Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT találkozó időponttal kapcsolatosan várok ötleteket és jelentkezőket! De csak olyanok jelentkezzenek akik 99% hogy jönnek. Találkozó helye Kecskemét közelében!
Akkor pontosítom a DT125 LC2 és a DT125R között mi a különbség?
Kérdés Apuci-hoz !

Láttam a képeid között hogy betettél egy tdr kereket előre és a féknyereghez egy távtartót és megtartottad a gyárit,ez így neked mennyire vált be a tdr tárcsa a gyári fékkel? Erősen fog? Műit alakítottál még át hogy be tudd tenni a TDR tárcsát ? Láttam hogy neked is bicikli KM órád van mert gondolom neked sem fért be a TDR km óra kihajtása , hogyan tudtad betenni ? Csináltattál egy Távtartót?
Hali! Jó lenne ha tudnátok segíteni mert megakadtam a váltótengely betételével. Nem tudom lecsavarni azt a fszom tengely csavarját és tiszta ideg vagyok. Valami jól bevált technika? Előre is köszi !
Ja :-D
van még az x es is :)
Szia
Sima dt125 nincs vagy lc lc2 mx vagy r tipusjelés van mögötte!
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy pontosan miben különbözik a sima DT125 a DT125R-től?
Választ előre is köszi.
nem tudom milyen felétek a levegő de boltba valószínűleg van ilyen cuccos, mert nem egy speciális kis bizbaz hanem univerzális autós boltban is van talán, csak menetét nézd meg milyen, első hátsó ugyanolyan
Nem sima erededi légtelenítő csavar. Bele való legyen.
Valamilyen speckó való bele?
Hello. Yamaha DT 125R hez keresek tárcsafék légtelenítő csavart! Nagyon nagyon fontos lenne! Ha van írjatok. levi96@citromail.hu
köszi
Én Is MENNÉK Ha meg lesz még a dt...
A találkozóra majd annak függvényében mennék, hogy lesz-e nyári gyakorlatom, vagy az ösztöndíjas Svédországi kiváltja-e. Meg meló hogy lesz :)
alpar_gyorffy@yahoo.com
ebből az e-mail címből lemaradt valami Így nem tudnak nagyon írni oda
helo. erdekelne engem yamaha dt alkatresz. 1997-es kiadas. spojlerek, gyujtas feoli dekni es power alkatresz. bonott alkatreszek vagy barmi erdekel. e-mail: alpar_gyorffy
így van leírom hogy én mikor nem érek rá :)

júni 22-23-24
Júli 6-8
ezekről a rendezvényekről tudok eddig, majd még kiderül mi esik közbe
akkor meg aszondom hogy valamikor amikor már lezajlottak a ballagók, akkor már suli sincs és akár hétköznap is mehet bármikor
Kristóf nem tud jönni tehát időpontot bárhova tehetjük
xenon.
mégvalami láncvezető ami a villahídnál van az a gumis anyag nincsen valakinek elfekvőbe ha van akk menyt kostál 1 olyan?
szia lusta vaogyk vissza olvasni. miröl lenne szó? esetleg én is csatlakoznék.:D láttam nyiregyröl is szó van.:D hova mennékn és mien úton?)
am valaki nem tud pufot dt-re valami jó tuningot vagy gyártatot pufokrol vélemény természetesen rendszerröl van szó nem csak végdob vagyijenek.köszi széepn a válaszokat
Én debreceni vagyok. Aki jönne a környékről esetleg megbeszélhetnénk hogy egy futóra fellőni a motorokat és egy autóval menni. Természetesen az üzemanyagot közösen fizetjük. Így mindannyian olcsóbban megúszukaz utat
Yamaha Dt olajtartály eladó. Hibátlan.

2.000Ft