Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

40-42mm-ig 0,25-önkét lehet dugót kapni hozzá, az sehogyse 4
Köszi az infót, egész jó ára van.
A 27 ezresben minden benne van vagy ahhoz kell még valami apróság? Ezt a nyarat átvészelem, aztán csere!
Hali,
1 szakmai jellegű kérdés.. :D dt 125r, hengerfej pakolás lett cserélve, össze lett rakva, olyan 6 ezres fordulattól olyan mintha kihagyna a gyujtás, néha durrog is mintha utógyújtása lenne, lehet a gyertya a baj, most 2 pólusú repülőúgyertya van benne, eddig hibátlan volt teljesen, mióta össze lett rakva azóta csinálja, semmihez nem lett nyúlva, esetleg valakinek ötlete? nagyön megköszönném:)
nincs valakinek egy lácvezetője(ami a lengővilla alján van világos műanyag) feleslegbe?
Hali!
Hátsó féknyeregtartó konzolt keresek, nem tud vki egy eladót?
Köszönöm előre is!
van pár db eladó enduró és aszfaltra való gumim ha érdekel felnivel együtt olcsón!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
email: czegledizsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi(aprilia sr kint a képen!)
Sziasztok van egy dt 50esem és most új hengerszettet kellene rávennem a pollinik qrva drágák viszont találtam alumínium hengerszettet jelentősen olcsóbban érdemes e megvenni ? néztam hogy csak egy gyűrűs és az annyira nem tetszett
köszi a segítséget előre is
google-ba beirod, h Yamaha DT 50 MX alkatrészek, és ott a másodikat kiválasztod. A motoros webáruházat. Ott van dúgószett, és henger is. a henger 26 ezer, de legalább minőségi!
A DT találkozót beleolvasztottuk a Kecskeméti robogós és motoros találkozóba! Többen már pénteken délután kimegyünk motorozgatni és beszélgetni. Péntek este felverjük a sátrat Kecsón ami 1000 forintba kerül és még 1500forint a belépő a találkozóra. Aki szeretne jönni és sátrazni kérem jelentkezzen nálam mert le kell jelentsem, hogy hányan megyünk!

a Kecskeméti robogós nap és motoros találkozó "flyere"
Hali
Sajnos még nem vagyok járatos ezekben a dolgokban, tudsz hengerméretet írni vagy ami kell. És hogy mennyit kóstál egy ilyen akció. Köszi Ja és az idom csak használt érdekelne.
de ahhoz kipufogódat is le kell cserélned, mert a simsonvégű mellett nem fér el az idom, csak ha elvágod.
Tudom, melyik a motorod, az amelyik képet feltöltöttem.
Lassan henger után is keress a neten, mert én furattam meg 4. alkalommal, és már nem lehet többet fúrni rajta, nincs több túlméret!de az már nem ma volt hanem pont 2 éve
én tudok hozzá jobb idomot. gyári japán. ha annyira felakarod ujitani, 18ezer gyári szinben felmatricázva
kis DR volt itt, 350es.. az sem kérdez :D
Sziasztok, végre teljesült a nagy álom lett a DTnek egy nagytesója, elég jóféle, és keményen tol...

Olyan semmiségek hiányoznak csak az önfeledt mókához, mint pl rendszám, A jogsi... ,de ami késik....
Hali!
Én meg egy pont ilyenre keresek idomot!
Sziasztok!

Találtam fékbetétet. http://mxmania.unas.hu/spd/GF_... Nem tudjátok h mit is jelentenek azok a változatok. Mi lenne a különbség köztük és esetleg személyes tapasztalat erről a Goldfren fékbetétről? Vagy tudtok valami más linket adni ahol találok még fékbetétet egy 2008-as dt 50r-hez?
és még ami kimaradt:
-kuplungkar konzol
sziasztok!

DT 80LC2-höz keresem a következő alkatrészeket:

elsősorban:
-első lámpát

másodsorban pedig:
-km órát
-óra tartó konzolt
-spirálokat (km órához és fordulatszámmérőhöz, értelme szerint)
- bal oldalsó idomot

Egybe szeretném legjobban, de ha valakinek külön-külön van az is jó, írjatok!
Hello
Ami azt illeti engem érdekelne a gyújtás kompletten,mert sajna az enyémen nem tudom mi mint tönkre! keeway02@freemail.hu emailra várom ajánlatod és esetleg pár képet
köszi Jani
Sziasztok!
Yamaha DT 50/80 MX-hez keresek tankot, lehetőleg használható állapotút! Árban megegyezünk.
eladom mert fölöslegesen rendeltem, kiderült hogy nem az volt a baja a motoromnak.
a jelölést meg már leírtam lentebb összvissz egy yamaha embléma van rajta
Sziasztok!
Tavaly némi csere útján hozzájutottam egy rakás DT80 LC, LC2 alkatrészhez, azokból ennyi maradt:
http://indafoto.hu/tyercorp/de...
Ha netán valakit érdekelne, az egész egyben 15000 forintos áron, de akár külön is eladó. Más alkatrészem nincs, és nem is lesz.
Ízelítő:
Showa, légrugós teleszkóp dobfékeshez (méreteket kérésre jövőhét végefele tudok adni)
LC2 elsővilla, az egyik szár kopott, alighanem a rugó is törött, a másik szár hibátlan.
Olajtartály szenzorral
Akkutartó műanyag
LC2 tank
Motorblokk öntvény, 1-2 deknirögzítőfülön a menet kiszakadva...
Jobboldali dekni a motorba, alighanem a vízpumpa benne van, hozzá az olajpumpa fedele
vízhűtő keret
blokkba aprólékok, többekközt az a híres-hírhedt fogaskerék a berugókar és a kuplung közé
Megafranctudjamégmi, nézzétek meg a galériában. :)
Szeretném ha valaki egyben eltüntetné innen az egészet, mert utálom kerülgetni... (külön is eladó épp, csak nem ennyiért :) )
Cserébe szép állapotú Jawa Mustang, Ideal, Pionyr alkatrészek, vagy Velorex háromkerekű kocsihoz bármi érdekel.
Kéréseket, kérdéseket kérem e-mailben, telefonon feltenni, mert nem sűrűn látogatok erre, vagy itt a telefonszámom: 20/23hét-9három-0három
Minden jót!
Is? Én nem kötekedtem. Írtam neki emailt, hogy kellene az enyémhez féktárcsa, és darabjáért kért volna 15öt. Amikor boltban, gyári Lucas 20 ezer Ft. Akkor miről is beszélünk? Honnan tudjam hogy az nem-e egy bili acél? Részemről dolog lezárva.
Üdv!
Valakinek nincs véletlenül 80-as LC1-es Dt-hez a berugótengelyre használható visszahúzó rugólya?
Sziasztok! Vettem egy 82es lc1est, épp felújítás alatt áll. Teljesen szétberheltem, a kábelkorbács elég gatya állapotban van, így úgy gondoltam készítek egy újat hozzá. Lenne egy elég láma kérdésem, mégpedig: mi kell hozzá a sok biszbasz közül, hogy menjen a motor? Gondolok itt pl gyújtókondenzátor minden bizonnyal, de pl fesszabályzó, egyebek? Világítás indexek egyéb sallangok nem lesznek rajta, nincs rá szükségem. Mindezek fényében tehát mikre lesz nekem szükségem?