Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, nekem 80-as kellett volna, sajnos...
Van
dugód és egyebed van hozzá?
125 ös csapágyak szimmeringek,minden új benne. A gyári komplett
főtengely volt 90 000ft. mit kinálsz érte?
Hali,
A blokk 80-as, vagy 125-ös? na meg, mibe fájna?
Cs
Hali van egy új nicasilos hengerem 125-DT re + 1motorblokk felújítva
gyári új főtengellyel. /szabokuksi@vipmail.hu/ javítunk is!
Szabó Kuksi motorosklub.
Teszel fel róla képet? Csak hibátlan állapotú érdekel.
Szia!
Elkelt már egy ideje.
okés
akkor utalok 4 ezret:)
3000+ a küldés ára...azt nem tudom mennyi..szerintem 930 forint
Azon belül merre? Én egertől 60km kb ha kell segítek:)
Újítsd fel annyiből kivan és rendbe van a blokkod 4 évig:)
Ha nem dolgozok akkor ott leszek:D Felhajítom a dt-t futóra :D
Hát mennyi pénzt utaljak akkor? Nem voltam gépközelbe mostanában. Írd le aztán holnap áttolom:D
DT TALÁLKOZÓ Június 29-30 Kecskeméten a Kecskeméti robogós nap és motoros találkozóba olvasztva. NEM külön dt találkozó! Júni 29.én délután aki akar jön Kecskemétre, ledobjuk a cuccunkat és körbenézünk mi is van Kecskeméten és környékén. Este sátrazás Kecsón aminek díja 1000Forint, A 30.ai találkozóra lesz Belépő ami 1500Forint, aki pályán szeretne menni annak még plusz 1500Forint!
enyimé 00 és 16/56 a gyárija kötsög dt-k
ha segít a gyári DTR áttételek: '88-'97ig: 16/55, '97- : 17/57
szerintem az ösz dt u.a.
Van valakinek 80-as DT LCII-höz eladó műszerfal?
Vagy nekem csak a fordulatszámmérő része kell és ha csak az van úgy is jó.Sajnos az enyém eltört és nem találok.
ja nekem van 3db gyári indexem eladóba 1 ragasztott volt azt elhagytam sajnos kinek menyit ér?
azaz igen :D, vagyis nagyon rövidek a sebbességek :), azthittem gyárilag ilyen de ezekszerint nem , de aszem az elsőt lecserélem 15re már jobb lessz :)
ja meg inéx
amu nem sokat fogok változtatni a dt-n csak kap 1syép matricázást hátsjváznzulvány vagymit lefestem me 1-2hejen rohad most a lánc szett meg még 1 rendszert szeretnék mert nagyon lomha :D
Megvenném a blokkot ha nincsen semmi baja .