Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


kezdek akkor gyújtögetni
Június 30. Kecskemét DT találkozó. Itt jelentkezzen nálam aki akar jönni vagy fazakas.levente@gmail.hu-ra írjatok!

Apuci, Rendszergazda, Mumi, Ádám, Szabi, Valentín rátok számítok, és remélem még jelentkeztek jó sokan.

Remélem jönnek tzr-esek és tdr-esek is még
csak egy yamaha embléma van rajta és kifújt...
júni 16-17 vagy esetleg júni30-júli1?
130km-re vagyok tőle szóval lehetséges, csak időponttól függ, mivel mennem kell nyári gyakszira, meg utána egy kis meló is lesz, mivel le szeretném cserélni a DT-t.
Te meg azt mond meg, hogy jössz-e Kecskemétre ha lesz Dt találkozó?
És azt honnan tudom, hogy olyan anyagból lesz, ami nem vetemedik el mondjuk mire leérek a mátrából?
mit ír a tiedén?
Az érdekelne,hogy milyen jelölés van rajta,mert az enyémen fojtott van és nem forog 10000 felé.
nekem még megvan a cdi-m, ha kell akkor küldhetek róla képet... 100% hogy jó mivel működő motorrol lett levéve.
Ja, meghát flex még csak akadna, szóval kicsit tudok faragni, de védőgázas heftelőcucc csak 10 kilométerrel odébb leledzik, az meg kipu nélkül erős kép lenne.
Én is ezen gondolkodtam, csak ez a flexelős - hegesztős mókázás nem biztos, hogy megoldható, vagy csak nehezen, ezért gondoltam a derbis verziót...olvastam itt, hogy a leömlőnél vanvalami tölcsér,amit ki lehet műteni, ez csak a 125-nél van, vagy a 80-nál is?
De ha már herélés, elkellne egy útmutató is, afféle LúzerMasnuál. :-)
heréld ki a DT kipufogóját először sztem, am meg nem hiszem hogy baj lenne belőle, hogy 50esen volt, mivel herélt. De nem hiszem h jó lesz rá farigcsálás nélkül.
Sziasztok,
Eszem,be jutott egy dolog, kellene segítség hozzá. A DT-nmost egy gyári rezó van, azzal a bizonyos 80 kmh felirattal, csakhogy nekem van egy rezóm otthon, igaz Derbi Sendára való, de herélt.
Sajnos az említett donor gyárilag 50-es volt, namost az kérdésem, hogy, ha felteszem én ezt a rezót a DT-re, akkor jobban járok - mert herélt - vagy rosszabbul - mert 50-hez való? Már ha passzol, ugye.
ááá szóval ez az a rejtegetett drz csini
Helló!
Nem jártam már errefelé egy jó ideje, ősszel el is adtam a DT-t. Viszont jelezném, van élet hogy a DT után is!
Hali, szerintem takarítsd ki a karbit, lehet, hogy megevett valami koszt, és nem kap elég nyálat.
Enduró gumik eladók nálam 130-as és 110-es jó állapotú, ha érdekel valakit rakok fel képet
sziasztok ELADÓ a Mocim 200 000ft irány áron
Igen, eddig csak dicsérték. Remélem nekem is tud egyet csinálni 10-15 között, így egy bolti tárcsa árából kijönne a tárcsa és még a betétek is.
Ő lesz az
Kicsit böngésztem és találtam egy kopaszkak1 nevű felhasználót aki pár nap alatt bolti ár alatt készít tárcsát. Itt a hirdetés linkje: http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Ő lenne az illető?
üdv.
Lehet hogy csak egy ilyen kis apróság. Én is kiszedtem bezincsapot és a "teljes" állásnak an egy 15 centis csöve aminek a végén van egy szűrő, igen de hat a benzinszint lemegy az a cső alá akkor nem folyik a karburátorba benzin, a tartaléknak nincs ilyen csöve csak egy ugyanolyan szűrő ami a tank aljáról nyeli a bengát. Én is ráfáztam nemrég
Ezt nem probáltam, mármint a tartalékra rakást, benzinem az volt.Köszi megnézem.
És ki lenne az illető aki 20 körül marna egy tárcsát? Mert ha 18-20 környékén csinálna egyet tokkal vonóval, akkor lehet inkább azt venném, mert megúsznák akkor 4-5 ezret.