Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak neked
na emgem érdekelne! komolyan érdekel oda ne add másnak xD azt nézd már meg légyszi hogy mi van ráírva az oldalára? YAMAHA - [és itt egy modellkód]
köszi
Mipíz?
21-es hátsó gumi? azzigen
akkor az úgy nem biznisz

poweremhez meg kell esztergáltassak 2 perselyt hogy nyálazza meg a ...
másnak még nem volt ilyen baja hogy megkopik a tengely?
Műszaki 40ért? Nekem 9500 Ft volt Peugeot szalonban.
rezső 4.000 végdob 3.000, az én ajánlatom, teljesen átlagos használt állapot
hogyne lenne


végdob-rezó ,mi érdekel?
vann azz iisss, csak át kell fényezni :) mert feka
kipufogód nincsen?
04-07 között nem csak X volt. volt DT125RE is ami ugyanaz csak andúró kerekekkel:D
nameg RE volt régebbről is (olyan 90 körültől) amik annyiba voltak mások a sima R-től hogy öngyújtóval is meg voltam áldva
Na jelentkeztek,mert már nagyon kell egy gumi.
kék hátsó sárvédő érdekelne !
na kicsit összeszedtem a dolgokat:

Yamaha DT 125 R /4BL/ típusú gépet bontok.

Még szinte minden megvan hozzá

Ízelítő:

3mb00 power motor 5.000 ft CDI 4.000 ft
blokk henger-dugó nélkül kompletten 12.000 ft
elsőtelók párban 9.000 ft
jó idomok olcsón
hátsó féktárcsa 3.500
hátsó rugóstag 6.000 ft
első kerék gumi nélkül-tárcsa nélkül 6.000 ft
hátsó kerék tárcsa-lánckerék nélkül 6.000 ft újszerű Mitas túragumival 12.000 ft
Mitas 4.00 * 21 es hátsó gumi 6.000 ft
normális, még bőven használható láncszett 6.000 ft

és még sok minden, Pesten az alkatrész házhozszállítása üzemanyag áron megoldható (6.5l/100)

0670-630-9120, ha nem venném fel melózok, írj sms-t!
van 125lc1 és lc2 meg van a 125r(88-02) és van 125r-x(04-07) nézz képeket úgy jobban átlátod, de 88-07ig ugyanaz a váz 04-ben kapott ráncfelvarrást meg kijött az x-es ami supermoto kb ennyi lc1-lc2-ről meg én nemtudok semmit
Még lenne egy kérdésem mára.
Mi a különbség a sima a DT 125 és a DT 125 R között?
Gondolom teljesítmény és kész?
mondhatjuk azt is hogy igénytelen egy dög. egyszer össze kell rakni meg be kell állítani faszán és utána 20-30ezer km-ig semmi probléma nincs a blokkjával ha normálisan van használva, 5-6 literes fogyasztással vígan lehet mászkálni vele
Fúúú de semmire valók azok a kamrás hangtompítók...

Láttam, rezót is... az enyém előző gazdája oda lett egy 1 cm-es hézagolót, ahova nem kellett volna "MagyarHasználatiUtasítás" alapján, és amikor meghúzta a csavarokat kirepedt a fülnél...
Értem, Én ilyen 240-50 körül szánnék rá.
Azért köszi!

Amúgy mennyire szervizigényes a DT?
Napi használatban lenne iskolába járásra, meg heti 1-2szer földút.
Illetve mennyit esznek ezek a gépek?
nincs fent már sehol 2000-es kék, de csak akkor lesz eladó ha veszek autót mert kéne gewinde felni gumi meg egyebek de akkor is bőven 300felett, drága de nincs lelakva szétbaszva friss műszakis, és csak akkor eladó ha megveszik ennyiért.
Tudsz adni egy linket ahol fentvan?
Amúgy nekem nem jött be az atf olaj nekem túl híg és zörög a kuplungom
azt azért keveselném érte én is jó magyar ember vagyok megvettem olcsón és drágán adom el
150-ér odajadod?
enyém is eladó épp most járatom, holnap kap új akksit, szép gyári állapotban, de nem olcsó a motor