Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz képest, hogy pont a lényeg hiányzik belőle, nem is ér semmit.
Cserélt már valaki DTr-ben kormány csapágyakat? Milyen csapágyak lehetnek benne?
Vannak benne gumigyűrűk a vizpumpa részhez, tűzgyűrű,,stb..És a boltokban 4500+posta ahoz képest nem drága2000ért...
ááá átnéztem,de semmi...szabadon mozog a bowden :l
aranyból van? 2k 2papírdarabért?
SOS!
DT125R berugo tengelyén lévő anya milyen menetes?
Heló ha kell ,nekem van komplett tömítéskészletem DT125R hez....Igaz nem athena márkájú de a blokk félnél-vízpumpánál ki tudnád cserélni ha a bennelévőt elszakítod...A hengerfej,-és a hengertalptömítés hiányzik belőle más nem.....Ára:2000.Ft
Yo! : D

Yamaha DT 125 X ('05)-be milyen olaj kell a blokkba?
sztem nézd át a bowdent, nem akad e vhol!
Sziasztok.

Azt mitől lehet,hogy mikor váltok és kiengedem a kuplungot egy kis ideig olyan mintha félig be lenne húzva,picit fel is pörög a motor,aztán egyszer csak elkapja,és akkor rendesen működik? Az a furcsa ,h nagyon hirtelen kezdte ezt csinálni,múlt héten még semmi ilyet nem vettem észre ,aztán tegnap már igen...
tnorbi88@freemail.hu az e-mail címem írj oda
Hali.Ha megadod az elérhetőséget óra ügyben azt megköszönném.Vagy neked is van eladó?Ha igen dobj egy árat légyszi. Előre is köszi.Üdv:"D"
áh az nemjó 125R-re kéne
a sima 80-as Dt-re aminek le van csapva a vége.De van még 1 herélt rezonátor rész is hozzá ha érdekel.
Sziasztok!
Újra DTR 125 ('96)tulajdonos lettem... Sajnos eléggé el van hanyagolva a motor, foglalkozni kell vele rendesen. Csöpög belőle az olaj, és eléggé fehéres szinü, szerintem bele folyik/ott a viz. Kérdésem, hogy a vizpumpánál a szimeringcseréhez le kell szednem az egész deknit? Gondolom, csak a szimeringnél dolgozhat össze nem?

Valamint megtudnátok adni a következő szimering/csapágy méreteket?
Első kerék csapágyak, lánckerék tengely szimering, váltótengely szimering, vizpumpa szimering.

Köszönöm előre is.
helló. még nem tudom pontosan, ezt a nyitott kipufogó projektet akarom az árából finanszírozni(nagyjából). rákérdezgettem pár ajánlatra, hogyha kapok tőlük árat, énis tudok mondani neked. elszállni nem akarok az árával, hiszen nem új. és új már van 15-ért
helló. vastag vagy vékony csövű?
Nemrég lett főtengely csapágyazva, és tömítések kicserélve.
Jól indul erő is van benne de 1- es ill 2 es fokozatban nem adja le rendesen a fordulatot. Karbi kitakarítva, légszűrő tiszta...
Nem tudom mi lehet.....
fordulatszám mérője valakinek van eladó?
Tudok adni mail címet ahol biztos van.
nekem van 1 gyári.mennyit adsz érte? :D
Szia.
Mennyit kérnél érte?
Srácok lenne egy hátsó féktárcsám eladó, kurvajó állapotú, szinte alig van megkkopva. tökéletes majdnem újszerű állapotban. nekem tök felesleges és kéne a zseton. akinek kellene, vagy tud akinek kell szóljon azt megegyezünk egy árban
Sziasztok.Talán valaki tud segíteni Yamaha dt 50-hez keresek kilóméterórát.2004-es kiadású.Kerek,58mm-es átmérővel.A derbi Sendák is kerültek forgalomba ilyen órával ill műszerfallal.A műszerfal 5 kontroll-lámpás.Előre is köszi.