Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek vennél féktárcsát? Van a itt egy Kopasz nevű felhasználó..pár ezerét vág neked CNC-vel
Ap racsing jó meg is tudsz állni vele Ferodot NE vegyél eddig mindenki szidta, családban is csak rossz tapasztalatok vannak és Szilárd is szidta

jogsival hogy állsz?
Elég húzos ára van, de nekem megér ennyit a fékerő. Fékbetétből tövv fajtát néztem. AP Racinges fékbetétek jó fajták? Nektek mi vált be?
valakinek nincs véletlen hangtompítója? gyári kéne nem baj ha rozsdás, 19mmes rezóhoz.
Sziasztok.
125R-es dt hez hátulra szeretnék venni féktárcsát és betétet. Betétet találtam de féktárcsát sehol, maximum használtan. Újonnan hol lehet venni, rendelni? 18"-as hátul a felni teljesen gyári fékrendszer.
alpajáraton valami rend ellenes hangja nem van?
Igazából 80 körül az olyan középtartomány kissé kopogó hangot ad, ezt írtam is mér egyszer most mentem vele tartósan 7km-et 80-at és leállítottam, hát a gyertyáról nem csináltam képet de az elektróda van csak megbarnulva a gyertya pereme olajos, darabos, majd adok neki egy kis levegőt aztán meglátom milyen lesz.
igazából tökmindegy, de ne 10 perces alapjáraton pötyögés után nézd hanem a pl 1-2 km-t hajtod hazamész leállítod, lehet ellenszenves mert meleg motort megállítasz, de így megtudod hogy kb mi a helyzet teljes gázon vagy félgázon..
Meleg.
gyertyaképet hideg vagy meleg motornál nézzek?
0,02 re van állítva a bonyhádi kút, most kitudja hogy ez menyire valós havonta 1000-1500 liter marad bent a tartályokban na ez a nem mindegy, benzinkutat kell venni
Nekem a 125LC2 terepen, 3 l-el 50 km-t ment, de ennek javarésze 1-2-3.-ban volt. Annyira nem is gáz, a 80-asom is ugyanennyit bevágott, és azért jelentősen gyengébb volt.
Sőt még jobb a fogyasztás: Ha a kút 7,3-at írt, akkor jó ha 6 került bele
7,3at tankoltam ugyhogy és az órám csal lefelé egy kicsit szal 200 kmen 7,5 liter durván :P még le lehetne faragni belőle kb fél litert.
yamaha dt80lc2-be van egy eladó teljesen új felső tűgörgő!
yamaha dt 125 r henger egy uj dugó komplett motor blokk uj szivó csonkal hibátlan váltóval kuplungal fel ujitott csapágyal szimeringel a henger alapméretes gyürü törés volt benne de különösebben nem sérült a henger adom a powert is hengerfejet minden A gyujtáson és a kuplung deklin kivül igény esetén karburátor is van hozzá igy ahogy van az egészet egy 50 esért árulom ha valakit érdekel. továbbá pár ezer ftért van hátsó teló elsö kerék + tárcsa kapcsolók olaj tartály stb érdeklödés a sonic18@citromail.hu vagy a 06302738234
Lenne pénzem vennék egy 25 ös renccámost de sajnos nincs :D
mennyit töltöttél a kecskébe?
Hello, van valakinek Dt 125 mx-hez első villa szár (csak a felső rész kellene de ha úgy van akkor egyben is jó lesz).
Jó ha az emailre küldöd.
Írj már egy telószámot....elküldeném a számlaszámot sms-ben
embereeeek nem is olyan szarok ezek a dt-t de mégis nagy szarok ma motoroztunk... xt600-660, monster 1000, rmz250, r6. Szerpentin, 120-130 is volt benne. 190km-nél kellett át tekerjem tartalékra jó fogyasztást produkált megint

Nem akarja megvenni valaki?
For Yamaha nyugodtan :-)
Akkor úgy kérdezem hogy 80-asba melyiket vegyem?