, mondjuk lassan ráférne egy olajcsere is sztem, 10w40 vagy 10w30 kell bele?

Köszi előre is a válaszokat
gyors segítség kellene, vettem indexeket ledest de nagyon beszoptam vele mindegy nem ez a lényeg...
Ma vettem bele hagyományos ledet és az lenne a kérdésem hogy azoknak melyik lába a + és melyik a - illetve párhuzamosan kössem vagy sorba?
nagy kár na mindegy most a motorom járatos és ha úgy gondolod Velence környékén összehozhatunk valamit, mert Apuci sem ér rá hónap végén, Kristóf sem. Aztán én kíváncsi lennék rátok hétvégén akár össze is hozhatnánk valamit ha nektek jó lenne
ajaj...az a baj hogy ez is vékony csöves
azt hittem hogy vastag... hát így szerintem nem fog érdekelni, mivel ilyenem van nekem is. igaz 3ME jelzéssel
lámpa nélkül 4 ezerért viheted az egész műanyagot
na meglestem, 3MB-14610

Akkor tekinthetem úgy, hogy el van adva? csak ,hogy hirdessem tovább vagy ne?
nekem van szép csilivili ,tárcsa nélkül 6.000 ért a tied!
nekem is teccik!

A találkozó nekem nem jó, mert 29. nappalos, 30. pedig éjszakára vagyok beosztva, és el sem tudom cserélni, mert már így is cserélek mást ebben a hónapban :( :( :( :( pedig jó volna
Sziasztok nincs valakineki egy karambolos első kereke? Szükségem lenne küllőre.
Szép kis gépezet az dr is meg ahogy látom volt gazdája olyan igazi túramotornak néz ki :D

na és még másik kérdés mert eddig nem válaszoltál, júni 29-30 Kecskemét dt találkozón megjelensz? :D meg a pesti csapatot sehol sem értem el eddig :/
hát nem... mert azon munkahelyemnek talán szerencsére vége lett ami most tavaszra kényelmesen biztosította volna egy olyan árát amilyet szreettem vóna, most viszont ez a DR nagyon megtetetszett, és az ára kb fele a TDM nek. Nézd meg a képeim közt láthatod, és azé ez is megy elég keményet, főleg a dt után.
eszmefuttatás végeredménye tekerek egy gázt a dt-n és nem lesz többé Föld

amúgy látom mégsem lett TDM ?
a dt amúgy is gyors, tehát rosszul látszik, ezen eszmefuttatás végeredménye: F.Levi-nek szüksége van a mumi-DT birtokában lévő sárvédőre


csak elég mesziről kell nézni
na kapjad be teis
csak a váz kék, az idomzat fekete

este illetve messziről a fekete is lehet kék, szóval gondold meg...
szarügy
buszra 40 ezer..........
na most wtf? :D kék idomod egyántalán nincs? :D
akor beveheti a dt megint csak nagyon kezd a faszom tele lenni vele így 2.év után... már bánom hogy nem adtam oda 330-ba 1 hónappal ezelőtt az egyik srácnak ma már mk2 1.6td vel mászkálnék mögöttem feketefüst alattam szikramező
oké, akkor 7 ért a tied a szett, holnap megnézem a kódot, egyébként 4bl van a váztáblán
most a sárvédő, vagy az ülés alatt is lévő "farokidom érdekel?, meg kell néznem az álllapotát alaposan ,hogy árat mondjak
traktor edition :D :D


iagza, 18