Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés Apuci-hoz !

Láttam a képeid között hogy betettél egy tdr kereket előre és a féknyereghez egy távtartót és megtartottad a gyárit,ez így neked mennyire vált be a tdr tárcsa a gyári fékkel? Erősen fog? Műit alakítottál még át hogy be tudd tenni a TDR tárcsát ? Láttam hogy neked is bicikli KM órád van mert gondolom neked sem fért be a TDR km óra kihajtása , hogyan tudtad betenni ? Csináltattál egy Távtartót?
nekem jó a 9-10 is akár, de 15-től meg akármelyik nap jóó
Aki nyir1 környékén van és akar jöni csatlakoznék hozzá.
Kő írtam is hogy aggyá számlaszámot:-D
Henger akko' kőőő'-e?
hétköznap suli van az a baj:S
júni 9-10?

16. án gondolom ballagások vannak és 23-24 nekem rendezvény és melózok vagy esetleg hétköznap?
na hát akkor már csak időpontot kell egyeztetni. Kristóffal beszélek ő ha minden igaz megy angliába és nem fog ráérni júliustól, ezért szerintem júniusban lesz, ha nektek is megfelel
A rezóba ennyi: yamaha 53V-14610, a kipuba ugyan ez, csak 14752
Sziasztok most rendeltem egy légszűrőt a motoromba csak nem lett jó mert véletlenül más fajtát rendeltem mint kellet volna!
Ezért meg válnék tőle 2750Ft-ért!
Bontatlan csomagolás ha valakit érdekel ide küldjön egy e-mailt.!
varga_peter74@hotmail.com
Yamaha: DT80/DT 125 LC 1991/...
Jaja rgy éjszaka nyugodtan bele férne. Aztán este egy kis ivás szalcsipöri.:-D
és ha 2 nap akkor egy kis sörözés is beleférne
nekem jó, bár én szívesen mentem volna 2 napra is
Nekem 303km:-D
Azt valami itókázás?
az a kemping szerintem tökéletes nekünk, sütünk-főzünk pancsolunk egyet, akinek kedve lesz 20percre felmenni az szerintem nem sajnálja azt az 1db ezrest.

Akkor a úgy tűnik hogy sátrazásra nem lesz szükség mert nem maradunk 2 napot Vagy más vélemény?

Kb mindenkinek 150-200km az max 3 órás út tehát 10körül már ott lenne mindenki 2-3 kaja, motorzgatás beszélgetés 9körül indulás haza?
Kecskeméten a nagy kempinget felszámolták az új uszoda miatt, nem tudom most van-e valami jó hely.. vízpart legközelebb Lakiteleken van, kb 30km, van ott egy szabadstrand, Tisza holtág, mellette tűzrakóhely meg padok, asztalok... Persze büfék is. Van termál is sztem , vagy legalábbis valami maszek mesterséges strand, jó kis lazulós hely... ott viszont kemping is van tuti. Nem vagyok valami jártas, nem kellett még itt kempingeznem :D Gokart pályára meg van félnapos jegy 4ért, vagy 20perc egy ezresért, napi is van
http://birizdokart.hu/tartalom...

Nagy különlegességek meg nincsenek szerintem, de kitudja :D
Nu oda én is lemegyek!
a Pestieknek megfelel Kecskemét? Apuci, Mumi?

Rendszergazda, Te is szólj hozzá az eseményekhez :)
ÍGy van én spec rádgondoltam hogy körbevezetsz, valami olyan helyre ahol lehetne szalonnát süni, beszélgetni. Vagy osönbe veszünk grill csirgét :D

A cél kecskemét, meglátjuk hogy menyi jelentkező lesz, 2 napra is tervezhetünk, akár kempingben is
te helyi vagy, hát ajánljál valamit
Akkor már Akasztón is meglehetne szállni...
56 km Kecskemét, nameg van egy szép horgászparkunk és meg is lehet szállni
nekem tökmind1 csak legyen valami:)
Azért közelebb is akad 50 Km már majd nem Pest innen :D