Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Benzined volt? Én jártam úgy hogy teljesre volt rakva a csap és mivel annál a cső magas nem folyt bele a benya csak tartalékon, átraktam resre azonnal indult. Vagy karbiba eldugult valami.
Hát nem mostanában sajnos. Legkorábban július közepe. Úgyhogy a mostani találkozóra biztos nem tudok menni
Sziasztok a következő lenne a kérdésem.Van egy yamaha dt 125 lc-m.A minap kimentem a heverommal az erdőbe motorozni, mármint kivittem.Nem gyorsan mentünk 2-3-ba , szerintem elég lassú fordulaton.Visszafele már nem akart beindulni csak betolásra, ha meg elindult elkezdet fulladozni és végül lefulladt.A gyertyát megnéztem nem köpte be, mi lehet a gond?
CDi-den milyen jelölés van?Lehet,hogy érdekelne.
vettem 2db koyo csapágyat főtengelyhez.c3-as mindkettő.oldairányba lötyögnek.Ez normális?
Sziasztok. Az lenne a problémám h nem találok linket h milyen fékbetét kell egy 2008 Yamaha dt 50r-be előre és hátulra tudnátok nekem segíteni? link vagy valami.
Mumi, Rendszergazda, Eszterlánc ti jönnétek találkozóra. Jelezzétek felém pls hogy jöttök vagy sem mert akkor ugy csinálunk mindent. Meg úgy lenne a legjobb ha sokan lennénk :)
Doszika kb mikorra lesz neked jogsid?

Apuci te semmiképp sem tudod magad szabaddá tenni 1 hétvégére? Mert akkor úgy próbáljuk csinálni hogy te is ott legyél
nem melegedik amikor azon a fordulaton mész?
Helló Azt szeretném kérdezni hogy milyen hosszú az első villában a rúgó ? Esetleg mennyi olaj kell bele ?
áááá bebaszna xd csak karburálás lehet mert abba én nyúltam be majd játszok a levegőcsavarral
Tájékoztatlak ha meg lesz az a bizonyos A1
Hát ha 15-20 között csinál egyet az a fószer akkor elgondolkodok hogy melyiket is vegyem, mert ha arra még rádobjuk postát, akkor szinte ugyanott vagyunk...
csapágyra gondoltam
nincs semmi hangja csak olyan középtartományban (85km/h) hallom lehet fölötte is de ott már a szélzajtól nem hallom, am nem a power tengely ha arra gondolsz
szerencsés vagyok mert nincs anyós nem élünk ilyen extrákkal, meg eddig mindig jófej anyósokat fogtam ki
Nekem van egy jó nagy parafa hengerem... pont beleillik az anyós szájába! Megszünteti az idegesítő hangokat 99,9%-ban.
nekem is azét kéne hogy megnyissam
nekem van tárcsám feleslegbe.hátsó.
Levi te meg ha tudsz normális herélt/nyitott dobot(ha lehet gyapotosat) akkor eladom az enyim. Most lett lefestve szépen
A múltkor láttam 12ért adott egyet
megéri? bontóba szerintem pár ezerért lehet kapni már hozzá tárcsát ami gyári, még akkor is ha van egy kis kopása, de nem ilyen kitudja milyen anyagból van
Pár ezerért..........aha.
20 ropiért csinálja darabját.
Hát nem szívbajos.
Én most találtam Gödöllőn egy helyet ahol megcsinálják ha kell.
De most nekem nem kell.........
jó helyre születtünk mondjuk én 1 nap alatt vezettem le amit le kellett tehát a városi az már csak napok, ha kapsz időben vizsga időpontot

legalább gyűlnénk dt-sek, ha minden igaz lesz még 1 szekin, enyémet akarták megvenni de nem adom el meg szólj mikor lesz jogsid aztán bemelegítésnek jössz velünk találkozóra
Betétet? én tárcsáról beszélek..amúgy meg miért ne lennének jók? ugyan olyan anyagból van...és olyan mintájút vágatsz amilyet akarsz
Én is nézegettem egyik nap képesmotoron hirdetéseket ilyesmivel kapcsolatban. Ezek a CNC-vel kivágott betétek vannak olyan jó minőségűek mint a boltiak? Gondolom valami rendes anyagból vágja ki.
Első fékben is ap racing van, leeht vele satuzni rendesen. Jogsi elhúzódott hála csodás törvényeknek... -.-. kb 1 hónapja végeztem rutinnal, éppen akart az oktató beírni vizsgára, de kidobta a gép hogy 54 napom van hátra. Kiderült már rutin vizsgára se lehet beírni a1-nél 16 év előtt így most várok júniusig, leteszem a rutin vizsgát és utána kezdek csak vezetni... -.- Így nyár végére lesz meg valószínűleg :/